Rezultate te kerkimit per termin: +Ermalit

Meta: total 535 / total_found 535 / time 0.000 / keyword[0] ermalit / docs[0] 535 / hits[0] 866 /
Zbuloni cili nuk ka veshur të brendshme në Nju Jork
  • 2014-10-09

Zbuloni cili nuk ka veshur të brendshme në Nju Jork

I njohur për batutat e tij, komiku Emal Mamaqi ka postuar një tjetër të tillë në Facebook. Shqiptari më i ndjekur në këtë rrjet social, ka publikuar një fotografi në të cilën shihet krahas modeles, Angela Martini dhe ka parashtruar pyetjen: “Gjejeni kush është pa brekë? Unë a

Ermal Mamaqi marton vëllanë: Njeriu pa të cilin nuk do kisha arritur këtu ku jam |FOTO
  • 2014-10-07

Ermal Mamaqi marton vëllanë: Njeriu pa të cilin nuk do kisha arritur këtu ku jam |FOTO

Transmetuar më 07.10.2014 - 09:18 Ai që ishte mësuar të organizonte ceremonitë martesore për të tjerët, këtë herë i ndihmuar nga miqtë e tij ka organizuar ceremoninë e martesës së vëllait të tij. Kën

Djali i Amit dhe Ermalit mbush 1 vjeç, momente nga festa |FOTO
  • 2014-10-02

Djali i Amit dhe Ermalit mbush 1 vjeç, momente nga festa |FOTO

Transmetuar më 01.10.2014 - 17:33 Ai ishte një dhuratë e shumëdëshiruar prej të dyve dhe tashmë vogëlushi i tyre ka bërë 1 vjeç. Djali i aktorit Ermal Mamaqi dhe i prezantueses Amarda Toska, ka festuar ditëlindjen e t

No Pic available
  • 2014-09-18

"Çifti", ja si i zhvaste biznesmënët

TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hedhur dritë mbi mënyrën se si gardiania e burgjeve, Klodiana Driza dhe i njohuri i saj, Ermal Mrruku, fusnin në kurth biznesmenët dhe u "zhvasnin" pasurinë. Në dosje thuhej se vajza u prezantohej biznesmenëve

No Pic available
  • 2014-09-18

"Çifti i gardianëve", ja si i zhvaste biznesmënët

TIRANE-Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hedhur dritë mbi mënyrën se si gardiania e burgjeve, Klodiana Driza dhe i njohuri i saj, Ermal Mrruku, fusnin në kurth biznesmenët dhe u "zhvasnin" pasurinë. Në dosje thuhej se vajza u prezantohej biznesmenëve si kameriere dhe krijonte lidhje intime

Angelina Jolie “bën tatuazh” Ermal Mamaqin!!!!-  FOTO
  • 2014-08-04

Angelina Jolie “bën tatuazh” Ermal Mamaqin!!!!- FOTO

TIRANE - Ermal Mamaqi ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” një fotografi të aktores Angelina Jolie, në krahun e së cilës është vizatuar me photoshop portreti i Mamaqit. “Tatuazhi i fundit i Angelinas. Sa budallaqe është. L

No Pic available
  • 2014-07-10

Ami&Ermali pushime me djalin në Turqi, fansat kritikojnë foton- FOTO

TIRANË- Në faqen e tij zyrtare, në Facebook Ermal Mamaqi ka postuar një foto të Amit me djalin e tyre Joel, teksa të lumtur kanë zgjedhur të pushojnë në Turqi. Ermali thotë se këto pushime ata të dy ia kanë kushtuar bebit të tyre, por fotoja është bërë shkas për të nisur një de