Rezultate te kerkimit per termin: +Flamur +Vezaj

Meta: total 153 / total_found 153 / time 0.021 / keyword[0] flamur / docs[0] 8562 / hits[0] 12229 / keyword[1] vezaj / docs[1] 234 / hits[1] 254 /
No Pic available
  • 2014-07-01

Artan Santo, bankeri i 15-të në botë që vritet brenda këtij viti

Tirane- Artan Santo është bankieri i 15-në në të gjithë botën që është vrarë nga 1 janari deri më sot. Ndërkohë vetëm një nga këto 15 vrasje është zbuluar dhe ajo ndodhet në Hollandë. Këto dhe të tjera fakte, u bënë të ditur dje gjatë emisionit “DEBATI NE CHANNEL ONE

No Pic available
  • 2013-03-01

Arben Frroku interviste per ABC News nga qelia e paraburgimit ne Selanik

Arben Frroku, i dyshuari për vrasjen e kryekomiasarit Dritan Lamaj, flet ekskluzivisht për ABC News nga qelia e burgut në Drejtorin e Policisë në Selanik. Pranon konfliktin me të ndjerin Lamaj por mohon vrasjen e tij mbrëmjen e 24 shkurtit, duke treguar vendin e nd

Si më vdiq në duar Hekuran Deda
  • 2012-06-22

Si më vdiq në duar Hekuran Deda

Hysni Peposhi dje në gjykatë Shkuam në protestë për kuriozitet dhe për rrugën, do niseshim emigrantë në Greqi katër ditë më pas 21 janari, Peposhi: Na qëlluan dy gryka zjarri nga Kryeministria. Hysni Peposhi, dëshmitar i Prokurorisë, rrëfeu dje para trupit gjykues momentin kur Hekur

Seanca ndaj Ndrea Prendit pyeten deshmitaret
  • 2012-06-21

Seanca ndaj Ndrea Prendit pyeten deshmitaret

Është zhvilluar seanca e radhës gjyqësore ndaj ish-shefit të gardës së Ndrea Prendit, gardistit Agim Llupo dhe shoferit të Prendit, Margarit Kumes të akuzuar për ngjarjet e 21 janarit. