style=positionrelativez-index2>









Artan Koci


160 kursantet te cilet ndodhen ne liste pritje pas shpalljes fitues gjate fazave te meparshme te konkurrimit per te ndjekur shkollen e policise per Patrulle te Pergjithshme do ti nenshtrohen kontrollit perfundimtar mjekesor. Pas kesaj fituesit do te fillojne kursin e policise me 4 korrik te ketij viti ndersa per kandidatet e skualifikuar do te procedohet me kandidatet e radhes ne rend zbrites sipas listes fituese te shpallur qe me 22 qershor te nje viti me pare. Nje gje e tille eshte konfirmuar dje nga Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit ku permes nje deklarate per shtyp ka bere te ditur proceduren e ardhshme te kandidateve qe deshirojne te ndjekin kursin baze per Patrulle e Pergjithshme ne Policine e Shtetit. Sipas te dhenave per perzgjedhjen e 160 kursanteve qe do te ndjekin kete kurs sipas procedurave te percaktuara do te kryhet procesi i kontrollit mjekesor te kandidateve prane Qendres se Profilaksise se Policise se Shtetit e cila ndodhet ne Qendren e Formimit Policor. Pas kontrollit mjekesor kandidatet do ti nenshtrohen procesit te marrjes se gjurmeve te gishtave si dhe procesit te verifikimit te te dhenave te kandidatit. Policia e Shtetit beri me dije gjithashtu se ne date 8 qershor te ketij viti ne oren 07.30 ne Qendren e Formimit Policor Sauk Tirane do te kryhet kontrolli mjekesor dhe marrja e gjurmeve te gishtave e 160 kandidateve qe ishin ne liste pritje dhe se kandidatet duhet te paraqiten ne daten dhe oren e mesiperme te pajisur me nje foto per dokumente. Policia saktesoi se nese gjate kontrollit mjekesor do te kete skualifikim te kandidateve atehere do te procedohet me kandidatet e radhes ne rend zbrites sipas listes se renditjes se kandidateve fitues te shpallur me 22 qershor 2010. Nderkohe beri te ditur se te gjithe kandidatet per cdo paqartesi qe mund te kene lidhur me kete proces mund te drejtohen prane strukturave te Burimeve Njerezore ne Drejtorite e Policise ne Qarqe ose prane Sektorit te Pranimit ne Drejtorine e Pergjithshme te Policise se Shtetit. Po ashtu mund ti parashtrojne pyetjet apo shqetesimet e tyre dhe me e-mail ne adresen

n

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


.



 


Kandidatet qe do te paraqiten per tiu nenshtruar kontrollit mjekesor









Nr.






