Rezultate te kerkimit per termin: +DRSSH

Meta: total 107 / total_found 107 / time 0.000 / keyword[0] drssh / docs[0] 107 / hits[0] 357 /
Korccedile prokuroria ne pyetje drejtoreshen e sigurimeve
  • 2014-05-07

Korccedile prokuroria ne pyetje drejtoreshen e sigurimeve

Vetëvrasja e ish-punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, Brunilda Meka, ka çuar në prokurori drejtoreshën e viktimës. Drejtoresha rajonale e sigurimeve shoqërore në Korçë, Ana Verushi, është thi

Korçë, prokuroria merr në pyetje drejtoreshën rajonale të sigurimeve
  • 2014-05-07

Korçë, prokuroria merr në pyetje drejtoreshën rajonale të sigurimeve

Brunilda Meka Verushi ka dhënë shpjegime për rrethanat e vetëvrasjes Vetëvrasja e ish-punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, Brunilda Meka, ka çuar në prokurori drejtoreshën e viktimës. Drejtoresha rajonale e sigurimeve shoqërore në Korçë, Ana Verushi, është thirrur nga or

FAKSIMILET/ Brunilda, q i duhej deomos e vdekur PD. Sa ishte gjall, e pushonin nga puna
  • 2014-04-18

FAKSIMILET/ Brunilda, q i duhej deomos e vdekur PD. Sa ishte gjall, e pushonin nga puna

Drejtori i Institutit t Sigurimeve Shoqrore n Korç, Ilir Frashri, n kohn q ka qen n pushtet Partia Demokratike, ka paralajmruar pr pushim nga puna dhe ka marrë masa administrative ndaj shtetases Brunilda Meka, pr t ciln Partia Demokratike thot se vrau veten nga transferimi q i kadrejtoresha e r

Punonjësja e vetëvrarë në Korçë, nis hetimi për shkaktim vetëvrasjeje
  • 2014-04-16

Punonjësja e vetëvrarë në Korçë, nis hetimi për shkaktim vetëvrasjeje

Prokuroria e Korçës do të verifikojë dokumentet për Brunilda Mekën Prokuroria do të verifikojë në lidhje me urdhrin e transferimit të 52-vjeçares Brunilda Meka Gëzim Ashimi Brunilda Meka urri i punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, e cila vrau veten pas urdhrit të transfe

Helmoi veten për vendin e punës, protestë homazh në Korçë për 52-vjeçaren
  • 2014-04-15

Helmoi veten për vendin e punës, protestë homazh në Korçë për 52-vjeçaren

Tubimi u organizua prej shoqatës së të shkarkuarve nga administrata Protestuesit kanë ndezur qirinj dhe kanë vendosur lule te Drejtoria Rajonale e Sigurimeve Shoqërore Drejtoresha Ana Verushi u paraqit me urgjencë në Tiranë për çështjen e 52-vjeçares Brunilda Meka Gëzim Ashimi Vdekja e

No Pic available
  • 2014-04-15

Shoqata për mbrojtjen e të larguarve nga administrata-Ramës: Shkarko Drejtoreshën e DRSSH Korçë

Shoqata për Mbrojtjen e të Larguarve nga Administrata Publike i është drejtuar kryeministrit Edi Rama me anë të një letre publike ku i kërkon shkarkimin nga puna të Drejtoreshës së DRSSH Korçë, Ana Verushi, duke e bërë përgjegjëse direkte për vetëflijimin e Brunilda Mekës. Duke p

No Pic available
  • 2014-04-15

Të larguarit nga puna letër Ramës: Shkarkoni drejtoreshën e DRSSH, Korçë

TIRANË- Shoqata e punonjësve të larguar nga administrata i ka drejtuar ditën e sotme një letër të hapur kryeministrit Edi Rama ku I kërkon që të shkarkojë nga detyra Drejtoreshën e Drejtorisë Rajonale të Sigurimeve Shoqërore në Korçë pasi sipas tyre kjo e fundit për ti zënë ve