Rezultate te kerkimit per termin: +Depistimi

Meta: total 129 / total_found 129 / time 0.000 / keyword[0] depistimi / docs[0] 129 / hits[0] 153 /
Kanceri i gjirit, luftohet me informacion
  • 2014-10-24

Kanceri i gjirit, luftohet me informacion

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në konferencën e dytë ndërkombëtare "Bashkë kundër kancerit të gjirit": Përshëndetje të gjithëve! Dua ta nis me një projekt artistik, ndërkombëtarisht të famshëm, në kuadër të të cilit u fotografuan gra dhe vajza, nga 18 deri në 35 vjeç, që i i

No Pic available
  • 2014-10-16

Bashkia e Tiranës, mamografi falaspër gratë në pamundësi ekonomike

Të tjera rreth shkrimit “Maratona e jetës”, Milela:Të dielën sensibilizimi në ndihmë të gruas Sensibilizim në muajin e kancerit të gjiritFarkë, sensibilizohen mësueset dhe nënatMamografë levizës për gratë në gjithë vendin Kanceri i gjirit, 2000 mamografi në vit

No Pic available
  • 2014-10-15

“Maratona e jetës”, Milela:Të dielënsensibilizimi në ndihmë të gruas

Të tjera rreth shkrimit VIDEO “Maratona e Jetës” në krah të gruas shqiptare kundër kancerit të gjirit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijetesën A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozë në ndihmë të gruas Depistimi i kancerit të Gjirit, Gojani:

No Pic available
  • 2014-10-14

“Maratona e jetës”, Milella: Mund t'imbijetoni kancerit, ekzaminohuni

Të tjera rreth shkrimit “Maratona e Jetës” në krah të gruas shqiptare kundër kancerit të gjirit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijetesën A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozë në ndihmë të gruas Depisti

No Pic available
  • 2014-10-13

“Maratona e Jetës” në krah të gruasshqiptare kundër kancerit të gjirit

Të tjera rreth shkrimit Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi me kimioterapi zgjat mbijetesën A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozë në ndihmë të gruas Depistimi i kancerit të Gjirit, Gojani: Gratë duhet të bëjnë mamografinë Kanceri i gjirit, 2000 mamografi në vit në shërbimin e

Kontrolli falas qytetaret do te lajmerohen me poste
  • 2014-10-12

Kontrolli falas qytetaret do te lajmerohen me poste

e Diele 12 Tetor 20141154 am brbrNje here ne vit cdo qytetar qe i takon grupmoshes nga 40 deri ne 65 ka te drejten e nje kontrolli baze shendetesor falas Ministria e Shendetesise ka hartuar udhezimin ne te cilin percaktohen vec te tjerash edhe sherbimet qe do te ofrohen si dh

No Pic available
  • 2014-10-12

Kanceri i gjirit, Pere: Trajtimi mekimioterapi zgjat mbijetesën

Të tjera rreth shkrimit VIDEO A1Report dhe Shqiptarja.com me fjongon rozë në ndihmë të gruas Depistimi i kancerit të Gjirit, Gojani: Gratë duhet të bëjnë mamografinë Kanceri i gjirit, 2000 mamografi në vit në shërbimin e onkologjisë Sensibilizim në muajin e kancerit të gjiri