Rezultate te kerkimit per termin: +Energjise

Meta: total 1000 / total_found 5233 / time 0.002 / keyword[0] energjise / docs[0] 5233 / hits[0] 12244 /
Reformizmi perballe protestave
  • 2014-11-23

Reformizmi perballe protestave

Transmetuar me 22112014 - 1633 Nga Artur Zhejibr br Drejtor i gazetes Mapobr br Partia Demokratike sot do te protestoje kunder Qeverise Rama dhe deshtimeve te saja Madje deklarohet se nuk eshte kjo Parti qe i organizon keto protesta por thjesht po i bas

Qeverisja qe po rilind opoziten
  • 2014-11-23

Qeverisja qe po rilind opoziten

e Diele 23 Nentor 20141211 pm brbrMARK MARKU  brbrp classwp-caption-text Mark MarkuSSSAbrASSQytetaret shqiptare i jane pergjigjur me pjesemarrje masive thirrjes se Partise Demokratike per te protestuar kunder menyres se si Kryeministri Rama po e qeveris vendin Natyrisht merit

Ku jane premtimet z Rama
  • 2014-11-23

Ku jane premtimet z Rama

e Diele 23 Nentor 20141202 pm p classwp-caption-text Jamarber MallteziSSSAbrASSJAMARBR MALLTEZI  brNe protesten e thirrur nga PD dhe sindikatat dolen te protestojne edhe shume qe nuk votuan PD vjet por tani e gjejne veten te mashtruar dhe te tallur se Rama nuk po ploteson asn

Peleshi Jo tolerim abuzuesve te energjise
  • 2014-11-23

Peleshi Jo tolerim abuzuesve te energjise

brbrNumri i 2 i qeverise ka qene kete fundjave ne terren per tu bere pjese aksionit per prerjen e lidhjeve te paligjshme te energjise elektrike Duke folur nga zona e Komunes se Parisit ne Tirane zevendes kryeministri Niko Peleshi tha se  qeveria nuk mund te sherbeje e vetme ndaj qytetareve Sipas

Nje proteste pa Olldashin
  • 2014-11-23

Nje proteste pa Olldashin

Transmetuar me 23112014 - 0703 Nga Skender Minxhozibr br Drejtor i revistes Javabr br Vetem 48 ore pasi miq personale e kolege politike perkujtuan njevjetorin e vdekjes tragjike te Sokol Olldashit Partia Demokratike behet gati te zbrese per here te kate

Basha Rama mbaj premtimet ose ik
  • 2014-11-23

Basha Rama mbaj premtimet ose ik

e Diele 23 Nentor 20140820 am Kur merr te gjithe pushtetin mban te gjitha pergjegjesitebrbrp classwp-caption-text Kreu i PD-se Lulzim BashabrbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka kerkuar nga Kryeministri Edi Rama te jape doreheqjen ne rast se nuk do te permbushe premt

Protesta civile e opozites pa fyerje per Ramen e qeverine
  • 2014-11-23

Protesta civile e opozites pa fyerje per Ramen e qeverine

e Diele 23 Nentor 20140815 am Dublohet me burra kordoni i policeve femra para Kryeministrise humbin flamujt e PD-sebrbrp classwp-caption-text Protesta e opozites para kryeministrisebrbrE djeshmja ishte protesta e trete e opozites qe pas zgjedhjeve te 2013-sbrNdryshonte ndjeshem