Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Shk

Meta: total 1000 / total_found 1643 / time 0.004 / keyword[0] artan / docs[0] 12871 / hits[0] 20342 / keyword[1] shk / docs[1] 76754 / hits[1] 112616 /
Tahiri e Llalla organizojnë takim: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë
  • 2014-11-21

Tahiri e Llalla organizojnë takim: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë

TIRANE-Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri dhe Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla thirrën në një takim drejtuesit e institucioneve kryesore të sigurisë në vend.  Në takim morën pjesë Ministri i Financave Shkëlqim Cani, Drejtori i Policisë së Shtetit Artan Didi, Drejto

Aksioni në Shijak për trafik armësh (video)
  • 2014-11-16

Aksioni në Shijak për trafik armësh (video)

Policia e Shqipërisë ka arrestuar 8 persona në Shijak nën dyshimin për trafikim të armëve dhe municioneve, që dyshohet se do dërgoheshin në Siri. Aksioni i policisë u zhvillua në bazën e trafikut të armëve të bandës, që ndodhej në Shijak. Përmes një video, dy ditë pas këtij o

Aksioni në Shijak për trafik armësh në Siri
  • 2014-11-16

Aksioni në Shijak për trafik armësh në Siri

Tetë persona u vunë në pranga për trafikim të armëve dhe municioneve, që dyshohet se do dërgoheshin në Siri. Aksioni i policisë u zhvillua në bazën e trafikut të armëve të bandës, që ndodhej në Shijak. Pë

Goditet grupit i trafikut të armëve drejt Sirisë
  • 2014-11-15

Goditet grupit i trafikut të armëve drejt Sirisë

Shijak - Tetë shtetas janë arrestuar nga policia e Shijakut pas një operacioni të koduar "Armëtari". Grupi kriminal merrej me trafikun ndërkombëtar të armëve dhe municionit. Policia bëri me dije se janë arrestuar shtetasit: o Sami Mema, 44-vjeç, me banim në Shijak, o Artan Aruci, 42-

Armë nga Serbia drejt Sirisë, shpartallohet banda e trafikut
  • 2014-11-15

Armë nga Serbia drejt Sirisë, shpartallohet banda e trafikut

Shkatërrohet një grup i trafikimit të armëve në Shijak të Shqipërisë. Forcat e policisë gjatë një operacioni të realizuar mbrëmë kanë finalizuar me sukses sekuestrimin e një arsenali armësh luftarake, Ndërsa k

No Pic available
  • 2014-11-14

Shijak, shkatërrohet grupi i trafikantëve të armëve, dyshohet se i dërgonin në Siri- FOTO

TIRANE – Policia zbuloi në Shijak një arsenal armësh luftarake dhe vuri në pranga 8 persona, pjesë e një grupi që dyshohet se trafikonte armë luftarake në Siri. Drejtori i Policisë së Tiranës, Ardian Çipa bëri të ditur se operacioni i koduar “Armëtari” u finalizua

Trafik armësh për në Siri, 8 të arrestuar
  • 2014-11-14

Trafik armësh për në Siri, 8 të arrestuar

Një arsenal i madh armësh e municionesh është sekuestruar gjatë ditës së premte nga Policia e Tiranës, në bashkëpunim me Policinë e Durrësit dhe Prokurorinë e Krimeve të Rënda, në operacionin e koduar “Armëtar