Rezultate te kerkimit per termin: +Dasara +Malltezi

Meta: total 51 / total_found 51 / time 0.000 / keyword[0] dasara / docs[0] 95 / hits[0] 155 / keyword[1] malltezi / docs[1] 935 / hits[1] 2134 /
Mero, i kam ende të neveritshme kohët kur i ngjiteshe gjyshit para e mbrapa nëpër këpucë
  • 2014-10-31

Mero, i kam ende të neveritshme kohët kur i ngjiteshe gjyshit para e mbrapa nëpër këpucë

Pinokët si ty i komandon Xhepeto kryeministër I dashur Mero, Arsyeja që po marr 10 minuta nga koha ime për t'i shpenzuar me njerëz si puna jote, është thjeshtë për të treguar se Pinokët si ty që i komandon Xhepeto kryeministër, nuk merren dot me dikë që ka bekimin e të qenurit

Supermbesa e lumtur per vendimin e UEFA-s
  • 2014-10-24

Supermbesa e lumtur per vendimin e UEFA-s

brbrDasara Malltezi terhoqi mjaft vemendje mediatike me komentin e saj ne mbrojtje te huliganeve serb diten e ndeshjes Serbi-Shqiperibrbr brbr Por jo vetem kaq supermbesa ka leshuar nje tjeter provokimbrbr brbrEshte nje dite perfekte per tu cliruar dhe per te luajtur ne piano E gezuar dhe totalish

Mbesa e Sali Berishës godet përsëri: E lumtur për vendimin e UEFA-s
  • 2014-10-24

Mbesa e Sali Berishës godet përsëri: E lumtur për vendimin e UEFA-s

Dasara Malltezi tërhoqi mjaft vëmendje mediatike me komentin e saj në mbrojtje të huliganëve serb ditën e ndeshjes Serbi-Shqipëri. Por, jo vetëm kaq, supermbesa ka lëshuar një tjetër provokim.AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};

Mbesa e Berishës vazhdon të mbajë anën e serbëve
  • 2014-10-17

Mbesa e Berishës vazhdon të mbajë anën e serbëve

Dasara Malltezi, mbesa e Sali Berishës, vazhdon të mbajë anën e serbëve për ngjarjet që ndodhen në ndeshjen e futbollit Serbi vs Shqipëri. Pavarësisht se lojtarët tanë u rrahën, u kontrolluan e u fyen që nga fillimi ajo vazhdon

No Pic available
  • 2014-10-16

‘Dasara Malltezi përkrah huliganët’, lajmi jehonë në mediat serbe

TIRANE- Gazeta Blic, Telegraf, Kurir, etj në Serbi i kanë bërë jehonë statusit të mbesës së ish-kryeministrit Berisha, Desara Malltezit. Mediat serbe e kanë shpallur atë në një farë mënyre si heroinë, pasi sipas tyre, ajo ka

Mbesa e Berishës: Futja e flamurit në fushën e Serbisë, mungesë civilizimi
  • 2014-10-16

Mbesa e Berishës: Futja e flamurit në fushën e Serbisë, mungesë civilizimi

Transmetuar më 15.10.2014 - 19:58 Mbesa e ish kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, e njohur edhe si “supermbesa Dasara Malltezi” e ka cilësuar si mungesë civilizimi futjen e flamurit shqiptar në fushën ku po zhvill

Desara, mbesa e Sali Berishës përkrah huliganët serbë
  • 2014-10-15

Desara, mbesa e Sali Berishës përkrah huliganët serbë

TIRANE-E pabesueshme, por e vërtetë. Mbesa e ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës, Dasara Malltezi përkrah huliganët serbë. Vajza e vajzës së Berishës, ka postuar mbrëmë një status ku përçmonte shqiptarët që “ndjehen krenarë”, edhe pse “thyen rregullat e futb