Rezultate te kerkimit per termin: +Adoleshenca

Meta: total 178 / total_found 178 / time 0.000 / keyword[0] adoleshenca / docs[0] 178 / hits[0] 228 /
De Niro dhe Lawrence, së bashku në filmin e ri
  • 2014-11-12

De Niro dhe Lawrence, së bashku në filmin e ri

Aktori i mirënjohur amerikan, Robert De Niro, planifikon të kthehet në ekranin e madh krahas aktores Jennifer Lawrence, në filmin "Joy" të regjisorit David O. Russell. Filmi do të shtjellojë jetën e Joy Mangano-s, gruaja që shpiku shtupën e dyshemeve, Miracle Mop. Kjo treshe e artistëve,

Nje Vrasje dhe nje Vetevrasje
  • 2014-11-07

Nje Vrasje dhe nje Vetevrasje

Transmetuar me 06112014 - 2131 Nga Artur Zhejibr br Luiza Xhuvanin e njoh prej shume e shume vitesh Qe kur mbante mbiemrin Papathanasi dhe studionte per aktore ne Akademine e Artevebr br E talentuar ambicioze dhe serioze Nuk e kuptova asnjehere perse aj

Ja si dukej Alma Lama në ditët e rinisë
  • 2014-10-09

Ja si dukej Alma Lama në ditët e rinisë

Deputetja e LDK-së, Alma Lama, është ndjerë nostalgjike, teksa ka publikuar një fotografi nga adoleshenca e saj.   Ajo çfarë mund të vërhet është se deputetja Lama, është dukur mjaft e bukur në ditët e saj të rin

Dhe me pas ccedilfare
  • 2014-08-19

Dhe me pas ccedilfare

Nga Klodiana Kapo - Sa vlerë ka jeta e një të riu? Vrasja e djaloshit 26-vjeçar nga Elbasani, i cili punonte si kamerier në një lokal në Dhërmi na ka tronditur jo pak. Një i ri që përmes punës së tij kërkon të mbajë ve

FOTOT/ Jeta në Magaluf! Drita neoni, pije dhe seks
  • 2014-07-15

FOTOT/ Jeta në Magaluf! Drita neoni, pije dhe seks

Të gjithë në Britani flasin për Magalufin, resortin spanjoll. Nuk është çudi, pas publikimit të një videoje, ku dukej një adoleshente angleze, duke bërë seks oral me mbi 20 meshkuj për të fituar pije falas. Sipas Daily Mail, mijëra adoleshentë britanikë vërshojnë çdo verë pë

Pranverë, verë, vjeshtë, dimërdhe sërish pranverë
  • 2014-07-02

Pranverë, verë, vjeshtë, dimërdhe sërish pranverë

Nga Romina Zano Tradita e kulturës orientale, ngrihet në sipërfaqe duke u prezantuar në kinemanë më të bukur estetike nga regjizori modern korean Kim Ki – duk. Spring, Summer, Fall, Winter and Spring again, përmbledh brenda një filmi me pesë tabllo, esencen e filozofisë orientale :

Adoleshenca dhe jo vetëm
  • 2014-06-20

Adoleshenca dhe jo vetëm

Ndrojtja është një lloj sjelljeje, gjendje e dukshme dhe penguese për shumë persona, por gjithsesi ajo nuk është e pamposhtur! Ja se çfarë duhet të bëni për të qenë rehat me veten dhe shoqërinë që ju rrethon…  Ja se si ta kapërceni ndrojtjen     Ndrojtja lidhet ngusht