TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të personelit të Drejtorive të Policisë në Qarqe për periudhën prill-dhjetor 2009. Policia e Shtetit ka bërë publike dhe datat dhe vendet ku do të zhvillohen testimet.

Për qarqet Tiranë, Durrës dhe Dibër testimi me shkrim do të zhvillohet në ambientet e Qendrës së Formimit Policor Tiranë në datën 08.05.2010. Testimi me shkrim do të zhvillohet i ndarë në dy grupe sipas këtij përcaktimi: Në orën 07:30 do të paraqiten për t’iu nënshtruar testimit me shkrim aplikantët e qarkut Tiranë me kodin e aplikimit nga 0678-0947 pjesa e parë. Në orën 11:00 do të paraqiten për t’iu nënshtruar testimit me shkrim aplikantët nga qarqet Dibër dhe Durrës, si dhe aplikantët e qarkut Tiranë pjesa e dytë. Për qarqet Fier, Vlorë, Berat dhe Gjirokastër bëhet e ditur se testimi me shkrim do të zhvillohet në ambientet e Universitetit Kristal Fier në datën 14.05.2010. Testimi me shkrim do të zhvillohet i ndarë në dy grupe sipas këtij përcaktimi: Në orën 07:30 do të paraqiten për t’iu nënshtruar testimit me shkrim aplikantët nga qarqet Fier dhe Vlorë pjesa e parë ndërsa në orën 11:00 do të paraqiten për t’iu nënshtruar testimit me shkrim aplikantët nga qarqet Berat dhe Gjirokastër dhe Vlorë, pjesa e dytë. Për qarqet Shkodër, Kukës dhe Lezhë testimi me shkrim do të zhvillohet në ambientet e universitetit “Luigj Gurakuqi” Shkodër në datën 18.05.2010. Kandidatët duhet të paraqiten në orën 07:30 pranë këtij universiteti. Ndërsa për qarqet Elbasan dhe Korçë testimi me shkrim do të zhvillohet në ambientet e Universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan në datën 27.05.2010, ku edhe për këto qarqe testimi do të zhvillohet i ndarë në dy grupe, ku grupi i parë duhet të jetë prezent pranë universitetit në orën 07:30, ndërsa grupi i dytë në orën 11:00. Kandidatët duhet të paraqiten pranë Drejtorive të Policisë në Qarqe, ku kanë aplikuar, për t’u pajisur me fletën e pranimit në testin me shkrim dhe kodin e aplikantit, të cilat duhet t’i kenë me vete ditën e zhvillimit të testimin me shkrim.



Lista e kandidatëve sipas qarqeve, datave të testimit dhe kodi i aplikimit



Në Qendrën e Formimit Policor Tiranë (Sauk) me datë 08.05.2010, ora 07.30’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit



