Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Halimi

Meta: total 1000 / total_found 2578 / time 0.002 / keyword[0] eduard / docs[0] 8622 / hits[0] 11672 / keyword[1] halimi / docs[1] 4766 / hits[1] 11528 /
No Pic available
  • 2014-11-20

1 vit pa Sokol Olldashin, përkujtohet me këngë e poezi, mungojnë Basha e Berisha- VIDEO

TIRANE- "Me Sokolin" është titulluar nga organizatorët ceremonia e sotme përkujtimore në ndër të ish-ministrit të Transporteve, i cili ka dhënë kontribut disavjeçar në politikën shqiptare, po ashtu dhe si deputet i Kuvendit të Shqipërisë që nga viti 2001. Familjarët dhe miqtë e ti

Fjala per opoziten ne Kuvend PS kunder Berishes
  • 2014-11-16

Fjala per opoziten ne Kuvend PS kunder Berishes

e Diele 16 Nentor 20140820 am p classwp-caption-text Keshilli i Mandateve dhe i Rregullores ne KuvendbrbrNdryshimet ne Rregulloren e Kuvendit te propozuara nga Partia Demokratike kane ngjallur diskutime gjate mbledhjes me dyer te mbyllura te Keshillit te Rregullores anetaret e t

No Pic available
  • 2014-11-13

Pezullimi i ligjit për KLD, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e PD-së

TIRANE-Gjykata Kushtetuese ka rrezuar sot kerkesen e Partise Demokratike per pezullimin e ligjit per Keshillin e Larte te Drejtesise. Vendimi eshte marre ne seancen e sotme, gjate shqyrtimit te kesaj kerkese. Trupi gjyqesor ka vendosur qe seanca e radhes te mbahet ne daten 4 dhjetor, nderkohe qe esh

Ligji per KLD Gjykata Kushtetuese rrezon kerkesen e PD
  • 2014-11-13

Ligji per KLD Gjykata Kushtetuese rrezon kerkesen e PD

Transmetuar me 13112014 - 1130 Tirane 13 nentor 2014 NOAal- Gjykata Kushtetuese rrezoi kerkesen e Partise Demokratike per te pezulluar ligjin per Keshillin e Larte te Drejtesisebr br Ne vendimin e dhene diten e sotme gjate shqyrtimit te kerkeses Gjykata n

Kerkesa e PD-se ne Kushtetuese gjykohet ne 4 dhjetor
  • 2014-11-13

Kerkesa e PD-se ne Kushtetuese gjykohet ne 4 dhjetor

brbrAshtu si veproi me kerkesen e Presidentit edhe ne rastin e Partise Demokratike Gjykata Kushtetuese vendosi te mos e pezulloje ligjin e ri per Keshillin e Larte te Drejtesise Por pavaresisht rrezimit te kerkeses paraprake ish-ministri i drejtesise Eduard Halimi ka kerkuar nje vendim te shpejte ng

Kryesia e re, largohen Berisha, Topalli, Patozi
  • 2014-11-10

Kryesia e re, largohen Berisha, Topalli, Patozi

Statuti Formimi i Kryesisë Kryesia e partisë përbëhet nga: a) Kryetari i partisë b) Nënkryetarët e partisë c) Sekretari i Përgjithshëm, drejtuesit e departamenteve dhe sekretarët funksionalë të zgjedhur nga Këshilli Kombëtar d) Kryesia e grupit parlamentar, ku përfshihen kryetari,

No Pic available
  • 2014-11-09

Kryesia e re e PD, do mungojnë Berisha, Rusmali e Patozi

TIRANE-Të paktën 15 anëtarë të kryesisë së vjetër të Partisë Demokratike nuk do jenë në kryesinë e re pas zgjedhjeve që do të mbahen në këtë forcë politike. Kështu, ish kryetari i partisë, Sali B