Rezultate te kerkimit per termin: +Arbitrazhi

Meta: total 188 / total_found 188 / time 0.000 / keyword[0] arbitrazhi / docs[0] 188 / hits[0] 248 /
Do të zhbëjmë Shqipërinë informale me çdo kusht
  • 2014-10-30

Do të zhbëjmë Shqipërinë informale me çdo kusht

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në seancën e sotme parlamentare: Në kuadrin e diskutimit për ligjin për konsultimin publik ia vlen që të marr edhe unë pak minuta për të përforcuar mesazhin e kryqëzuar të ministrave parafolës lidhur me një ndër reformat më të thella, më të rëndë

Federata merr nje ekspert te FIFA-s  ceshtja drejt KAS-it
  • 2014-10-27

Federata merr nje ekspert te FIFA-s ceshtja drejt KAS-it

e Hene 27 Tetor 20141036 am Ne Apel na mbron Antonio Rigoci e Xhon MehrzadbrbrDo jete keshilltar ka qene shef i DisiplinoritbrbrKerkohet drejtesi me cdo kusht Per kete arsye Federata Shqiptare e Futbollit vijon te punoje sa me presion mediatik dhe 8220nen rrogoz8221 per t8217u p

No Pic available
  • 2014-10-27

Berisha: Rama mbledh kongresin policor të energjisë, me kërcënime do të mbulojë rritjen e çmimit

TIRANË-Një kongres policor e ka cilësuar ish kryeministri Sali Berisha takimin e sotëm në Pallatin e Kongreseve për çështjen e vjedhjes së energjisë elektrike. Në një postim në facebook Berisha shkruan se kryeministri Rama po pë

Berisha Rritja 71 e cmimit te energjise ndeshkim i rende per shqiptaret
  • 2014-10-22

Berisha Rritja 71 e cmimit te energjise ndeshkim i rende per shqiptaret

Transmetuar me 22102014 - 2157 Ish kryeministri Sali Berisha thote se cmimi i energjise elektrike duke nisur nga janari i ardhshem do te rritet me 71 per qind Berisha tha sonte se kjo rritje u pohua edhe nga kryeministri Edi Rama ne daljen e tij per mediat

No Pic available
  • 2014-10-16

Arrihet marrëveshja,shteti shqiptarmerr 100% të aksioneve të OSHEE

Të tjera rreth shkrimit Mbyllet konflikti me CEZ, Çekia lë arbitrazhin, merr 95 mln euro Zgjidhja e marrëveshjes me CEZ ja kushtet kryesore mes palëve TIRANE - Shteti shqiptar ka marrë 100% të aksioneve të kompanis

No Pic available
  • 2014-09-26

PD: “Afera CEZ” na dëmton ekonomikisht dhe në imazh

TIRANE- Në një deklaratë për mediat, Enno Bozdo ka ripërsëritur akuazat e opozitës ndaj rritjes së çmimit të energjisë elektrike dhe “Aferës CEZ”. Sipas Bozdos këto problematika ” i kanë kushtuar dhe do t`i kus

Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza
  • 2014-09-20

Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetik ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me energjine elektrike me rritjen e mundshme te cmimit dhe tarifave por edhe problematikave te shumta