1 Adem Abdyl Elezaj Tiranë 0678

2 Adhurim Bashkim Kurti Tiranë 0679

3 Admir Sadik Baçi Tiranë 0680

4 Adrit Alfred Goxhaj Tiranë 0681

5 Afrim Zeqir Dollapi Tiranë 0682

6 Agim Dervish Troci Tiranë 0683

7 Agim Filip Aliaj Tiranë 0684

8 Agostin Mark Kola Tiranë 0685

9 Agron Ramazan Muça Tiranë 0686

10 Aida Baudin Osmani Tiranë 0687

11 Alban Bajram Xhepa Tiranë 0688

12 Alban Dylber Dule Tiranë 0689

13 Alban Hysen Hallavaxhiu Tiranë 0690

14 Alban Martin Prebibaj Tiranë 0691

15 Alban Shpetim Alla Tiranë 0692

16 Albano Neim Bundo Tiranë 0693

17 Albano Paqesor Gorellari Tiranë 0694

18 Albert Llesh Blini Tiranë 0695

19 Albert Skender Sinani Tiranë 0696

20 Albi Albert Gjoni Tiranë 0697

21 Albi Bashkim Ganolli Tiranë 0698

22 Aldo Ismet Hasa Tiranë 0699

23 Aldo Sali Metani Tiranë 0700

24 Aleksander Fadil Metoshi Tiranë 0701

25 Aleksander Sali Lami Tiranë 0702

26 Alfred Flamur Karaj Tiranë 0703

27 Algert Mehmet Barçi Tiranë 0704

28 Algert Nikolin Gjonaj Tiranë 0705

29 Algert Vasfi Shahu Tiranë 0706

30 Alijan Arben Mema Tiranë 0707

31 Alket Abedin Hajderasi Tiranë 0708

32 Almarin Agur Hasanbelli Tiranë 0709

33 Altin Llesh Tuçi Tiranë 0710

34 Altin Myzafer Kraja Tiranë 0711

35 Altin Qazim Gjoni Tiranë 0712

36 Aluaro Agim Mali Tiranë 0713

37 Alvi Mitri Kreste Tiranë 0714

38 Amarildo Beniamin Lika Tiranë 0715

39 Amarildo Selman Joca Tiranë 0716

40 Amza Riza Alla Tiranë 0717

41 Ana Hamza Jusufi Tiranë 0718

42 Andi Ahmet Malaj Tiranë 0719

43 Andi Ermir Sula Tiranë 0720

44 Andi Fatmir Muça Tiranë 0721

45 Andi Ton Qerimi Tiranë 0722

46 Andi Yzeir Mehmet Tiranë 0723

47 Andrea Urim Çollari Tiranë 0724

48 Andrit Isa Qerimaj Tiranë 0725

49 Antonjeta Selim Kuliçi Tiranë 0726

50 Aranit Haxhi Dibra Tiranë 0727

51 Arben Nazif Losha Tiranë 0728

52 Arben Selvator Uka Tiranë 0729

53 Arben Shefki Hasani Tiranë 0730

54 Arber Dilaver Lena Tiranë 0731

55 Arber Mersin Kaja Tiranë 0732

56 Arber Prendush Syla Tiranë 0733

57 Arber Shyqyri Doda Tiranë 0734

58 Arber Tom Pergjegaj Tiranë 0735

59 Arber Tonin Gjeloshaj Tiranë 0736

60 Ardian Mufit Alku Tiranë 0737

61 Ardian Shaqir Balla Tiranë 0738

62 Ardit Gezim Lila Tiranë 0739

63 Ardit Lazer Gjoka Tiranë 0740

64 Ardit Perparim Qose Tiranë 0741

65 Ardit Riza Gjonaj Tiranë 0742

66 Ardit Shyqyri Berisha Tiranë 0743

67 Ardit Vrijon Merdanaj Tiranë 0744

68 Arianit Abdurraman Çekiçi Tiranë 0745

69 Arjaldi Andrea Andrea Tiranë 0746

70 Arjan Bashkim Çepele Tiranë 0747

71 Arjan Rushit Cengu Tiranë 0748

72 Arlind Agim Hakaj Tiranë 0749

73 Arlind Bashkim Prenjasi Tiranë 0750

74 Arlind Elez Çelaj Tiranë 0751

75 Arlind Ndue Beqiri Tiranë 0752

76 Arlond Abdyl Elezi Tiranë 0753

77 Armand Adriatik Rakipi Tiranë 0754

78 Armand Ahmet Lami Tiranë 0755

79 Armand Muhamet Gjauri Tiranë 0756

80 Armand Petrit Shakaj Tiranë 0757

81 Armando Bashkim Mema Tiranë 0758

82 Armis Fahri Meka Tiranë 0759

83 Arsen Haki Tafaçiu Tiranë 0760

84 Artan Nexhat Çaushi Tiranë 0761

85 Artan Viktor Gega Tiranë 0762

86 Artur Ndue Prenga Tiranë 0763

87 Asan Haxhi Dautaj Tiranë 0764

88 Aurel Vero Jonuzaj Tiranë 0765

89 Aurora Skender Pushi Tiranë 0766

90 Aurora Tomorr Muhollari Tiranë 0767

91 Bari Selim Shkurta Tiranë 0768

92 Bastri Mexhit Hakcani Tiranë 0769

93 Benald Shpetim Zaimi Tiranë 0770

94 Benard Mehdi Ndreu Tiranë 0771

95 Besard Imer Lushaj Tiranë 0772

96 Besard Lulzim Doda Tiranë 0773

97 Besart Adem Shatri Tiranë 0774

98 Besim Agim Buçpapaj Tiranë 0775

99 Besmir Prele Zhivanaj Tiranë 0776

100 Besmir Ram Neza Tiranë 0777

101 Besnik Muharrem Dema Tiranë 0778

102 Besnik Qemal Goma Tiranë 0779

103 Betim Bajram Kastrati Tiranë 0780

104 Bledar BaftajarÇera Tiranë 0781

105 Bledar Halim Xheka Tiranë 0782

106 Bledar Njazi Murraj Tiranë 0783

107 Bledar Pashk Ndoja Tiranë 0784

108 Bledian Mehdi Islami Tiranë 0785

109 Blendi Selim Llagaçi Tiranë 0786

110 Blerand Muharem Koçillari Tiranë 0787

111 Blerim Hiqmet Shira Tiranë 0788

112 Blerim Resul Tafçiu Tiranë 0789

113 Blerim Riza Toçilla Tiranë 0790

114 Blerim Zaim Troci Tiranë 0791

115 Blerina Gezim Jolla Tiranë 0792

116 Brikela Ferdinant Zhilla Tiranë 0793

117 Brisilda Hamez Memia Tiranë 0794

118 Bruno Engjell Xhaferaj Tiranë 0795

119 Bruno Leonidha Mako Tiranë 0796

120 Bujar Niazi Kaziu Tiranë 0797

121 Çezar Ruzhdi Ahmetaj Tiranë 0798

122 Christian Ismail Kafexhiu Tiranë 0799

123 Daniel Riza Bajrami Tiranë 0800

124 Dede Frrok Markaj Tiranë 0801

125 Deni Filip Mazniku Tiranë 0802

126 Denis Lulzim Cani Tiranë 0803

127 Denis Perparim Muho Tiranë 0804

128 Denis Qëmal Tusha Tiranë 0805

129 Dilaver Selim Toçilla Tiranë 0806

130 Dionis Naim Gjura Tiranë 0807

131 Dorian Abdulla Hima Tiranë 0808

132 Dorjan Agron Shima Tiranë 0809

133 Dorjan Bexhet Binjaku Tiranë 0810

134 Dritan Avni Memishaj Tiranë 0811

135 Dritan Dali Buci Tiranë 0812

136 Dritan Kujtim Imeri Tiranë 0813

137 Dritan Rexhep Rama Tiranë 0814

138 Dylind Hazir Abazaj Tiranë 0815

139 Edmond Kujtim Lami Tiranë 0816

