Rezultate te kerkimit per termin: +Financave

Meta: total 1000 / total_found 29972 / time 0.013 / keyword[0] financave / docs[0] 29972 / hits[0] 56035 /
Kokëdhima kërkon të licencohet prodhimi i kanabisit për industrinë farmaceutike
  • 2014-11-21

Kokëdhima kërkon të licencohet prodhimi i kanabisit për industrinë farmaceutike

Deputeti i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë, Koço Kokëdhima ka kërkuar të enjten nga Bashkimi Evropian të subvencionojë bujqësinë shqiptare me 250 milionë dollarë në vit si dhe ka kërkuar që Shqipëria të licencojë prodhimin e kanabisit për industrinë farmaceutike. K

Luan Rama i çuditur me Ministrinë e Mbrojtjes
  • 2014-11-21

Luan Rama i çuditur me Ministrinë e Mbrojtjes

Tiranë - Komisioni për Sigurinë Kombëtare diskutoi projektligjin "Për Buxhetin e Vitit 2015" për tre institucione. Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Mbrojtjes, Arian Kraja u shpreh i kënaqur me buxhetin e akorduar nga qeveria këtë vit, duke theksuar se me këtë nivel buxheti ky

No Pic available
  • 2014-11-21

Tahiri takon kryeprokurorin Llalla kreun e SHISH dhe ministrin Cani

Transmetuar me 21112014 - 1110 br br Tirane 21 nentor 2014 NOAal-Ministri i Brendshem Saimir Tahiri po zhvillon nje takim me Prokurorin e Pergjithshem Adriatik Llalla kreun e Sherbimit Informativ Shteteror Visho Ajazi Lika dhe me Ministrin e Financave Shk

Lufta kundër korrupsionit, Tahiri takon Visho Ajazin, Llallën e Canin
  • 2014-11-21

Lufta kundër korrupsionit, Tahiri takon Visho Ajazin, Llallën e Canin

TIRANE-Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka mbledhur sot paradite në një takim tek hotel ‘Tirana’ kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, (SHISH) z Visho Ajazi Lika, ministrin e Financave,z Shkëlqim Cani si dhe Prokurorin e Përgjithshëm, z Adriatik Lalla. Në takim, me ftesë t

No Pic available
  • 2014-11-21

Pasurite e krimit Tahiri takon Llallen kreun e SHISH Canin dhe Spiropalin

Transmetuar me 21112014 - 1110 Tirane 21 nentor 2014 NOAal-Ministri i Brendshem Saimir Tahiri zhvilloi nje takim me Prokurorin e Pergjithshem Adriatik Llalla kreun e Sherbimit Informativ Shteteror Visho Ajazi Lika dhe me Ministrin e Financave Shkelqim Canib

Tahiri takon Ajazin, Llallën e Canin: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë
  • 2014-11-21

Tahiri takon Ajazin, Llallën e Canin: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë

TIRANE-Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka mbledhur sot paradite në një takim tek hotel ‘Tirana’ kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, (SHISH) z Visho Ajazi Lika, ministrin e Financave,z Shkëlqim Cani si dhe Prokurorin e Përgjithshëm, z Adriatik Lalla. Në takim, me ftesë t

Tahiri e Llalla organizojnë takim: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë
  • 2014-11-21

Tahiri e Llalla organizojnë takim: Të vendosur që bota e krimit mos i gëzojë paratë

TIRANE-Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri dhe Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla thirrën në një takim drejtuesit e institucioneve kryesore të sigurisë në vend.  Në takim morën pjesë Ministri i Financave Shkëlqim Cani, Drejtori i Policisë së Shtetit Artan Didi, Drejto