Rezultate te kerkimit per termin: +Ceshte

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] ceshte / docs[0] 459 / hits[0] 515 /
Rama perballet me bizneset ne aksionet per dritat merr vleresime
  • 2014-11-27

Rama perballet me bizneset ne aksionet per dritat merr vleresime

Kryeministri Edi Rama ka qene sot ne terren per te ndjekur nga afer kunder perfitimit te paligjshem te energjise ne nje prej segmenteve ku zhvillohet ai ne autostraden Tirane-Durresbr br Atje Rama eshte njohur me nje rast konkret ku abonenti biznes jo vetem ka qene debitor ne vleren 24 milione lek

No Pic available
  • 2014-11-24

Lufta Enver Hoxha dhe banaliteti i se keqes

e Hene 24 Nentor 20141222 pm FITIM ZEKTHIbrbr   Gjeja me e shemtuar ne lidhje me poshtersite apo krimet e kryera ne menyre sistematike dhe te organizuar eshte perpjekja per ti normalizuar ato Pergjate historise ka pasur shume dhune e vrasje por ne permasen e atyre te total

Vizita e te vertetave
  • 2014-11-14

Vizita e te vertetave

Transmetuar me 13112014 - 1636 Nga Skender Minxhozibr br Kur me 14 tetor Serbia dhe Shqiperia konsumuan perplasjen e pare publike mes tyre ne nje stadium futbolli u duk sikur papritur te dyja palet kishin zbuluar sesa shume urreheshin mes tyre Kjo ishte t

Rama U thye akulli me Serbine  tani jemi me afer
  • 2014-11-13

Rama U thye akulli me Serbine tani jemi me afer

e Enjte 13 Nentor 20140911 am p classwp-caption-text RAMA GJATE KONFERENCES PER SHTYP ME VUI NE BEOGRADbrbrKryeministri flet per viziten ne BeogradbrbrU beme familje dronesh meqe e hodhi im vella te parin smund te rrija as unebrbrKryeministri Rama e cilesoi viziten e tij ne Beog

Replike me Fatos Lubonjen
  • 2014-11-13

Replike me Fatos Lubonjen

e Enjte 13 Nentor 20141149 am ANDI BUSHATIbrbr   Lexova sot nje shkrim te Fatos Lubonjes qe me thumbonte mua per ekzaltimin  e tepruar lidhur me viziten e Edi Rames ne Beogradbr Verejtja e tij konsistonte ne dy pika se pari se une i quaja normale dhe pozitive deklaratat

Kine takim Obama-Putin
  • 2014-11-12

Kine takim Obama-Putin

brbrPresidenti amerikan Barack Obama dhe presidenti rus Vladimir Putin jane takuar per pak kohe ne kuadrin e nje konference ne Pekin dhe kane diskutuar per disa nga ceshtjet kryesore globale per te cilat qeverite e tyre nuk pajtohenbrbr brbrZoti Obama dhe zoti Putin ne pranine e presidentit kinez Xi

Kollajlleku i retorikes pa te ardhme
  • 2014-11-11

Kollajlleku i retorikes pa te ardhme

Transmetuar me 10112014 - 1857 Edi Rama Te predikosh te kunderten do te thote te jetosh ne kollajllekun e retorikes pa te ardhme te se shkuares se Ballkanitbr br Nga Edi Ramabr br Kryeminister i Shqiperisebr br Rastesia e desh q