140 Eduard Cene Balliu Tiranë 0817

141 Eduart Gjergj Jaka Tiranë 0818

142 Eduart Qemal Allmuça Tiranë 0819

143 Elda Zmajl Metaliaj Tiranë 0820

144 Eldi Mexhit Muça Tiranë 0821

145 Elert Hekuran Livadhi Tiranë 0822

146 Elkier Halim Ibra Tiranë 0823

147 Elmir Ramen Shkurti Tiranë 0824

148 Elsa Xhezmir Hova Tiranë 0825

149 Elsi Kujtim Bezo Tiranë 0826

150 Elson Mehdi Vila Tiranë 0827

151 Ëlton Avni Krasniqi Tiranë 0828

152 Elton Mersin Mata Tiranë 0829

153 Eltona Zenel Canaj Tiranë 0830

154 Elvis Fredolin Palushi Tiranë 0831

155 Elvis Osman Nezaj Tiranë 0832

156 Elvis Xhelal Shkjau Tiranë 0833

157 Emarildo Perparim Likollari Tiranë 0834

158 Emiljan Anton Prenga Tiranë 0835

159 Emiljan Lulezim Muharremi Tiranë 0836

160 Emir Rushan Harizi Tiranë 0837

161 Emiral Ramazan Kadiu Tiranë 0838

162 Endri Et'hem Jaupaj Tiranë 0839

163 Endri Gezim Dobrusha Tiranë 0840

164 Endri Idriz Zaraj Tiranë 0841

165 Endrit Agim Memlika Tiranë 0842

166 Endrit Arben Demi Tiranë 0843

167 Endrit Hasan Gjika Tiranë 0844

168 Endrit Shkelqim Vika Tiranë 0845

169 Enid Dashamir Pasho Tiranë 0846

170 Enis Sherif Hasanaj Tiranë 0847

171 Enisida Nevrus Çaçi Tiranë 0848

172 Enver Avni Sylaj Tiranë 0849

173 Erald Flamur Shtylla Tiranë 0850

174 Erald Nazmi Kuqi Tiranë 0851

175 Erald Qani Muça Tiranë 0852

176 Erand Skender Laho Tiranë 0853

177 Ergest Misir Koshi Tiranë 0854

178 Ergi Gavrosh Nuka Tiranë 0855

179 Ergys Besnik Abdyli Tiranë 0856

180 Ergys Enver Hoxha Tiranë 0857

181 Ergyst Sefulla Lumani Tiranë 0858

182 Eridjon Flamur Alimadhi Tiranë 0859

183 Erion Gezim Kabili Tiranë 0860

184 Eris Skender Sulaj Tiranë 0861

185 Erjon Bashkim Diko Tiranë 0862

186 Erkin Xhelal Lika Tiranë 0863

187 Ermal Bardhyl Shahu Tiranë 0864

188 Ermal Bujar Senka Tiranë 0865

189 Ermal Fehmi Mazari Tiranë 0866

190 Ermal Petrit Sudi Tiranë 0867

191 Ermal Shaban Murataj Tiranë 0868

192 Ermal Sulejman Sulstafa Tiranë 0869

193 Ermal Vullnet Deda Tiranë 0870

194 Ermand Ali Bajrami Tiranë 0871

195 Ermand Ylli Braho Tiranë 0872

196 Ermir Avdi Mema Tiranë 0873

197 Ermir Denush Sadriaj Tiranë 0874

198 Erti Zenel Gjoshi Tiranë 0875

199 Ervin Gani Bodlli Tiranë 0876

200 Ervin Kadri Dallashi Tiranë 0877

201 Ervin Pajtim Pellumbi Tiranë 0878

202 Ervis Gezim Xhikneli Tiranë 0879

203 Ervis Myslim Zylalaj Tiranë 0880

204 Ervis Petref Topi Tiranë 0881

205 Erzen Qazim Rama Tiranë 0882

206 Esmir Nezir Lica Tiranë 0883

207 Etmond Hysni Jauri Tiranë 0884

208 Euglen Xhelal Mustafallari Tiranë 0885

209 Evarist Ndue Përdoçi Tiranë 0886

210 Evis Bilbil Mertiri Tiranë 0887

211 Fabjon Xhemal Imeri Tiranë 0888

212 Fadil Xhemal Allaraj Tiranë 0889

213 Faredin Refat Dervishaj Tiranë 0890

214 Fation Ajet Krasniqi Tiranë 0891

215 Fation Kastriot Goxhaj Tiranë 0892

216 Fation Lake Kullsi Tiranë 0893

217 Fatjon Arben Baro Tiranë 0894

218 Fatjon At'hem Dollapi Tiranë 0895

219 Fatjon Lazim Jella Tiranë 0896

220 Fatjon Maliq Lleshi Tiranë 0897

221 Fatjon Sadik Liçi Tiranë 0898

222 Fatjon Xhevair Ormëni Tiranë 0899

223 Fatmir Haxhi Hysa Tiranë 0900

224 Fatmir Tahir Bajraktari Tiranë 0901

225 Fatnor Ali Brati Tiranë 0902

226 Ferit Rustem Saliu Tiranë 0903

227 Fili Musli Pilafi Tiranë 0904

228 Flamur Abdulla Muça Tiranë 0905

229 Flamur Flamur Veseli Tiranë 0906

230 Flamur Hajdar Peposhi Tiranë 0907

231 Flamur Xhelal Hidri Tiranë 0908

232 Flogert Hajdar Koçi Tiranë 0909

233 Flogert Refik Greca Tiranë 0910

234 Florenc Luan Hysenaj Tiranë 0911

235 Florenc Nazmi Reçi Tiranë 0912

236 Florenc Xhemal Ndreaj Tiranë 0913

237 Florjan Perparim Hysenaj Tiranë 0914

238 Gazmir Agim Cani Tiranë 0915

239 Genc Xhemal Baça Tiranë 0916

240 Geniel Fiqiri Dervishi Tiranë 0917

241 Genti Bandill Mezuraj Tiranë 0918

242 Gentian Jani Fani Tiranë 0919

243 Gentian Sulejman Gjyla Tiranë 0920

244 Gentjan Musa Seci Tiranë 0921

245 Gentjan Zaim Lala Tiranë 0922

246 Gentjan Zenel Allkoçi Tiranë 0923

247 Gerald Ardian Shahu Tiranë 0924

248 Gjergji Sami Kullolli Tiranë 0925

249 Gledis Erfan Kena Tiranë 0926

250 Glodiana Çlirim Zeqo Tiranë 0927

251 Gramoz Hysen Boshnjaku Tiranë 0928

252 Granit Gani Hasandoçi Tiranë 0929

253 Guri Lulzim Lumi Tiranë 0930

254 Hajri Shaban Gjeta Tiranë 0931

255 Hamza Din Demushi Tiranë 0932

256 Harrjan Edmond Lila Tiranë 0933

257 Hashim Imer Nura Tiranë 0934

258 Haxhi Nuredin Fisniku Tiranë 0935

259 Henri Sherif Koçi Tiranë 0936

260 Ilir Hasan Markaj Tiranë 0937

261 Ilir Maksim Kovaçi Tiranë 0938

262 Ilir Tomorr Alizoti Tiranë 0939

263 Ilmi Nesim Muçollari Tiranë 0940

264 Indrit Fatmir Sarra Tiranë 0941

265 Indrit Halil Dumi Tiranë 0942

266 Indrit Osman Rasa Tiranë 0943

267 Indrit Rakip Lama Tiranë 0944

268 Indrit Selim Allmuça Tiranë 0945

269 Irena Beqir Elezi Tiranë 0946

270 Ismail Fatmir Bardhoshi Tiranë 0947



Në Qendrën e Formimit Policor Tiranë (Sauk) me datë 08.05.2010, ora 11.00’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Jerelsi Anstor Lumi Tiranë 0948