Emer Atesi Mbiemer






Qarku







1




Filip Llambi Teneqexhiu




Berat






2




Ermal Fahri Trushi




Shkoder






3




Erion Qemal Barjamaj




Tirane






4




Adriatik Ali Mersala




Fier






5




Jonian Ruzhdi Begaj




Vlore






6




Fatjon Fiqiri Hoxha




Tirane






7




Ervin Elmaz Fanaj




Kukes






8




Bledjan Hysen Dervishi




Tirane






9




Olton Bujar Gjuzi




Tirane






10




Ilirjan Flamur Kalemi




Tirane






11




Urim Riza Dervishi




Tirane






12




Igli Ylli Andrea




Durres






13




Albi Gazment Beta




Tirane






14




Arment Novruz Barjami




Vlore






15




Hysni Agim Alika




Gjirokaster






16




Emiljano Servet Hoxha




Berat






17




Marsel Petro Labi




Gjirokaster






18




Gentian Fatmir Toska




Berat






19




Arsen Selman Spaholli




Korce






20




Kujtim Halil Xhaja




Tirane






21




Klajdi Flamur Hoxha




Vlore






22




Bilbil Lamce Tragaj




Vlore






23




Saimir Neki Ajasllari




Berat






24




Romeo Pjerin Gjoka




Shkoder






25




ajup Dalip Uruci




Elbasan






26




Skerdinand Shefit Lusha




Tirane






27




Granit Bujar Deromemaj




Vlore






28




Ardaniel Preng Rrapaj




Tirane






29




Eraldi Hetem Sulejmani




Fier






30




Arben Gjin Biba




Lezhe






31




Lirim Muharrem Kaso




Durres






32




Roland Skender Voga




Durres






33




Gezim Cen Beqiraj




Kukes






34




Admir Guri Goduni




Tirane






35




Blirent Selami Rumi




Korce






36




Amatildo Agim Bala




Fier






37




Astrit Osman Haka




Tirane






38




Dritan Muharrem Hoxha




Shkoder






39




Ismail Ruzhdi Krasniqi




Durres






40




Islam Jake ela




Berat






41




Taulant Naim Farruku




Durres






42




Gjin Ndok Dokaj




Lezhe






43




Fran Nikoll Gjoka




Shkoder






44




Arben Hysen Vata




Tirane






45




Besard Besim Meshaj




Tirane






46




Hysen Isuf Bregu




Tirane






47




Arjana Ali Syla




Shkoder






48




Aldi Kristo Bylyku




Korce






49




Irena Selman Hoxha




Fier






50




Emiljan Anton Prenga




Tirane






51




Trazhgim Isuf Halilaj




Tirane






52




Drini Veli Peposhi




Kukes






53




Ermand Kujtim Petova




Durres






54




Boran Ymer Bercama




Shkoder






55




Saimir Nazif Bricka




Korce






56




Sovjeta Hamit Hysa




Tirane






57




Algert Nikolin Gjonaj




Tirane






58




Xhevahir Hamza Alija




Shkoder






59




Tauland Haki Kurtaj




Shkoder






60




Besard Lulzim Doda




Tirane






61




Enaldo Engjell Neli




Korce






62




Andi Hodo ani




Gjirokaster






63




Irena Beqir Elezi




Tirane






64




Ermir Miftar Metaliaj




Kukes






65




Enis Sherif Hasanaj




Tirane






66




Klevis Pal Martini




Lezhe






67




Emanuel Gjergj Ndoja




Shkoder






68




Albano Kosta Rustemi




Gjirokaster






69




Endrit Shkelqim Vika




Tirane






70




Oldiano Gjon uni




Shkoder






71




Julian Petrika Ligori




Korce






72




Agim Dervish Troci




Tirane






73




Tedi Agron Didi




Tirane






74




Dorjan Agron Shima




Tirane






75




Endrit Arben Demi




Tirane






76




Jodina Agim Laho




Korce






77




Kloton Thoma Kumaraku




Tirane






78




Evarist Ndue Perdoci




Tirane






79




Skerdian Hasan Kacuqi




Durres






80




Rudina Selman Beka




Tirane






81




Ervis Elez Trezhnjeva




Kukes






82




Agron Risto Mitre




Korce






83




Aranit Haxhi Dibra




Tirane






84




Dionis Naim Gjura




Tirane






85




Orien Tom Miraku




Tirane






86




Juljan Nevrus Gupe




Korce






87




Armir Islam Guri




Shkoder






88




Ergys Bujar Shpati




Korce






89




Marsel Shpetim Spaho




Korce






90




Orest Bujar Cane




Tirane






91




Zhan Tonin Palaj




Shkoder






92




Elmir Ramen Shkurti




Tirane






93




Olgerti Astrit Agolli




Korce






94




Idlir Shaban Velija




Shkoder






95




Olsion Sami Islamaj




Kukes






96




Gledis Erfan Kena




Tirane






97




Dritan Mehdi Hysa




Durres






98




Andi Shefqet Buzani




Elbasan






99




Xhulja Dilaver Zyfi




Korce






100




Aleksander Arjan Kita




Durres






101




Endrit Mark Lekaj




Shkoder






102




Anila Dhimitraq Ibro




Fier






103




Olsi Bashkim Uku




Tirane






104




Alfons Viktor otaj




Lezhe






105




Taulant Petrit Hyka




Durres






106




Gentjan Beqir Kortoci




Kukes






107




Razie Mehmet Kucana




Kukes






108




Elvis Xhelal Shkjau




Tirane






109




Ermal Shaban Murataj




Tirane






110




Denjon Arben Myteberi




Korce






111




Elton Mersin Mata




Tirane






112




Ervin Tomorr Berdufi




Elbasan






113




Adrit Alfred Goxhaj




Tirane






114




Besnik Resmi Nazari




Elbasan






115




Aida Baudin Osmani




Tirane






116




Erzen Qazim Rama




Tirane






117




Litjon Luan Osmani




Tirane






118




Redian Mark Shullani




Shkoder






119




Anjeza Flamur Lame




Berat






120




Mateo Bujar Arapi




Tirane






121




Elton Besnik Topalli




Durres






122




Shpatjan Sokol Mataj




Tirane






123




Blerim Resul Tafciu




Tirane






124




Sabah Tafil Moriqi




Shkoder






125




Bledi Petrit Pilinxhi




Korce






126




Bledar Selim Xhebexhiu




Fier






127




Emiljan Lulezim Muharremi




Tirane






128




Elvis Osman Nezaj




Tirane






129




Ilir Hasan Markaj




Tirane






130




Agostin Mark Kola




Tirane






131




Esat   Sakip  Neziri




Diber






132




Paris Sadik Cara




Tirane






133




Liridon Ndue Rrucaj




Tirane






134




Arber Mersin Kaja




Tirane






135




Arber Tonin Gjeloshaj




Tirane






136




Perparim Flamur Mujollari




Korce






137




Daniel Riza Bajrami




Tirane






138




Donaldi Urim Zili




Korce






139




Liza Agron Alibashi




Korce






140




Hamza Din Demushi




Tirane






141




Lizian Gezim Mazelli




Korce






142




Roland Gjergj Deda




Shkoder






143




lirim Lezan Dodaj




Diber






144




Kyvet Isuf Balaj




Kukes






145




Saimir Nexhmi Xhemollari




Korce






146




Gerald Ardian Shahu




Tirane






147




Fabio Xhelal Ilnica




Diber






148




Mirlan Mehmet Bejko




Tirane






149




Ermir Sazan Sokoli




Korce






150




Fatmir Haxhi Hysa




Tirane






151




Mirela Ndue Deda




Durres






152




Adnand Qemal Xhelili




Elbasan






153




Saimir Ramazan Ismaili




Tirane






154




Xhevdet Refki Gjana




Kukes






155




Aurent Leonardi Kaso




Korce






156




Blerim Zaim Troci




Tirane






157




Nertil Vezir Mekolli




Tirane






158




Jeton Xhafer Kertolli




Kukes






159




Jurgen Lavdim Shanaj




Tirane






160




Saimir Fran Topollaj




Lezhe










Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit