Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Kulicaj

Meta: total 231 / total_found 231 / time 0.000 / keyword[0] agron / docs[0] 7496 / hits[0] 11943 / keyword[1] kulicaj / docs[1] 260 / hits[1] 613 /
Vrasja e Komisar Lamajt deshmitari i akuzes mohon rrefimin
  • 2014-11-14

Vrasja e Komisar Lamajt deshmitari i akuzes mohon rrefimin

I akuzuari Arben Frroku Nje deshmitar i thirrur nga prokuroria per te konfirmuar deklarimet e tij te meparshme ka ndryshuar theniet duke mohuar rrefimin e tij te meparshem lidhur me ngjarjen ku mbeti i vrare komisari Dritan Lamaj krim per te cilin i dyshua ri vetem eshte biznesmen

Deshmi e rreme te Frroku  shoqerohet ish-gardisti
  • 2014-11-14

Deshmi e rreme te Frroku shoqerohet ish-gardisti

e Enjte 13 Nentor 20141307 pm p classwp-caption-text Ish-gardisti Ylli Memia dje gjate shoqerimitbrbrNje ish-gardist desh- mitari i radhes ne procesin gjyqesor ne ngarkim te biznesmenit Arben Frroku te Krimet e Renda u shoqerua dje ne polici pas dyshimeve se po mashtronte gjykat

Debate mes Frrokut e deshmitarit shtyhet seanca gjyqesore
  • 2014-11-05

Debate mes Frrokut e deshmitarit shtyhet seanca gjyqesore

SSSAbrASS brbrTIRANE - Deshton seanca gjyqesore ndaj te pandehurit Arben Frroku i dyshuar per vrasjen e ish-kryekomisarit te policise Dritan Lamajbrbr brbrGjykata e Krimeve te Renda nderpreu seancen e sotme pas debateve te ashpra mes Frrokut dhe nje prej deshmitareve brbr brbrI pandehur filloi te

Gjyqi i Frrokut Kulicaj e Vocaj thirren deshmitare
  • 2014-10-30

Gjyqi i Frrokut Kulicaj e Vocaj thirren deshmitare

e Enjte 30 Tetor 20140816 am p classwp-caption-text Arben Frroku ne GjykateSSSAbrASSDy ish-drejtues te larte te Policise se Shtetit do te thirren si deshmitare ne procesin gjyqesor ne ngarkim te biznesmenit Arben Frroku ne Gjykaten per Krimet e Renda SSSAbrASSNe seancen e dje

Komisioni Hetimor konstaton shkeljet e efes
  • 2014-10-13

Komisioni Hetimor konstaton shkeljet e efes

brbrMarrja e kompetencave te Ministrit te Drejtesise apo shkolles se magjistratures nga Keshilli i Larte i Drejtesise jane disa prej shkeljeve te konstatuara nga komisioni hetimor per 2 anetaret e ketij institucioni Elvic efa dhe Lulzim Lelcaj Kreu i komisioni Armando Subashi ka listuar shkeljet qe

Këshilli Kombëtar i PD, emrat që pritet të votohen për pozicionet drejtuese
  • 2014-10-12

Këshilli Kombëtar i PD, emrat që pritet të votohen për pozicionet drejtuese

Megjithëse në statutin e Partisë Demokratike është e përcaktuar që mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike njoftohet 5 ditë përpara datës së caktuar nga Kryetari, pritet që konstituimi i forumit më të lartë politik midis dy Kuvendeve Kombëtare, të bëhet duke thyer

Kulicaj leter Nishanit Elvis efa tjetersoi prona
  • 2014-10-04

Kulicaj leter Nishanit Elvis efa tjetersoi prona

e Shtune 4 Tetor 20141000 am p classwp-caption-text Komisioni hetimor per shkarkimin e dy anetareve te KLDSSSAbrASSKomisioni hetimor per shkarkimin e dy anetareve te Keshillit te Larte te Drejtesise Elvis efa dhe Lulzim Lelcaj do ti kerkoje Prokurorise informacion nese ndaj zvkr