2 Jetmir Bajram Meshi Tiranë 0949

3 Jetmir Nezir Neziraj Tiranë 0950

4 Jetnor Ymer Elezi Tiranë 0951

5 Jeton Xhetan Marku Tiranë 0952

6 Jonida Ilir Gashi Tiranë 0953

7 Juan Naim Vishkurti Tiranë 0954

8 Julian Rexhep Verbofshi Tiranë 0955

9 Juljan Gani Hoxha Tiranë 0956

10 Juljan Rakip Mustafaj Tiranë 0957

11 Jurgen Lavdim Shanaj Tiranë 0958

12 Kaso Mystehak Levanja Tiranë 0959

13 Klajdi Edison Çaushi Tiranë 0960

14 Klaudi Kadri Mema Tiranë 0961

15 Kleanthi Edion Ocka Tiranë 0962

16 Klejd Peço Kosta Tiranë 0963

17 Klodian Selim Skenderi Tiranë 0964

18 Klodjan Eduart Demirneli Tiranë 0965

19 Klodjan Ismail Masha Tiranë 0966

20 Kloton Thoma Kumaraku Tiranë 0967

21 Kole Lulash Shkambi Tiranë 0968

22 Koli Thanas Teta Tiranë 0969

23 Kreshnik Bashkim Hoxha Tiranë 0970

24 Kreshnik Hasan Ahmetj Tiranë 0971

25 Kreshnik Muharrem Nezaj Tiranë 0972

26 Lastare Muharrem Memushi Tiranë 0973

27 Ledjan Qemal Elazi Tiranë 0974

28 Ledjo Lush Selimi Tiranë 0975

29 Leonard Faslli Çelaj Tiranë 0976

30 Leonard Ilir Lika Tiranë 0977

31 Lilzim Hasan Paplekaj Tiranë 0978

32 Liridon Ndue Rrucaj Tiranë 0979

33 Lirie Sabri Dedaj Tiranë 0980

34 Lisien Fatos Bakiasi Tiranë 0981

35 Litjon Luan Osmani Tiranë 0982

36 Lorenc Shemsi Pernezha Tiranë 0983

37 Luan Pjeter Ramaj Tiranë 0984

38 Lulezim Zehni Çifliku Tiranë 0985

39 Lulzim Gege Gega Tiranë 0986

40 Lulzim Petrit Cuka Tiranë 0987

41 Lumturi Hysen Haxhiaj Tiranë 0988

42 Majkel Melsi Anastasi Tiranë 0989

43 Mariglen Rustem Balla Tiranë 0990

44 Mariglen Tahir Barkaj Tiranë 0991

45 Mariglen Tajar Memetaj Tiranë 0992

46 Marin Hysen Lila Tiranë 0993

47 Marjus Flamuri Bizhuta Tiranë 0994

48 Marsela Esat Kalaja Tiranë 0995

49 Martin Yllson Selmanllari Tiranë 0996

50 Mateo Bujar Arapi Tiranë 0997

51 Matjel Xhelal Laçi Tiranë 0998

52 Maurisio Fatmir Malaj Tiranë 0999

53 Mikel Petrit Osmanllari Tiranë 1000

54 Miklovan Saim Keta Tiranë 1001

55 Mimoza Rexhep Zisko Tiranë 1002

56 Mimoza Riza Xhafaj Tiranë 1003

57 Mirlan Mehmet Bejko Tiranë 1004

58 Muarek Subi Garxenaj Tiranë 1005

59 Muharem Shkelqim Barjami Tiranë 1006

60 Muharrem Jonuz Gjini Tiranë 1007

61 Mustafa Ramazan Jangozi Tiranë 1008

62 Naim Sulejman Çela Tiranë 1009

63 Neride Zef Ndoi Tiranë 1010

64 Nertil Vezir Mekolli Tiranë 1011

65 Noviol Gjegj Papuli Tiranë 1012

66 Nriçim Adem Gjoçaj Tiranë 1013

67 Oldian Zyrdi Bresho Tiranë 1014

68 Olger Isa Xhepa Tiranë 1015

69 Olgert Hasan Ismaili Tiranë 1016

70 Olsi Bashkim Uku Tiranë 1017

71 Olsi Demir Dervishi Tiranë 1018

72 Olsi Islam Hoti Tiranë 1019

73 Oltian Gezim Sallaku Tiranë 1020

74 Oltion Skender Reçi Tiranë 1021

75 Orest Bujar Cane Tiranë 1022

76 Orgest Osman Çeko Tiranë 1023

77 Orien Tom Miraku Tiranë 1024

78 Ornela Sali Brari Tiranë 1025

79 Paris Sadik Cara Tiranë 1026

80 Paulin Ndue Boka Tiranë 1027

81 Perparim Hazir Gosturani Tiranë 1028

82 Prenge Jake Gjoni Tiranë 1029

83 Qemal Skender Toçilla Tiranë 1030

84 Realt Astrit Çiraku Tiranë 1031

85 Redi Sylejman Jakupaj Tiranë 1032

86 Redjana Xhafer Kalemi Tiranë 1033

87 Redjon Baki Kekenezi Tiranë 1034

88 Relind Agron Agastra Tiranë 1035

89 Renard Riza Hasa Tiranë 1036

90 Renato Ilmi Boja Tiranë 1037

91 Renato Shyqyri Sakollari Tiranë 1038

92 Renis Tomor Kele Tiranë 1039

93 Rigers Maksim Prifti Tiranë 1040

94 Rogert Fatmir Bruzaj Tiranë 1041

95 Roland Bedri Muça Tiranë 1042

96 Roland Hysen Ballaxhi Tiranë 1043

97 Roland Nezir Isufi Tiranë 1044

98 Rudina Selman Beka Tiranë 1045

99 Sabedin Halil Drazhi Tiranë 1046

100 Sabri Nexhip Noni Tiranë 1047

101 Saimir Bairam Haka Tiranë 1048

102 Saimir Hlil Koka Tiranë 1049

103 Saimir Nazif Lulja Tiranë 1050

104 Saimir Ramazan Ismaili Tiranë 1051

105 Sajmir Abas Hoxha Tiranë 1052

106 Sazan Xhemal Allushi Tiranë 1053

107 Seldi Egjber Bizhga Tiranë 1054

108 Senieda Adriatik Myftari Tiranë 1055

109 Servet Ali Sulaj Tiranë 1056

110 Servet Ferit Terziu Tiranë 1057

111 Serxhio Kristaq Pleqi Tiranë 1058

112 Shemsi Bastri Mani Tiranë 1059

113 Shiqer Ndoc Hajdarkolaj Tiranë 1060

114 Shkelqim Enver Bilali Tiranë 1061

115 Shkelqim Fatmir Haxhimali Tiranë 1062

116 Shkelqim Qazim Hoxha Tiranë 1063

117 Shkelzen Ali Gjonpalaj Tiranë 1064

118 Shkelzen Seit Lamaj Tiranë 1065

119 Shpatjan Sokol Mataj Tiranë 1066

120 Shpetim Mustafa Preçi Tiranë 1067

121 Shpresa Zeqir Dollapi Tiranë 1068

122 Silvana Xhevit Sefa Tiranë 1069

123 Skender Hajro Xhaja Tiranë 1070

124 Skender Pellumb Kallmeti Tiranë 1071

125 Skender Petrit Hoshi Tiranë 1072

126 Skender Shaban Lika Tiranë 1073

127 Sokol Engjell Gega Tiranë 1074

128 Sokol Halil Murati Tiranë 1075

129 Sokol Hyseni Vata Tiranë 1076

130 Sovjeta Hamit Hysa Tiranë 1077

131 Taulant Kastriot Borri Tiranë 1078

132 Tedi Agron Didi Tiranë 1079

133 Trazhgim Isuf Halilaj Tiranë 1080

134 Urim Zeqir Brika Tiranë 1081

135 Valbona Abdurrahman Çekiçi Tiranë 1082

136 Viktor Edmond Dimo Tiranë 1083

137 Vilson Gjivalin Lekaj Tiranë 1084

138 Vilson Tahir Prengzi Tiranë 1085

139 Vullnet Ismail Domi Tiranë 1086

140 Xhevahir Esat Tota Tiranë 1087

141 Xhevair Hamit Hysa Tiranë 1088

142 Xhilda Kastriot Osmani Tiranë 1089

143 Xhino Edmond Meçani Tiranë 1090

144 Ylber Selim Çelhyka Tiranë 1091

145 Ylli Agim Cani Tiranë 1092

146 Zenel Avdyl Sheta Tiranë 1093

147 Zyhra Enver Ramani Tiranë 1094

148 Zylbihar Havzi Mahmutaj Tiranë 1095

149 Erjolda Kujtim Lengo Tiranë 1128

150 Adhurim Ibrahim Zogu Dibër 0059

151 Alban Fiqiri Dardha Dibër 0060

152 Alfred Nazif Hoxha Dibër 0061

153 Algert Arben Dema Dibër 0062

154 Altjan Nazif Manjani Dibër 0063

155 Ardit Petrit Canameti Dibër 0064

156 Armand Beqir Daci Dibër 0065

157 Armant Fasli Xhelili Dibër 0066

158 Arnol Mustafa Greçi Dibër 0067

159 Artur Mujo Dauti Dibër 0068

160 Bekim Shefki Nezha Dibër 0069

161 Benard Shukri Raza Dibër 0070

162 Benet Xhelil Hoxha Dibër 0071

163 Bledar Ferit Lleshi Dibër 0072

164 Danjel Petrit Lala Dibër 0073

165 Dasareta Man Murra Dibër 0074

166 Defrim Qazim Dema Dibër 0075

167 Dritan Fiqiri Noka Dibër 0076

168 Dylaver Hakik Prençi Dibër 0077

169 Edison Latif Dedja Dibër 0078

170 Efigjeni Perparim Mullameti Dibër 0079

171 Eltjon Muhamet Gjini Dibër 0080

172 Elton Ismail Nezha Dibër 0081

173 Elton Halil Spahiu Dibër 0082

174 Endrit Kujtim Hysa Dibër 0083

175 Erion Dali Kaloshi Dibër 0084

176 Erion Tefik Marku Dibër 0085

177 Esat Sakip Neziri Dibër 0086

178 Fabio Xhelal Ilnica Dibër 0087

179 Fatmir Besim Leshi Dibër 0088

180 Flamur Nazif Hoxha Dibër 0089

181 Gazmand Abaz Beka Dibër 0090

182 Gentjan Dilaver Çiku Dibër 0091

183 Gentjan Petrit Canameti Dibër 0092

184 Gentjan Sadik Nolja Dibër 0093

185 Gjelbrim Ajet Tasha Dibër 0094

186 Gjovalin Sadri Kaloshi Dibër 0095

187 Iltjon Petrit Kulejmani Dibër 0096

188 Kamber Agron Gjini Dibër 0097

189 Klodian Halit Muzhika Dibër 0098

190 Lazim Halit Kamberi Dibër 0099

191 Leonard Avni Sava Dibër 0100

192 Lorenc Selman Aliaj Dibër 0101

193 Mentor Xhevat Kaloshi Dibër 0102

194 Mirjan Faik Elezaj Dibër 0103

195 Rexhep Kujtim Horeshka Dibër 0104

196 Seit Besim Lleshi Dibër 0105

197 Selami Baudin Koçi Dibër 0106

198 Shkelzen Esat Xhetani Dibër 0107

199 Tafil Adem Zemzadja Dibër 0108

200 Taulant Skender Sava Dibër 0109

201 Uran Uran Suli Dibër 0110

202 Vilson Naim Dema Dibër 0111

203 Yllka Halil Lala Dibër 0112

204 Zaim Munir Gjura Dibër 0113

205 Çlirim Lezan Dodaj Dibër 0114

206 Erand Tush Lika Dibër 0115

207 Ervin Mehmet Bici Dibër 0116

208 Adem Asllan Loka Durrës 0117

209 Alban Naim Hoxha Durrës 0118

210 Aleksander Arjan Kita Durrës 0119

211 Aleksander Preng Daçi Durrës 0120

212 Altin Veledin Likaj Durrës 0121

213 Aranit Fatos Çela Durrës 0122

214 Arben Gjok Caka Durrës 0123

215 Arfit Ariz Peçuli Durrës 0124

216 Arjan Baki Brahi Durrës 0125

217 Arjan Mark Caka Durrës 0126

218 Arlind Arif Sula Durrës 0127

219 Armando Tofik Seferi Durrës 0128

220 Armond Flamur Bamçi Durrës 0129

221 Artan Zeq Aliaj Durrës 0130

222 Aurel Ilirjan Byberi Durrës 0131

223 Bardhyl Sadik Doçi Durrës 0132

224 Baren Fatmir Barhani Durrës 0133

225 Bashkim Besim Domi Durrës 0134

226 Besmir Hamdi Berdhashi Durrës 0135

227 Besmir Haxhi Gashi Durrës 0136

228 Bledar Pertef Qato Durrës 0137

229 Blerian Dilaver Gjoka Durrës 0138

230 Bruno Rruzhdi Doraci Durrës 0139

231 Dashamir Vesel Mehmeti Durrës 0140

232 Denis Gurim Gjoni Durrës 0141

233 Dritan Mehdi Hysa Durrës 0142

234 Dritan Ylli Velika Durrës 0143

235 Elton Besnik Topalli Durrës 0144

236 Emirian Myrteza Bafti Durrës 0145

237 Endri Pelivan Mekolli Durrës 0146

238 Eneo Xhelal Hasa Durrës 0147

239 Entela Bajram Rrapi Durrës 0148

240 Erjon Agim Koçi Durrës 0149

241 Ermal Aqif Keçi Durrës 0150

242 Ermal Bektash Halilaj Durrës 0151

243 Ermand Kujtim Petova Durrës 0152

244 Ermir Halim Gashi Durrës 0153

245 Ervin Beqir Klari Durrës 0154

246 Ervin Idriz Kulla Durrës 0155

247 Etmond Beqir Alla Durrës 0156

248 Florjan Hamdi Baçi Durrës 0157

249 Gazmir Selman Xhepi Durrës 0158

250 Gent Gjovalin Mirashi Durrës 0159

251 Haxhi Begtash Bami Durrës 0160

252 Henri Petraq Naska Durrës 0161

253 Isni Naim Lika Durrës 0162

254 Jonada Shyqyri Isufi Durrës 0163

255 Kanan Tajar Xhemollari Durrës 0164

256 Klajdi Bardhyl Goga Durrës 0165

257 Klejd Agron Ymeraj Durrës 0166

258 Mirel Pajtim Serjanaj Durrës 0167

259 Mirela Ndue Deda Durrës 0168

260 Mirgen Enver Merollari Durrës 0169

261 Nuri Ahmet Xhepi Durrës 0170

262 Olgert Fredi Rakipllari Durrës 0171

263 Renaldo Kujtim Aruçi Durrës 0172

264 Renato Preng Prenga Durrës 0173

265 Saimir Petrit Pilavi Durrës 0174

266 Skerdian Hasan Kacuqi Durrës 0175

267 Taulant Petrit Hyka Durrës 0176

268 Urim Avni Hajdarmataj Durrës 0177

269 Xhafer Shahin Peposhi Durrës 0178

270 Xhavit Rustem Veshti Durrës 0179

271 Esmeraldo Kastriot Aliaj Durrës 0249



Në universitetin "Kristal" Fier, datë 14.05.2010, ora 07.30’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Elion Todi Velo Fier 0245

