Rezultate te kerkimit per termin: +Familjes +R

Meta: total 1000 / total_found 38536 / time 0.024 / keyword[0] familjes / docs[0] 38536 / hits[0] 56745 /
Thohir Mancini e di se cfare duhet te beje
  • 2014-11-20

Thohir Mancini e di se cfare duhet te beje

Ndryshimi i trajnerit ishte nje zgjedhje e veshtire por e paevitueshme Qe nga Indonezia presidenti i Interit Erick Thohir shpjegon motivet qe e detyruan te largonte walter Mazarrin per tja besuar stolin zikalter Roberto Mancinitbr br E shqyrtuam kete vendim per 2-3 dite pastaj arritem ne kete konk

Vdekja e Dr Florit merret ne pyetje Shefi i Urgjences Tirane Naim Lusha
  • 2014-11-20

Vdekja e Dr Florit merret ne pyetje Shefi i Urgjences Tirane Naim Lusha

Prokuroria e Tiranes mori ne pyetje shefin e sherbimit te Urgjences ne Tirane dr Naim Lusha ne foto Para hetuesve ai ka mohuar neglizhencen nga ana e tij apo personelit mjekesorbr br Lusha ka folur mbi ate qe e ka cilesuar menyren standarde te punes se tyre dhe te gjitha veprimet e kryera per rast

No Pic available
  • 2014-11-20

Ndërron jetë pas lindjes, bashkëshortja e portierit Alban Hoxha

TIRANE - Bashkëshortja e portierit të Partizanit Alban Hoxha ka ndërruar jetë ditën e djeshme, për shkak të komplikacioneve që shoqëruan lindjen e fëmijës së parë. Gëzimi i familjes Hoxha për foshnjen, që e quajtën Beko, është kthyer në fatkeqësiVetë Klubi i Futbollit i ka shp

Hakmarrja vritet biznesmeni 50-vjecar
  • 2014-11-20

Hakmarrja vritet biznesmeni 50-vjecar

e Merkure 19 Nentor 20141304 pm p classwp-caption-text Policia te lokali ku ndodhi mbreme vrasjabrbrDy autoret i bene Leonard Muratit te falat e porositesitbrbrVritet ne dere te lokalit te tij biznesmeni durrsak Ngjarja ndodhi mbreme rreth ores 1800 ne sheshin Liria qe ndodhet n

PDIU Qeveria te kerkoje mesimin shqip te emigranteve ne Greqi
  • 2014-11-20

PDIU Qeveria te kerkoje mesimin shqip te emigranteve ne Greqi

Transmetuar me 20112014 - 1104 Tirane 20 nentor 2014 NOAal- Partia per Drejtesi Integrim dhe Unitet i kerkon qeverise shqiptare qe te kerkoje nga Greqia qe te mesohet shqip per emigrantet shqipitarebr br Ne nje qendrim zyrtar PDIU shprehet se ka ndjekur m

No Pic available
  • 2014-11-20

PDIU: Greqia, mjaft me "karrotën" e integrimit, të rrëfejë për genocidin ndaj çamëve

TIRANË – PDIU dhe shoqata “Çamëria” i bëjnë thirrje Qeverisë, t'i kërkojë Greqisë, përfshirjen e historisë dhe genocidit të ushtruar ndaj shqiptarëve të Çamërisë në tekstet shkollore greke. Përveç kësaj, të kërkojë edhe mësimin në shqip të të gjithë emi

No Pic available
  • 2014-11-20

Kadare: Pse nuk kam pranuar asnjëherë të jem President

TIRANE-Në një intervistë për “La Repubblica”, Kadare rrëfen Shqipërinë mes së kaluarës dhe së ardhmes. Shkrimtari, i ndodhur në Tiranë për të prezantuar librin e tij të fundit “Mëngjeset në Kafe Rostand”, flet edhe për marrëdhënien me diktatorin shqiptar E