Rezultate te kerkimit per termin: +Dar

Meta: total 1000 / total_found 1646 / time 0.001 / keyword[0] dar / docs[0] 1646 / hits[0] 3012 /
Mesuesit denoncojne Tabakun  Drejtoresha na hoqi nga puna
  • 2014-11-25

Mesuesit denoncojne Tabakun Drejtoresha na hoqi nga puna

e Hene 24 Nentor 20141311 pm p classwp-caption-text Drejtoresha e arrestuar Liza TabakubrbrDrejtoresha e Arsimit ne Lushnje nuk pranon te jete e perfshire ne afera korruptive Liza Tabaku u arrestua ne nje operacion te bujshem mengjesin e se shtunes bashke me djalin 22 vjec dhe n

Korrupsion arrestohen Drejtoresha e Arsimit ne Lushnje i biri dhe nje mesues
  • 2014-11-23

Korrupsion arrestohen Drejtoresha e Arsimit ne Lushnje i biri dhe nje mesues

Drejtorja e Drejtorise Arsimore te rrethit Lushnje Luiza Tabaku eshte arrestuar sot nen akuzen e korrupsionit pasiv duke shperdoruar detyrenbr br Drejtoresha e DAR-it eshte ndaluar pasditen e sotme ne banesen e saj ne fshatin Dushk Gjate operacionit te koduar Mesuesi sektori i Krimit Ekonomik ka a

Merrte 3-5 mijë euro për një vend pune, pranga Drejtoreshës së Arsimit
  • 2014-11-22

Merrte 3-5 mijë euro për një vend pune, pranga Drejtoreshës së Arsimit

Merrnin 3 deri në 5 mijë euro për të punësuar mësuesit apo për të mbajtur vendin e punës për punonjësit aktualë, arrestohet Drejtoresha e Arsimit në Lushnjë, Liza Tabaku, së bashku me djalin e saj dhe një profesor të