2 Admir Jovan Goga Fier 0246

3 Alket Anesti Tanka Fier 0247

4 Almarin Kastriot Bufazi Fier 0248

5 Alban Bilbil Brahimaj Fier 1096

6 Almir Dhimitri Qorri Fier 0250

7 Altin Safet Saliaj Fier 0251

8 Amarildo Ligor Mertiri Fier 0252

9 Andi Bujar Aliu Fier 0253

10 Andi Kastriot Koroveshaj Fier 0254

11 Anila Dhimitraq Ibro Fier 0255

12 Arber Llukan Gorreja Fier 0256

13 Arber Odise Stambolliu Fier 0257

14 Arberi Agurim Kaja Fier 0258

15 Argjir Llambi Parangoni Fier 0259

16 Arkid Fetah Tafa Fier 0260

17 Artion Novruz Alla Fier 0261

18 Bledar Jani Myrto Fier 0262

19 Bledar Qemal Levonja Fier 0263

20 Bledar Selim Xhebexhiu Fier 0264

21 Derald Ramadan Xhemalaj Fier 0265

22 Donald Agron Rroshi Fier 0266

23 Donard Sybi Çela Fier 0267

24 Dritan Hajri Musaku Fier 0268

25 Eda Arqile Moni Fier 0269

26 Edjona Niko Dano Fier 0270

27 Egli Viktor Boçi Fier 0271

28 Eldi Todi Bane Fier 0272

29 Elind Demir Elmazaj Fier 0273

30 Eljus Xhafer Murataj Fier 0274

31 Elson Llazar Hila Fier 0275

32 Eltion Nikollaq Rrapi Fier 0276

33 Elton Fatos Buzi Fier 0277

34 Elton Vladimir Kuka Fier 0278

35 Elvin Bedri Sejdinaj Fier 0279

36 Emiljan Hysen Musaku Fier 0280

37 Endrit Ylli Filaj Fier 0281

38 Eneo Ilir Lushka Fier 0282

39 Enerik Naim Nukaj Fier 0283

40 Enrik Eduart Grabova Fier 0284

41 Eriol Kastriot Koroveshaj Fier 0285

42 Erion Bego Aliaj Fier 0286

43 Eriton Filo Bleta Fier 0287

44 Erland Ismail Siqeca Fier 0288

45 Erlir Barjam Gjata Fier 0289

46 Ermal Agron Sema Fier 0290

47 Ermal Jak Dema Fier 0291

48 Ermal Sokrat Toromeni Fier 0292

49 Ervin Fiqiri Hysenaj Fier 0293

50 Esido Odhise Marku Fier 0294

51 Eugert Arben Janji Fier 0295

52 Fationa Gezim Hoxha Fier 0296

53 Fatjon Ruçi Sako Fier 0297

54 Fatjon Thanas Diamanti Fier 0298

55 Fatmir Qani Nazeraj Fier 0299

56 Florand Feta Kuka Fier 0300

57 Florjan Brahim Hoxha Fier 0301

58 Forcjan Avni Daka Fier 0302

59 Gentian Haxhi Kadiu Fier 0303

60 Gjergji Agim Nazo Fier 0304

61 Gjergji Hasan Muskaj Fier 0305

62 Gjergji Kastriot Çako Fier 0306

63 Gramos Kujtim Shehaj Fier 0307

64 Ilir Gani Ymeraj Fier 0308

65 Irena Selman Hoxha Fier 0309

66 Jetmir bashkim Hoxhaj Fier 0310

67 Julian Agron Boro Fier 0311

68 Kadri Agur Xhulaj Fier 0312

69 Klement Dashnor Delilaj Fier 0313

70 Klevis Feçor Troka Fier 0314

71 Klevis Mikail Prifti Fier 0315

72 Klodian Dhimiter Dhima Fier 0316

73 Kreshnik Bajrush Sakuta Fier 0317

74 Laurent Arqile Arapi Fier 0318

75 Leonard Nevrus Hoxha Fier 0319

76 Lulzim Dhimiter Kashnica Fier 0320

77 Majlinda Adem Demiri Fier 0321

78 Majlinda Agim Vrapi Fier 0322

79 Manuel Jani Hena Fier 0323

80 Marcel Maliq Liçaj Fier 0324

81 Mariglen Veli Çela Fier 0325

82 Mateo Agim Mertika Fier 0326

83 Miklovan Rrapo Myrtaj Fier 0327

84 Myzafer Dylaver Murataj Fier 0328

85 Neritan Syrja Murataj Fier 0329

86 Nuredin Ysmet Gega Fier 0330

87 Oltion Kristaq Bardho Fier 0331

88 Orges Gori Llupo Fier 0332

89 Perlat Bashkim Hamitaj Fier 0333

90 Robert Ylvi Mehmetaj Fier 0334

91 Rodina Gjergji Janji Fier 0335

92 Taulant Foto Golemi Fier 0336

93 Taulant Sheme Kaja Fier 0337

94 Ali Qerim Demollari Vlorë 1097

95 Alim Agim Selamaj Vlorë 1098

96 Amiljan Hajri Gockaj Vlorë 1099

97 Andrea Cuman Mucaj Vlorë 1100

98 Armando Petref Sulaj Vlorë 1101

99 Besmir Krenar Tahiri Vlorë 1102

100 David Astrit Kokaj Vlorë 1103

101 Eart Hasan Caci Vlorë 1104

102 Edaliza Fadil Karabollaj Vlorë 1105

103 Elizion Mane Manaj Vlorë 1106

104 Elson Pellumb Sulo Vlorë 1107

105 Eneo Agron Ranci Vlorë 1108

106 Era Hajri Gockaj Vlorë 1109

107 Gentjan Lefter Hallkaj Vlorë 1110

108 Gramoz Kastriot Myftari Vlorë 1111

109 Jazo Luftar Guri Vlorë 1112



Në universitetin "Kristal" Fier, datë 14.05.2010, ora 11.00’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Alketa Syrja Hoxha Berat 0001

