Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Shk

Meta: total 1000 / total_found 1634 / time 0.004 / keyword[0] artan / docs[0] 12773 / hits[0] 20212 / keyword[1] shk / docs[1] 76254 / hits[1] 111829 /
Operacioni kundër vjedhjes së energjisë/ Arrestohen punonjës të OSHEE dhe pronarë biznesesh
  • 2014-10-29

Operacioni kundër vjedhjes së energjisë/ Arrestohen punonjës të OSHEE dhe pronarë biznesesh

Policia e Shtetit në bashkëpunim me OSHEE vijon operacionin në të gjithë vendin kundër vjedhjes së energjisë elektrike. Operacioni është shtrirë në të gjitha rrethet e vendit, ku kontrollet janë kryer jo vetëm tek bizneset, por edhe tek konsumatorët familjarë. Në ditën e dytë

No Pic available
  • 2014-10-22

ILDKPKI: Gjobitje dhe padi penale për 19 zyrtarë

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave paditi pranë organit të akuzës 19 subjekte me arsyen se nuk kanë deklaruar pasuritë. Subjektet e kallëzuara në të njëjtën kohë kanë marrë edhe masa administrative dhe disiplinore. Ndër emrat e

No Pic available
  • 2014-10-21

S’deklaruan pasurinë, ILDKPKIkallëzim penal 19 subjekteve

TIRANE- Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave ka dërguar për ndjekje penale 19 subjekte për mosdeklarim të pasurisë. Për gjashtë përmbaruesit dhe 13 zyrtarët e Tatimeve, ILDKPKI ka vendosu

No Pic available
  • 2014-10-21

ILDKP gjoba dhe kallëzime penale në prokurori për 19 zyrtarë

TIRANË- Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave, vendosi masa administrative, masa disiplinore dhe paraqiti pranë organit të akuzës kallëzim për ndjekje penale për veprat penale të parashikuara n

No Pic available
  • 2014-10-15

Çako: S'ka rrezik terrorizmi. Në Siri luftohet për para, jo ideologji

TIRANE-Vrasja e Artan Santos është një çështje e vështirë, për shkak se krimi ka qenë i mirëorganizuar dhe i paramenduar". Kështu është shprehur nëndrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, i cili për herë të parë pas emërimit të tij në krye të Departamenti

Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo?
  • 2014-10-05

Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo?

Grida Duma, ose historia e shkëlqimit të “yllit në ngjitje” në oborrin e ri të Partisë Demokratike Të gjitha kulisat e një katapultimi politik. Naim Cili, pronari i UET, skenaristi dhe regjisori i gjithë inskenimit. Në sfond, interesa ok

Xhelal Mziu: Kamza, Akademia e Partisë Demokratike
  • 2014-10-05

Xhelal Mziu: Kamza, Akademia e Partisë Demokratike

++ Flet kreu i degës së PD-së Kamëz: Vlerësim kontributit të çdo anëtari. Zero investime nga qeveria "Rama". Pse jemi kundër hartës elektorale ++ Bashkia me One Stop Shop-in model, me 35 sportele në shërbim të qytetarëve, miratoi e para planin urbanistik. Arritjet e Bashkisë prej viti