Rezultate te kerkimit per termin: +Bleros

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.000 / keyword[0] bleros / docs[0] 60 / hits[0] 75 /
E bija e Bleros dhe Teutes, argëtohet me “N.U.N” (Video)
  • 2014-11-24

E bija e Bleros dhe Teutes, argëtohet me “N.U.N” (Video)

Blero ditë më parë lansoi projektin e tij të fundit muzikor “N.U.N”, këngë që po mirëpritet shumë mirë nga ana e fansave të Bleros. Pak ditë para lansimit të këngës, ka qenë Blero ai që ka argëtua

Kënga "N.U.N"e Bleros, është e vjedhur (Video)
  • 2014-11-24

Kënga "N.U.N"e Bleros, është e vjedhur (Video)

Nëse dikur e kishin të lehtë të merrnin një melodi dhe ti vinin tekst shqip tani punët vështirësohen. Blero "krijuesi" i melodive për të tjerët vjedh muzikën për veten e tij. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format:

Afërdita Dreshaj konfirmon divorcin e Bleros: Beqaret të hidhen në sulm
  • 2014-11-23

Afërdita Dreshaj konfirmon divorcin e Bleros: Beqaret të hidhen në sulm

Transmetuar më 23.11.2014 - 12:18 Blerim Muharremi i njohur si Blero është ndarë nga gruaja e tij Teuta Krasniqi. Dhe këtë e konfirmon jo vetë Blero por bukuroshja Afërdita Dreshaj pasi është publikuar videoklipi i këngÃ

Blero demanton Afërditen: Kënga N.U.N nuk ka të bëjë me jetën time private (Video)
  • 2014-11-23

Blero demanton Afërditen: Kënga N.U.N nuk ka të bëjë me jetën time private (Video)

Blero ka mohuar se kënga e tij e re i është kushtuar Teuta Krasniqit, bashkëshortës së tij për të cilën thuhet se e ka lënë Bleron. Një ndarje zyrtare te çiftit e kishte lansuar mikja e Bleros, këngëtarja Afërdita Dre

Blero lanson “N.U.N”, Afërdita Dreshaj e shpallë atë beqar nga sot (Video)
  • 2014-11-22

Blero lanson “N.U.N”, Afërdita Dreshaj e shpallë atë beqar nga sot (Video)

Blerim Muharremi i njohur si Blero sapo ka lansuar projektin e ri, videoklipin e këngës “N.U.N”. Kënga e punuar nga Imagine Film dhe me tekst të “Chipsit”, si duket i është kushtuar Teuta Krasniqit, bashkëshortës së Bleros. Tashm&e

Tara parashikon rezultatin
  • 2014-10-15

Tara parashikon rezultatin

Të gjithë po thonë diçka ne lidhje me ndeshjen e sotshme mes Shqipërisë dhe Serbisë. Ndjenja patriotizmi, shfaqje, ekspozim, kurajë dhe prognoza. Sot, po jetojmë mes këtyre elementeve. Lorik Cana ka deklaruar se fitorja është e Shqip&e

Tara, princesha e Bleros
  • 2014-10-12

Tara, princesha e Bleros

Ditën ka dëshirë që ta fillojë nën shoqërinë e princeshave. E kush tjetër mund të jetë princesha e këngëtarit Blero, pos vajzës së tij Tara. Ai ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’ ku s