2 Dionis Myslym Bakeri Berat 0002

3 Dorjan Vangjel Shkurti Berat 0003

4 Edison Ilir Xhaferaj Berat 0004

5 Ervis Myslim Zylalaj Berat 0005

6 Fatjon Flamur Toska Berat 0006

7 Gezim Qamil Patriku Berat 0007

8 Lorena Brahim Muka Berat 0008

9 Ulsi Agim Zeka Berat 0009

10 Valter Mestan Brami Berat 0010

11 Adnad Barjam Daulle Berat 0011

12 Albano Kudret Cjapi Berat 0012

13 Anesti Thoma Kumaraku Berat 0013

14 Anjeza Flamur Lame Berat 0014

15 Armando Vladimir Agalliu Berat 0015

16 Dashamir Fiqeri Kalluci Berat 0016

17 Dashnor Fiqiri Kapo Berat 0017

18 Dritan Agim Metaj Berat 0018

19 Elidon Baki Doksani Berat 0019

20 Elis Harulla Flamuri Berat 0020

21 Emiljan Myqerem Kaçeli Berat 0021

22 Emiljano Shkelqim Bejko Berat 0022

23 Ermir Thanas Tangu Berat 0023

24 Fatjon Sadik Muçogllava Berat 0024

25 Florian Hajri Skurro Berat 0025

26 Florjan Petref Zilfe Berat 0026

27 Gentian Kamber Goga Berat 0027

28 Irakli Zoi Vasili Berat 0028

29 Julian Apostol Boduri Berat 0029

30 Kelment Sherif Toska Berat 0030

31 Klajdi Safet Kadiu Berat 0031

32 Klaurend Pelivan Koci Berat 0032

33 Kleorent Qemal Agalliu Berat 0033

34 Klodian Miltiadh Rista Berat 0034

35 Krenar Ramadan Kanani Berat 0035

36 Leonard Famir Çullhaj Berat 0036

37 Mariglen Kujtim Sheja Berat 0037

38 Mario Lulezim Sado Berat 0038

39 Marjus Besim Lybeshari Berat 0039

40 Marjus Hysen Saliaj Berat 0040

41 Marsela Nazmi Xhindi Berat 0041

42 Migen Petrit Sulovari Berat 0042

43 Miren Vladimir Myftari Berat 0043

44 Muharem Novrus Thuqi Berat 0044

45 Nazif Bujar Mimini Berat 0045

46 Nertila Mitjadh Koco Berat 0046

47 Nuredin Skender Bani Berat 0047

48 Reni Vasil Strori Berat 0048

49 Robert Niko Baci Berat 0049

50 Sokol Ajri Frasheri Berat 0050

51 Sokol Namik Gremshi Berat 0051

52 Suela Bujar Kaci Berat 0052

53 Taulant Mylazim Zane Berat 0053

54 Vilson Petrit Baho Berat 0054

55 Ylli Ali Çeçaj Berat 0055

56 Klodian Mestan Elezi Kuçovë 0056

57 Matilda Artan Kanani Kuçovë 0057

58 Velajdin Lavdi Toska Kuçovë 0058

59 Albano Kosta Rustemi Gjirokastër 0338

60 Albion Artur Xhemali Gjirokastër 0339

61 Aljon Hasan Canaj Gjirokastër 0340

62 Andi Hodo Çani Gjirokastër 0341

63 Aris Josif Lekgjika Gjirokastër 0342

64 Armand Sevo Muhameti Gjirokastër 0343

65 Armand Sihat Shehu Gjirokastër 0344

66 Aurora Mihal Papa Gjirokastër 0345

67 Bilbil Myrteza Caca Gjirokastër 0346

68 Denis Dragua Zemani Gjirokastër 0347

69 Dorian Luan Dauti Gjirokastër 0348

70 Elvis Koço Puci Gjirokastër 0349

71 Emiljano Flamur Kusha Gjirokastër 0350

72 Engjellim Refat Alushi Gjirokastër 0351

73 Fatmir Qemal Zeka Gjirokastër 0352

74 Florjan Laze Goxhaj Gjirokastër 0353

75 Gjergj Fatmir Hyseni Gjirokastër 0354

76 Gledian Stefan Janaqi Gjirokastër 0355

77 Hysen Hekuran Hoxha Gjirokastër 0356

78 Klodjan Veip Gerxholli Gjirokastër 0357

79 Laert Naim Bistri Gjirokastër 0358

80 Mirela Gezim Zaçe Gjirokastër 0359

81 Republika Gezim Kasmahu Gjirokastër 0360

82 Rozveld Et'hem Nurçe Gjirokastër 0361

83 Samuel Jani Jaçe Gjirokastër 0362

84 Seit Robert Logli Gjirokastër 0363

85 Shpati Hekuran Bojo Gjirokastër 0364

86 Xhelil Sulejman Bejko Gjirokastër 0365

87 Armand Sevo Muhameti Gjirokastër 0366

88 Blerim Dule Harizi Gjirokastër 0367

89 Dari Hasan Shametaj Gjirokastër 0368

90 Edmond Bame Late Gjirokastër 0369

91 Ervin Banush Malo Gjirokastër 0370

92 Gledian Stefan Janaqi Gjirokastër 0371

93 Lisandër Moisi Hameti Gjirokastër 0372

94 Margarit Lame Puci Gjirokastër 0373

95 Ledio Agim Fisheku Vlorë 1113

96 Mansoljana Fatmir Benda Vlorë 1114

97 Martin Lefter Danaj Vlorë 1115

98 Mentor Mustafa Kovaçaj Vlorë 1116

99 Myrteza Fatosh Memushaj Vlorë 1117

100 Olsi Fredi Rushiti Vlorë 1118

101 Paulin Jani Drolli Vlorë 1119

102 Persefoni Mihal Kordha Vlorë 1120

103 Redian Sokrat Hyskaj Vlorë 1121

104 Redjon Skender Alliu Vlorë 1122

105 Renato Vangjel Lutaj Vlorë 1123

106 Skerdilaid Engjellush Selmanaj Vlorë 1124

107 Valter Petref Halili Vlorë 1125

108 Emiljano Naun Sukulli Vlorë 1126

109 Andrea Foti Dalipaj Sarandë 1127





Në universitetin "Luigj Gurakuqi" Shkodër, datë 18.05.2010, ora 07.30’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Alfred Paulin Dekaj Shkodër 0605

