Rezultate te kerkimit per termin: +Aplikojeni

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] aplikojeni / docs[0] 38 / hits[0] 58 /
Efektet e limonit ne kozmetike
  • 2014-10-31

Efektet e limonit ne kozmetike

0 brbr brbrLimoni eshte sekreti i bukurise me kosto te ulet Prej dekadash perdorimi i limonit per te patur floke me te shndritshem lekure me te lemuar e te paster kane dhene rezultatbr Kjo per arsye sepse fruti i limonit permban kalcium vitamin C dhe magnez Te gjithe keto perberes mund te permireso

Pesë mënyra për të rritur flokët më shpejt
  • 2014-10-28

Pesë mënyra për të rritur flokët më shpejt

Stil & bukuri - Nëse i dëshironi shumë flokët e gjatë dhe të dendur, duhet të dini se ekzistojnë mënyra që mund t’i rrisni shpejt duke i mbajtur të shëndetshëm dhe të fortë. Ja pesë mënyra për të pasur flokë të tillë me “ilaçe” natyrale dhe produkte kozm

No Pic available
  • 2014-09-01

Si të trajtoni njollat e lëkurës të krijuara nga dielli

TIRANE- Kthimi nga pushimet mund të sjellë ndonjë surprizë të pakëndshme. Bëhet fjalë për disa hijet ngjyrë kafe në ballë, anës hundës ose sipër buzës. Nëse e keni tepruar me qëndrimin në diell, pa mbrojtj

No Pic available
  • 2014-08-05

Si të shmangni rrudhat në pjesën e dekoltesë

TIRANE - Pjesa e dekoltesë ka një rëndësi të veçantë për femrat, por ajo ka nevojë për një kujdes të veçantë. Ja si mund të shmangni rudhat në këtë pjesë të trupit. Mbrohuni nga rrezet UV Dielli f

Si te zhdukni shenjat e mbetura nga pucrat
  • 2014-07-22

Si te zhdukni shenjat e mbetura nga pucrat

Transmetuar me 21072014 - 2026 Lekura fillon te thahet vete ne vendet e pucrave dhe pas kesaj faze mund te perdorni disa zgjidhje natyrale Ne kremin hidratues qe perdorni gjithmone hidhni nje luge sheqer Kete mase aplikojeni duke e masazhuar ne lekure dhe me

No Pic available
  • 2014-07-19

Thojuni lamtumirë pikave të zeza në fytyrë, masa që duhet të përgatisni

Jeni në siklet sepse keni pika të zeza në fytyrën tuaj. Tashmë mund t’i luftoni me anë të një maske të thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për tu përgatitur. Ndoshta mund të keni provuar kremra të shumtë dhe pikat e zeza janë po aty në fytyrën tuaj? Ka ardhur koha që në

Si te kuroni pickimin e mushkonjave
  • 2014-07-19

Si te kuroni pickimin e mushkonjave

Transmetuar me 18072014 - 1959 Akulli- Sapo pikaset pickimi aplikoni nje kub akull ne pjesen e pickimit ne menyre qe shenja te zhduket Shmangni vendsojen direkt ne lekure por rrethojeni akullin me nje cope fashobr br Lekura e bananes- Vendoseni pjesen e br