Rezultate te kerkimit per termin: +Avzi +Nela

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] avzi / docs[0] 74 / hits[0] 91 / keyword[1] nela / docs[1] 580 / hits[1] 968 /
Bashkëbisedimi i Kryeministrit Berisha në Durrës me gra dhe vajza punonjëse, biznesmene dhe sipërmarrëse 
    
    
     
 • 2013-04-28

Bashkëbisedimi i Kryeministrit Berisha në Durrës me gra dhe vajza punonjëse, biznesmene dhe sipërmarrëse  

Kryeministri Berisha u ndal sot në qytetin bregdetar te Durrësit nga ku nisi takimet me gratë dhe vajzat në mbarë vendin.  Ai zhvilloi sot një bashkëbisedim me punonjëse, gra biznesmene, sipërmarrëse e drejtuese për të dëgjuar &nb

No Pic available
 • 2013-04-28

Berisha për akademikun: Rexhep Qosja? Fosile e botës së vjetër

TIRANË- Kryeministri Berisha ishte sot në Durrës ku zhvilloi një takim me vajza dhe gra të angazhuar në biznes. Nga Durrësi, Berisha sulmoi kreun e opozitës si jo profesionist, ndërsa për të parën herë nuk i ka shpëtuar shënj

No Pic available
 • 2012-04-03

Topalli: Ruçi urdhëroi vrasjet e 2 prillit

Topalli dje në Shkodër Kryetarja e Kuvendit në ceremoninë përkujtimore të vrasjes së 4 të rinjve. Rama bën ciu-ciu për të përndjekurit si Nexhmije Hoxha Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, nga qyteti i Shkodrës akuzoi dje kryetarin e Grupit të PS-së, Gramoz Ruçi, si urdhërue

Perkujtohet 2 Prilli i vitit 1991
 • 2012-04-02

Perkujtohet 2 Prilli i vitit 1991

Eshte përkujtuar në Shkodër dy prilli i vitit 1991, ku mbetën të vrarë dëshmorët e demokracisë gjatë protestës 21 vite më parë. Kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli dhe drejtuesit e pushtetit lokal kane vene kurora me lu

Topalli: Rama për të përndjekurit, si Nexhmija
 • 2012-04-02

Topalli: Rama për të përndjekurit, si Nexhmija

SHKODËR- Në Shkodër ështe kujtuar sot 2 prilli i vitit 1991, ku gjatë një proteste mbeten të vrarë katër dëshmorët e demokracisë. Në një ceremoni në vecantë, në prani të kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli dhe drejtuesve të pushtetit lokal janë vendosur kurora me lule ne

Topalli: Demonstrata e 2 prillit, dëshmi e vokacionit perëndimor të Shkodrës
 • 2012-04-02

Topalli: Demonstrata e 2 prillit, dëshmi e vokacionit perëndimor të Shkodrës

02-04-2012 / Gazeta 55 ++ Kryetarja e Kuvendit: Me deklaratat e tij, Rama na kujton Nexhmije Hoxhën. Gramoz Ruçi dha urdhrin për vrasjen e 4 të rinjve në Shkodër++ Shkodra përkujton masakrën e 2 prillit 1992 ku u vranë barbarisht 4 të rinjt&e

Tryeza e PS me ish të përndjekurit, hipokrizia e radhës e pinjollit të nomeklaturës
 • 2012-03-03

Tryeza e PS me ish të përndjekurit, hipokrizia e radhës e pinjollit të nomeklaturës

03-03-2012 / Gazeta 55 Reagon Partia Demokratike: Edvini t’i kërkojë falje të përndjekurve për krimet e familjes së tij Hipokrizi e ka cilësuar Partia Demokratike tryezën e Partisë Socialiste me ish të përndjekurit, por për iron