2 Altin Loro Marku Shkodër 0606

3 Andjol Andre Rajta Shkodër 0607

4 Angjelin Nikoll Gropcyra Shkodër 0608

5 Arion Dede Sterbyçi Shkodër 0609

6 Armando Gjin Dermani Shkodër 0610

7 Armir Islam Guri Shkodër 0611

8 Asret Naim Kurtoviq Shkodër 0612

9 Bekim Ramadan Ibraj Shkodër 0613

10 Benard Gjon Ndreca Shkodër 0614

11 Benard Gjon Ndreca Shkodër 0615

12 Bledar Sokol Gjoka Shkodër 0616

13 Briken Zef Curri Shkodër 0617

14 Brikeno Enver Çuliqi Shkodër 0618

15 Bujar Muhamet Bajrami Shkodër 0619

16 Denis Fatmir Sykja Shkodër 0620

17 Edison Pellumb Gjona Shkodër 0621

18 Edmond Gjon Gjonpali Shkodër 0622

19 Emanuel Gjergj Ndoja Shkodër 0623

20 Endrit Mark Lekaj Shkodër 0624

21 Erion Arif Geci Shkodër 0625

22 Erion Ilir Çarku Shkodër 0626

23 Eris Elvid Bushati Shkodër 0627

24 Ervis Mark Gjoni Shkodër 0628

25 Esmerald Hysni Guradeci Shkodër 0629

26 Fabjan Luigj Pllumbaj Shkodër 0630

27 Fatjon Jonuz Hamzi Shkodër 0631

28 Fatjon Sherif Ismajlaj Shkodër 0632

29 Fatmir Nexhip Alushi Shkodër 0633

30 Genc Xhelal Kraja Shkodër 0634

31 Grised Gezim Shimaj Shkodër 0635

32 Jana Gjok Peci Shkodër 0636

33 Jurgen Prek Sterbyçi Shkodër 0637

34 Kerti Bashkim Koçi Shkodër 0638

35 Kristian Pjeter Pellumbi Shkodër 0639

36 Maoricio Vinçenc Sheldia Shkodër 0640

37 Mirjon Agim Peraj Shkodër 0641

38 Naim Ndoke Gjonpalaj Shkodër 0642

39 Paris Sadik Shkollari Shkodër 0643

40 Redian mark Shullani Shkodër 0644

41 Roland Gjergj Deda Shkodër 0645

42 Ronald Jak Cara Shkodër 0646

43 Ruzhdi Cuf Shega Shkodër 0647

44 Sajmir Rasim Shahini Shkodër 0648

45 Senada Fadil Xhabija Shkodër 0649

46 Shkelqim Ymer Balla Shkodër 0650

47 Tom Luigj Kola Shkodër 0651

48 Tonin Ded Prekulaj Shkodër 0652

49 Viktor Ndoke Gjonpalaj Shkodër 0653

50 Viktor Zef Shtjefni Shkodër 0654

51 Xhevahir Hamza Alija Shkodër 0655

52 Zhan Tonin Palaj Shkodër 0656

53 Anton Zef Koçeku Shkodër 0657

54 Arain Ndue Kosteri Shkodër 0658

55 Arian Myzafer Kraja Shkodër 0659

56 Arjana Ali Syla Shkodër 0660

57 Arsen Isuf Rexhaj Shkodër 0661

58 Boran Ymer Bercama Shkodër 0662

59 Ditmir Xhavit Bushati Shkodër 0663

60 Dorian Shaban Shkreli Shkodër 0664

61 Dorian Zef Nikollli Shkodër 0665

62 Eder Eqerem Sheqeri Shkodër 0666

63 Elson Aleksander Babani Shkodër 0667

64 Elvis Gezim Bekteshi Shkodër 0668

65 Erjon Marash Qafarema Shkodër 0669

66 Gezim Bajram Zyberi Shkodër 0670

67 Idlir Shaban Velija Shkodër 0671

68 Nertil Is'hak Karakaçi Shkodër 0672

69 Oldiano Gjon Çuni Shkodër 0673

70 Pjeter Ndue Çuni Shkodër 0674

71 Sabah Tafil Moriqi Shkodër 0675

72 Sokol Lazer Hebaj Shkodër 0676

73 Tauland haki Kurtaj Shkodër 0677

74 Adriatik Hasan Nakaj Kukës 0487

75 Afrim Ilmi Prengzaj Kukës 0488

76 Alban Ahmet Belaj Kukës 0489

77 Alfred Haxhi Bardhoshi Kukës 0490

78 Alfred Rasim Nezaj Kukës 0491

79 Arben Hasan Mulgeci Kukës 0492

80 Arber Astrit Zeneli Kukës 0493

81 Arjan Musa Imeraj Kukës 0494

82 Arsed Haxhi Qovani Kukës 0495

83 Artan Shaban Berbati Kukës 0496

84 Artur Hysen Mulaj Kukës 0497

85 Avdulla Rexhep Halucaj Kukës 0498

86 Besjan Hysni Kuca Kukës 0499

87 Besmir Mehmet Voka Kukës 0500

88 Besmir Misin Cengu Kukës 0501

89 Besnik Demush Kurmekaj Kukës 0502

90 Betim Halil Tafasi Kukës 0503

91 Denis Kujtim Islamukaj Kukës 0504

92 Drilon Ibrahim Ismalaj Kukës 0505

93 Drini Veli Peposhi Kukës 0506

94 Durjan Zenel Nakaj Kukës 0507

95 Eduart Hajredin Islamukaj Kukës 0508

96 Egliand Agim Hajdarmatj Kukës 0509

97 Elmi Arif Byberi Kukës 0510

98 Elton Rasim Mici Kukës 0511

99 Elvis Isa Lleshi Kukës 0512

100 Emri Miftar Metaliaj Kukës 0513

101 Erblin Xhemal Qeleposhi Kukës 0514

102 Erenik Arif Dollapaj Kukës 0515

103 Erion Nuredin Çokaj Kukës 0516

104 Erjon Zenel Zeneli Kukës 0517

105 Ermal Maliq Bilalaj Kukës 0518

106 Ermal Sherif Lushaj Kukës 0519

107 Ervis Elez Trezhnjeva Kukës 0520

108 Erzen Lutfi Beqiraj Kukës 0521

109 Fatjon Halil Hoxhaj Kukës 0522

110 Ferit Sulejman Nezaj Kukës 0523

111 Fiqiri Avdyl Bilali Kukës 0524

112 Fitor Musli Muçmata Kukës 0525

113 Florian Mehmet Dema Kukës 0526

114 Florjan Ali Abdullai Kukës 0527

115 Gentjan Beqir Kortoçi Kukës 0528

116 Gezim Ram Dani Kukës 0529

117 Gezim Shyqyri Cahani Kukës 0530

118 Granit Uke Kurmekaj Kukës 0531

119 Hysen Osman Guri Kukës 0532

120 Ilirjan Rasim Kovaçi Kukës 0533

121 Imerlind Isuf Cenaj Kukës 0534

122 Isa Bajram Logu Kukës 0535

123 Isa Sherif Mulgeci Kukës 0536

124 Jetmir Ahmet Kortoçi Kukës 0537

125 Jetmir Eshtref Haxhiu Kukës 0538

126 Jetmir Hajredin Hallaçi Kukës 0539

127 Jeton Din Ahmataj Kukës 0540

128 Jeton Din Ahmetaj Kukës 0541

129 Jeton Xhafer Kertolli Kukës 0542

130 Junik Sahit Çakraj Kukës 0543

131 Kastriot Azem Agaj Kukës 0544

132 Kreshnik Qazim Qeleposhi Kukës 0545

133 Kyvet Isuf Balaj Kukës 0546

134 Luan Ismail Kurmekaj Kukës 0547

135 Lulzim Zenel Hajredinaj Kukës 0548

136 Meriman Muharrem Nuhiallari Kukës 0549

137 Mirat Agim Noka Kukës 0550

138 Mirjan Milaim Durmishi Kukës 0551

139 Olsion Sami Islamaj Kukës 0552

140 Pellumb Ali Rexhmati Kukës 0553

141 Perparim Refik Guri Kukës 0554

142 Razie Mehmet Kuçana Kukës 0555

143 Renato Kujtim Islamukaj Kukës 0556

144 Safet Rizan Hila Kukës 0557

145 Selim Xhem Murataj Kukës 0558

146 Shkelzen Rasim Jahelezaj Kukës 0559

147 Skender Haxhi Mulaj Kukës 0560

148 Taulant Qemal Gjana Kukës 0561

149 Urim Murat Islamaj Kukës 0562

150 Viltjon Zenel Brasha Kukës 0563

151 Visar Hazir Gjana Kukës 0564

152 Vladimir Ukshin Nakaj Kukës 0565

153 Xhevdet Refki Gjana Kukës 0566

154 Akil Isuf Margjeka Lezhë 0567

155 Alban Luigj Marinaj Lezhë 0568

156 Albert Hasan Rasha Lezhë 0569

157 Aleksandër Nikoll Lesi Lezhë 0570

158 Aleksander Nikoll Nikolli Lezhë 0571

159 Aleksander Zef Gjoka Lezhë 0572

160 Alfons Viktor Çotaj Lezhë 0573

161 Amarildo Hamza Buçpapaj Lezhë 0574

162 Ana Mark Ndoka Lezhë 0575

163 Besnik Gjon Ndoj Lezhë 0576

164 Bledar Sulejman Rryçi Lezhë 0577

165 Drilon Luigj Lucaj Lezhë 0578

166 Edmond Frrok Prenga Lezhë 0579

167 Edmond Ndue Dushi Lezhë 0580

168 Elbisian Shpetim Toskaj Lezhë 0581

169 Erion Ilir Danaj Lezhë 0582

170 Erlin Zef Luka Lezhë 0583

171 Ermal Reshat Manerkolli Lezhë 0584

172 Ernest Aleko Imeri Lezhë 0585

173 Fatjon Ndrek Kola Lezhë 0586

174 Florin Pjeter Ulaj Lezhë 0587

175 Fran Pashk Kolaj Lezhë 0588

176 Gazmir Ramazan Nelaj Lezhë 0589

177 Gersi Vasil Muça Lezhë 0590

178 Gjergj Mark Zefi Lezhë 0591

179 Gjetan Kol Gjetani Lezhë 0592

180 Klajdi Nikoll Mrruku Lezhë 0593

181 Klevis Pal Martini Lezhë 0594

182 Klodian Gani Dervishi Lezhë 0595

183 Klodian Mark Vata Lezhë 0596

184 Laerd Martin Laska Lezhë 0597

185 Maksim Bardhok Frrokaj Lezhë 0598

186 Marin Mark Paloka Lezhë 0599

187 Nikolin Kol Marku Lezhë 0600

188 Pashk Zef Lleshi Lezhë 0601

189 Saimir Fran Topollaj Lezhë 0602

190 Shkelzen Selim Xheka Lezhë 0603

191 Zamir Zef Hila Lezhë 0604





Në universitetin "Aleksandër Xhuvani" Elbasan, datë 27.05.2010, ora 07.30’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Ervis Beqir Gjevori Elbasan 0180

