Rezultate te kerkimit per termin: +Devolli +Ne

Meta: total 926 / total_found 926 / time 0.000 / keyword[0] devolli / docs[0] 926 / hits[0] 1375 /
Furnizimi me qumësht i 182 punëtorëve të Komunës së Prishtinës
  • 2014-11-19

Furnizimi me qumësht i 182 punëtorëve të Komunës së Prishtinës

Gjithsej, 182 punëtorë të Komunës së Prishtinës do të furnizohen me qumësht, ndërsa kjo praktikë do të vazhdojë edhe gjatë viteve në vijim. Për herë të Komuna ndan qumësht për punëtorët e saj, t&

No Pic available
  • 2014-10-24

Bora zbardh Korçën, reshjet e para bien në Dardhë e Voskopojë

Korçë – Dimri ka trokitur me herët këtë vit në qarkun e Korçës. Gjatë 24 orëve të fundit i gjithë rajoni është përfshirë nga reshjet intensive të borës ku në zonat malore i ka kaluar 10 cm trashësi. Natyrshëm është dhe një lajm i mirë për turistët dimërorë, pasi Da

Zhbogar viziton Devollin
  • 2014-10-20

Zhbogar viziton Devollin

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë/Përfaqësuesi Special i BE-së, Samuel Zhbogar, të hënën do të vizitojë komunën e Pejës. Gjatë kësaj vizite, ai do të takohet me kryetarin e Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, ndërkaq do të vizitojë korporatën "Devolli" dhe do të inauguroj

Zbogar i ofron mbështetje Devolli Corporation
  • 2014-10-20

Zbogar i ofron mbështetje Devolli Corporation

Një delegacioni i udhëhequr nga Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zbogar kanë vizituar Devolli Corporation.  Gjatë vizitës delegacioni u pritë nga përfaqësuesit e Devolli Corporation të udhëhequr ng

Driteroi mbush  83 vjec mesazhe nga Rama e Meta
  • 2014-10-14

Driteroi mbush 83 vjec mesazhe nga Rama e Meta

e Marte 14 Tetor 20141258 pm p classwp-caption-text Ceremonia ne 80-vjetorin e lindjes se Dritero AgollitbrbrShkolla e Bilishtit merr emrin 8220Dritero Agolli8221brbrKryeministri kartoline per shkrimtarin Driteroi Mesazhi kishte ndjesi afersiebrbrDritero Agolli dje mbushi 83 vje

No Pic available
  • 2014-10-13

Korçë, vrau 19-vjeçarin për dy arka me mollë, arrestohet autori

KORÇË-Policia e Korçës ka vënë në pranga ditën e sotme autorin e vrasjes së 19-vjeçarit Muhamet Çela. Burime nga policia bëjnë me dije se arrestuan Ervin Spaho 26-vjeç nga Devolli. Ky i fundit ishte shpallur në kërkim prej mbrëmjes së djeshme. Sipas policisë Spaho është arrestua

Luhet java e dyte  probleme me stadiumet
  • 2014-10-05

Luhet java e dyte probleme me stadiumet

e Shtune 4 Tetor 20141408 pm Do te luhen sot ndeshjet e javes se dyte te kampionatit te Kategorise se Pare Ne Grupin A spikat sfida ndermjet Kastriotit dhe Beses qe do te luhet ne Kruje Gjithashtu nje ndeshje interesante pritet te zhvillohet ne Mamurras ndermjet skuadres vendese