Rezultate te kerkimit per termin: +Babai +I

Meta: total 1000 / total_found 16112 / time 0.007 / keyword[0] babai / docs[0] 16112 / hits[0] 24079 /
Nipi ushtron dhunë ndaj dy gjyshërve të moshuar për një çështje pronësie, një vit pasi ishin dhunuar nga i ati
  • 2014-11-27

Nipi ushtron dhunë ndaj dy gjyshërve të moshuar për një çështje pronësie, një vit pasi ishin dhunuar nga i ati

Një 19-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi akuzohet se ka dhunuar gjyshërit e tij. Alban Preci akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy të moshuarve Xhemal dhe Rabije Preci. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hajdaran të Elbasanit. Sipas policisë, 19-vjeçari na dhunuar

Fillon më në fund puna për Xhaminë e Namasgjasë
  • 2014-11-27

Fillon më në fund puna për Xhaminë e Namasgjasë

I nderuar kryetar i komunitetit Mysliman, I nderuar miku im Selim Muça, Të nderuar besimtarë dhe pjesëtarë të këtij komuniteti, këtu të pranishëm apo që na ndiqni nëpërmjet ekraneve të televizioneve. Historia kumton shpesh se gjithçka lind në mistikë dhe përfundon në politikë, -

Per pronen nje djale ne Elbasan rreh gjyshin dhe gjyshen
  • 2014-11-27

Per pronen nje djale ne Elbasan rreh gjyshin dhe gjyshen

Elbasan 27 nentor 2014 NOAal- Sherri per pronen mes babait te tij atij vete dhe gjysherve nga i ati vijonte prej afro dy vitesh dhe koheve te fundit ishte acaruar me tejbr br Kjo ka bere qe nje djale i moshes 19 vjecare nga fshati Hajdaran ne Elbasan APreci te dhunoje fizikosht duke goditur me sen

Angela Merkel, gruaja që e shikon politikën si një shkencëtare (FOTO)
  • 2014-11-27

Angela Merkel, gruaja që e shikon politikën si një shkencëtare (FOTO)

The New Yorker ka nxjerrë në pah çastet kryesore të jetës së kancelares gjermane, Angela Merkel. Më poshtë flitet për jetën e Angela-s, që kur ajo ka qenë e vogël, ambjenti në të cilin u rrit dhe derisa kulmoi me karrier&e

Ky futbollisti shqiptar, sa shumë i ngjanë Ibrahimovicit (FOTO)
  • 2014-11-27

Ky futbollisti shqiptar, sa shumë i ngjanë Ibrahimovicit (FOTO)

Para disa muajve një Mjek Bullgar bëri bujë në media dhe nëpër portale të internetit, ndonëse ai ngjan shumë me Zlatan Ibrahimoviç, mirëpo Portali 15minuta ju sjell Futbollistin Shqiptar i cili jo vetëm që ngjan Me Ibron por edhe pr

Aktori Dave Chappell “Hollywood kontrollohet nga Illuminati” (Video + Foto)
  • 2014-11-27

Aktori Dave Chappell “Hollywood kontrollohet nga Illuminati” (Video + Foto)

Dave në disa intervista të ti ka shpjeguar largimin nga Hollywood’i kështu duke zbuluar diçka që është shumë e çuditshme, sipas tij Hollywood’in e kontrollojnë Illuminati. Dave Chappell është aktor komedian nga amerika

Berisha Largimi i Rames emergjence kombetare
  • 2014-11-27

Berisha Largimi i Rames emergjence kombetare

e Enjte 27 Nentor 20141327 pm p classwp-caption-text Berisha dje ne mbledhjen e grupit te PDbrbrMe akuzat qe kane nisur nga dhuna ne Parlament shembjet e ndertimeve dhuna policore dhe deri te lidhjet e Edi Rames me ish-udheheqesit e diktatures komuniste Sali Berisha ka kerkuar d