Rezultate te kerkimit per termin: +Arushi +Pooh

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] arushi / docs[0] 34 / hits[0] 41 / keyword[1] pooh / docs[1] 8 / hits[1] 12 /
No Pic available
  • 2011-04-30

Rrëfimi ndryshe i Bashës për pasionet, dashurinë dhe familjen

Luli, ju keni kaluar një fëmijëri mes lodrave që ofronte kryeqyteti në atë kohë, në parqe... Tek ish-gropa e Hajdin Sejdisë ka qenë një park lojërash, një tjetër ka qenë te rruga e Elbasanit, që ka mbetur vetëm gjysma. Kishte më shumë gjelbërim se ç’ka sot. Në fëmijërinë

Lulzim Basha: Jeta ime mes Aurelës dhe Dafinës...
  • 2011-04-30

Lulzim Basha: Jeta ime mes Aurelës dhe Dafinës...

30-04-2011 / Gazeta 55 Kandidati i mazhorancës për bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha, rrëfen jetën private në emisionin “Zonë e Lirë” në gazetarit Arjan Çani. Basha flet dhe për premtimet e tij elektorale, duke u fokus