Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Hysi

Meta: total 484 / total_found 484 / time 0.001 / keyword[0] fatmir / docs[0] 31976 / hits[0] 46694 / keyword[1] hysi / docs[1] 2916 / hits[1] 5405 /
No Pic available
  • 2014-11-13

Mosdeklarimi i pasurisë, Ganaj gjobit Zana Xhukën me 100 mijë lekë

ILDKPKI Ish-kryeinspektorja shkeli ligjin. Gjobiten dhe 48 zyrtarë të tjerë ARTEMISA HOXHA Gjobave të vendosura nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave nuk i ka shpëtuar as ish-drejtuesja e këtij institucioni, Zana Xhuka. Sipas një njof

No Pic available
  • 2014-11-12

Ruçi: Buxheti, negocim me FMN. Braçe: Te pyeten edhe deputetët

TIRANE - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky

No Pic available
  • 2014-11-12

Ruçi: Buxheti, negocim me FMN. Braçe: Te pyeten edhe deputetët

TIRANE - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky është projektbuxheti i dytë ku nuk po

Braçe: Ministrat shou
  • 2014-11-12

Braçe: Ministrat shou

Tiranë - Deputetët e Partisë Socialiste kritikuan dje ashpër, projektbuxhetin e qeverisë së tyre, në mbledhjen e grupit parlamentar. Burimet nga kjo mbledhje, e cila u drejtua nga kryetari i grupit, Gramoz Ruçi, thanë se deputetët janë ankuar se ky është projektbuxheti i dytë ku nuk p

Klosi kunder Xhafajt per kompetencat e Totozanit
  • 2014-10-23

Klosi kunder Xhafajt per kompetencat e Totozanit

e Enjte 23 Tetor 20141231 pm p classwp-caption-text Totozani ne Komisionin e LigjevebrbrE drejta e Avokatit te Popullit per te zgjedhur kandidatet per komisioneret qe jane ne varesi te tij jane bere objekt debati mes dy deputeteve te maxhorances brKreu i Komisionit te Ligj-eve F

Gjobat deputetet e PS  rrezojne ligjin e Tahirit
  • 2014-10-21

Gjobat deputetet e PS rrezojne ligjin e Tahirit

e Marte 21 Tetor 20141239 pm p classwp-caption-text Komisioni i LigjevebrbrDeputetet e maxhorances ne Komisionin parlamentar te Ligjeve e kane cilesuar te papranueshem shumefishimin e gjobave per drejtuesit e automjeteve qe shkelin semaforin brMadje dhe vete forma e perberjes se

No Pic available
  • 2014-10-20

Deputetët e PS kundër rritjes së gjobave. Majko: Ka policë që janë vetëm kafka folës

TIRANE- Komisioni i Ligjeve miratoi ne parim disa ndryshime në Kodin Rrugor, të cilat parashikojnë rritjen e disa gjobave për drejtuesit e mjeteve që shkelin rregullat e qarkullimit. Deputetët e PS, Fino, Qefalia, Majko dhe Hysi u shprehën ne disa nene kundër