Rezultate te kerkimit per termin: +Djegiet

Meta: total 431 / total_found 431 / time 0.000 / keyword[0] djegiet / docs[0] 431 / hits[0] 493 /
Shtatzene shkaku i djegieve ne stomak
  • 2014-11-22

Shtatzene shkaku i djegieve ne stomak

Transmetuar me 22112014 - 1541 Rreth 10 e femrave shtatzene vuajne nga djegiet ne stomak vecanerisht pas ngrenies Shkaqet shpesh jane te natyres nervore sidomos ne muajt e pare ndersa me tej shkaktohet edhe nga muskulatura e cila mod

Zgjidhje natyrale per dhimbjen e fytit
  • 2014-11-19

Zgjidhje natyrale per dhimbjen e fytit

Transmetuar me 19112014 - 1111 Tashme qe temperaturat po luhaten virozat dhe dhimbjet e fytit po behen gjithnje e me te shpeshta dhe te prekurit jane me te shumte Por ne rast se e kapni situaten ne kohe mund te parandaloni dhe te shmangni infeksionet ne fyt

No Pic available
  • 2014-11-06

Vdes nga djegiet komandanti i PMZ, procedim 3 teknologëve të Uzinës së Ballshit

MALLAKASTËR- Policia e Mallakastrës ka nisur procedimin penal në gjëndje të lirë për shkelje të rregullave në punë, për tre teknologë të Uzinës së Përpunimit të Naftës në Ballsh.Procedimi ka ardhur një

No Pic available
  • 2014-10-30

Prirjet për të ngritur sërish kultin e individit të Enverit

1997-a qé një ngjarje rrënimtare për t'i çuar fatet e popullit tonë në vitin zero. Preteksti për të përftuar një kryengritje të armatosur bandat enveriste, të flashkura disi, shërbeu humbja në firmat piramidale, të cilat nuk u shpallën dot të gjitha si të tilla në gjykatat e

No Pic available
  • 2014-10-14

Fier, zjarr në një fabrikë polesteroli, plagosen 2 persona

FIER- Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një zjarri të rënë sot në një fabrikë në Fier. Mësohet se fabrika e polesterolit ndodhet në hyrje të autostradës Fier-Lushnje, ku kanë mbetur të plagosur Vladimir Oski, shtetas maqedonas dhe R.Vlashi 42 vjeç. Pas plagëve të marra nga d

Inferiore në pamje, djeg një vajzë me benzinë. Pas dy vitesh e reja heq maskën nga fytyra |FOTO  |VIDEO
  • 2014-10-04

Inferiore në pamje, djeg një vajzë me benzinë. Pas dy vitesh e reja heq maskën nga fytyra |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 04.10.2014 - 09:35 Dana Vulin është një vajzë britanike 28 vjeçare, faji i vetëm i së cilës është bukuria. Për këtë arsye në shkurt të vitit 2012, një tjetër grua, Natalie Dimitrovska, hy

Vuani nga gastriti ushqimet qe duhet te shmangni
  • 2014-09-21

Vuani nga gastriti ushqimet qe duhet te shmangni

Transmetuar me 21092014 - 1350 Foto arkiv PUBLICITET Semundja e gastritit eshte thuajse gjithmone e lidhur me regjimin e keq ushqimor dhe format e tij me te perhapura jane gastriti kronik dhe ai akutbr br Gastriti kronik kara