2 Klaus Leonard Toska Elbasan 0181

3 Vullnet Kujtim Belba Elbasan 0182

4 Adnand Qemal Xhelili Elbasan 0183

5 Adriatik Ismail Balliu Elbasan 0184

6 Agron Hamza Çarçiu Elbasan 0185

7 Albano Kastriot Kambo Elbasan 0186

8 Albano Sulejman Hajro Elbasan 0187

9 Aleksander Neshat Sula Elbasan 0188

10 Alpin Myftar Omeri Elbasan 0189

11 Altin Banush Zigu Elbasan 0190

12 Altin Muharrem Gjevori Elbasan 0191

13 Andi Shefqet Buzani Elbasan 0192

14 Anisa Venemin Çullhaj Elbasan 0193

15 Argjend Sali Zyko Elbasan 0194

16 Armand Adriatik Gjini Elbasan 0195

17 Artan Hajredin Balla Elbasan 0196

18 Artin Qerim Çollaku Elbasan 0197

19 Artur Dilaver Gjymenga Elbasan 0198

20 Avdi Ibrahim Salla Elbasan 0199

21 Avni Sejdin Koçi Elbasan 0200

22 Bajram Eduard Velaj Elbasan 0201

23 Besnik Resmi Nazari Elbasan 0202

24 Blerina Hasan Kulla Elbasan 0203

25 Bleron Kol Karaj Elbasan 0204

26 Bujar Muharrem Gjevori Elbasan 0205

27 Dylber Qerim Dervishi Elbasan 0206

28 Edmond Thanas Vasku Elbasan 0207

29 Elis Nevrus Isaku Elbasan 0208

30 Elvin Bexhet Hoxha Elbasan 0209

31 Emarild Ferit Meçi Elbasan 0210

32 Endjol Shefqet Beqiri Elbasan 0211

33 Endrit Skender Çapja Elbasan 0212

34 Enea Ruzhdi Musai Elbasan 0213

35 Ervin Tomorr Berdufi Elbasan 0214

36 Ferdinant Haki Hala Elbasan 0215

37 Florian Bujar Roçi Elbasan 0216

38 Genti Nikoll Shqau Elbasan 0217

39 Hysen Ali Koçi Elbasan 0218

40 Idris Enver Jança Elbasan 0219

41 Irena Safet Musaj Elbasan 0220

42 Ismail Nazmi Musaj Elbasan 0221

43 Jetmir Gani Çekrezi Elbasan 0222

44 Klemend Veiz Roçi Elbasan 0223

45 Klisman Astrit Baku Elbasan 0224

46 Kujtim Qamil Malluta Elbasan 0225

47 Latif Adil Xhani Elbasan 0226

48 Ledian Ibrahim Stafa Elbasan 0227

49 Mariglen Gezim Luli Elbasan 0228

50 Martin Gurali Bardhi Elbasan 0229

51 Migena Amdi Ago Elbasan 0230

52 Muharrem Gezim Qoshku Elbasan 0231

53 Nosi Josif Berdufi Elbasan 0232

54 Platon Haziz Moli Elbasan 0233

55 Rezart Nazmi Kolla Elbasan 0234

56 Saimir Refik Gjokpali Elbasan 0235

57 Saimir Selman Hida Elbasan 0236

58 Seit Riza Skenderi Elbasan 0237

59 Sokol Hasan Muçka Elbasan 0238

60 Sokol Ismail Hyka Elbasan 0239

61 Vjollca Bashkim Merdani Elbasan 0240

62 Xhevit Qamil Deleqi Elbasan 0241

63 Xixi Irfan Kushta Elbasan 0242

64 Zylyf Luan Zylyfi Elbasan 0243

65 Dritan Qazim Topalli Elbasan 0244

66 Adem Sotir Çelnik Korçë 0374

67 Admirjano Vladimir Muçollari Korçë 0375

68 Agron Risto Mitre Korçë 0376

69 Alban Jani Hamzallari Korçë 0377

70 Alban Rexhep Furramani Korçë 0378

71 Albano Paqesor Gorellari Korçë 0379

72 Aldi Driton Ivani Korçë 0380

73 Aldi Kristo Bylyku Korçë 0381

74 Altin Ismail Xhaja Korçë 0382

75 Andi Edmon Bektasha Korçë 0383

76 Andi Stefan Spaho Korçë 0384

77 Anduel Hasan Hyka Korçë 0385

78 Arben Kujtim Mero Korçë 0386

79 Arben Xhevdet Balashi Korçë 0387

80 Argjir Kadri Hoxha Korçë 0388

81 Armandi Gurazi Bezo Korçë 0389

82 Artan Veis Demollari Korçë 0390

83 Aurent Leonardi Kaso Korçë 0391

84 Bardhi Petro Shaholli Korçë 0392

85 Bledar Arben Berberi Korçë 0393

86 Bledar Beqir Çinari Korçë 0394

87 Bledi Petrit Pilinxhi Korçë 0395

88 Daniel Ditron Bojko Korçë 0396

89 Denis Qemal Hoxha Korçë 0397



Në universitetin "Aleksandër Xhuvani" Elbasan, datë 27.05.2010, ora 11.00’, do të zhvillojnë testimin me shkrim aplikantët e poshtëshënuar:



Nr. Emër, Atësi, Mbiemër Qarku Kodi i aplikantit

1 Denis Spiro Topi Korçë 0398

2 Denis Viktor Sadikllari Korçë 0399

3 Denjon Arben Myteberi Korçë 0400

4 Dhimiter Flamur Daci Korçë 0401

5 Donald Arben Kodra Korçë 0402

6 Donaldi Urim Zili Korçë 0403

7 Edisak Nikollaq Pecani Korçë 0404

8 Edison Seladin Mekolli Korçë 0405

9 Eduart Bedri Kaso Korçë 0406

10 Eledi Bashkim Nastimi Korçë 0407

11 Elis Ilia Terolli Korçë 0408

12 Elis Miko Fasho Korçë 0409

13 Elsida Jani Sena Korçë 0410

14 Enaldo Engjell Neli Korçë 0411

15 Enea Artian Bebri Korçë 0412

16 Enrik Fari Çollaku Korçë 0413

17 Ensila Hydri Dule Korçë 0414

18 Erald Servet Çela Korçë 0415

19 Eraldi Bedri Kanke Korçë 0416

20 Erand Alfred Berberi Korçë 0417

21 Erdi Bardhyl Kuqo Korçë 0418

22 Ergys Bujar Shpati Korçë 0419

23 Erjon Agron Shega Korçë 0420

24 Erjon Vladimir Spaho Korçë 0421

25 Erland Astrit Ohrani Korçë 0422

26 Erlind Pellump Sino Korçë 0423

27 Ermir Sazan Sokoli Korçë 0424

28 Ervis Luftar Hazizi Korçë 0425

29 Fatjon Hyrjet Zhuleku Korçë 0426

30 Florian barjam Agolli Korçë 0427

31 Florjan Gjergji Jani Korçë 0428

32 Florjan Nedifan Musaka Korçë 0429

33 Gentian Robert Balliu Korçë 0430

34 Gentjan Fatri Shehu Korçë 0431

35 Gerald Simo Caco Korçë 0432

36 Gramos Hymet Myrteza Korçë 0433

37 Jodina Agim Laho Korçë 0434

38 Julian Nijazi Xhelo Korçë 0435

39 Julian Petrika Ligori Korçë 0436

40 Juljan Angjelo Demollari Korçë 0437

41 Juljan Nevrus Gupe Korçë 0438

42 Juljan Servet Paja Korçë 0439

43 Jurentina Flamur Baka Korçë 0440

44 Jurgen Simo Caco Korçë 0441

45 Kastriot Gezim Capo Korçë 0442

46 Kelanthi Dhimitraq Pine Korçë 0443

47 Kevin Skender Male Korçë 0444

48 Kiço Sotiraq Tane Korçë 0445

49 Klajdi Yllson Hoxha Korçë 0446

50 Klaudjo Hydri Veizi Korçë 0447

51 Klodian Asqeri Hoxha Korçë 0448

52 Kreshnik Engjell Neli Korçë 0449

53 Laert Gazmor Xhuti Korçë 0450

54 Leandro Arti Sokoli Korçë 0451

55 Ledi Nevzat Kotori Korçë 0452

56 Liza Agron Alibashi Korçë 0453

57 Lizan Gezim Mazelli Korçë 0454

58 Lulezim Rapo Rushit Korçë 0455

59 Majerdi Kastriot Hasanllari Korçë 0456

60 Majkell Trifon Kordalli Korçë 0457

61 Majlind Arefi Zeka Korçë 0458

62 Mariasola Llambi Milo Korçë 0459

63 Mariglen Jetnor Bogdani Korçë 0460

64 Mariglen Shpetim Krasta Korçë 0461

65 Marin Llazi kreste Korçë 0462

66 Marsel Shpetim Spaho Korçë 0463

67 Marsela Gazi Liço Korçë 0464

68 Marvil Vasil Potka Korçë 0465

69 Mikel Bashkim Tome Korçë 0466

70 Nevrus Juonus Dushku Korçë 0467

71 Olger Remzi Pilinçi Korçë 0468

72 Olgerti Astrit Agolli Korçë 0469

73 Oresti Niko Muska Korçë 0470

74 Perparim Flamur Mujollari Korçë 0471

75 Rigerst Gezim Hoxha Korçë 0472

76 Saimir Nazif Briçka Korçë 0473

77 Saimir Nexhmi Xhemollari Korçë 0474

78 Shkelzen Ridvan Zhollanji Korçë 0475

79 Sokol Ilir Çoçlli Korçë 0476

80 Sokol Nazar Muçi Korçë 0477

81 Taulant Mehmet Muska Korçë 0478

82 Taulant Selim Bostanxhi Korçë 0479

83 Taulant Xhevdet Luli Korçë 0480

84 Valmir Besim Qori Korçë 0481

85 Vasil Stiljan Kostofski Korçë 0482

86 Xhemal Vangjel Zyfi Korçë 0483

87 Xhevdet Samit Jaçe Korçë 0484

88 Xhulja Dilaver Zyfi Korçë 0485

89 Juljan Engjell Papajani Korçë 0486













10 Mars 2010