Rezultate te kerkimit per termin: +Belgjik

Meta: total 1000 / total_found 4989 / time 0.020 / keyword[0] belgjik / docs[0] 4989 / hits[0] 8029 /
Flet motra e vajzës që u dogj në kamion në Francë
  • 2014-11-22

Flet motra e vajzës që u dogj në kamion në Francë

Dy herë iu refuzua viza për në Britani, ndaj zgjodhi të bashkohej me të fejuarin e saj në këtë mënyrë të paligjshme. Është Blerta, motra e Erinda Kaçorrit, 25-vjeçares nga Rrësheni që humbi jetën tragjikis

ISIS në Kanada ndërron emrin
  • 2014-11-21

ISIS në Kanada ndërron emrin

Akronimi ISIS nuk përfaqëson vetëm një grup terroriste. Në fakt, në provincën e Nova Scotia në Kanada është një organizatë që ndihmon emigrantët e ri të vendosen dhe të integrohen në jetën kanadeze. Që ng

Emigrimi ilegal në Angli, 2 shqiptarë digjen të gjallë. Prindërit: I refuzuan dy herë vizën
  • 2014-11-21

Emigrimi ilegal në Angli, 2 shqiptarë digjen të gjallë. Prindërit: I refuzuan dy herë vizën

TIRANE-Dy të rinj shqiptarë kanë gjetur vdekjen teksa tentonin të kalonin ilegalisht kufirin me qëllim emigrimin në Angli. Viktimat janë Erinda Kaçorri 22 vjeç nga Rrësheni dhe Rexhë Myzyraj nga Hasi. Vajza ishte nisur ilegalisht për tu bashkuar me bashkëshortin e saj, që ndodhej në A

No Pic available
  • 2014-11-21

Ekstradohet nga Milano i dënuari me 8 vjet burg për prostitucion

Është ekstraduar nga Milano drejt vendit tonë Gentian Korumi 42 vjeç, i cili ka qenë i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi Gjykata e Elbasanit e ka dënuar me 8 vjet burg për shfrytëzim prostitucioni. Shtetasi Gentian Korumi ka shfrytëzuar si prostitutë në Itali dhe Belgjikë nga viti

Turpëruese: Boksierit kosovar i hiqet flamuri shqiptar
  • 2014-11-19

Turpëruese: Boksierit kosovar i hiqet flamuri shqiptar

Një ngjarje e pazakontë dhe turpëruese ka ndodhur në Belgjikë. Javën e kaluar boksieri kosovar që jeton dhe vepron në Belgjikë, Dardan Zenunaj pati meç në Namur të Belgjikës për WBA International në kategorinë pend&eum

Ylli i United e godet mesfushorin e Liverpoolit (VIDEO)
  • 2014-11-17

Ylli i United e godet mesfushorin e Liverpoolit (VIDEO)

Rivaliteti i gjigandëve anglezë, Manchester United e Liverpool është reflektuar në ndeshjen për kualifikime në Evropian e zhvilluar në mes të Belgjikës dhe Uellsit. Ka qenë belgu Marounae Fellaini ai që e ka goditur fort mesfushorin e Liver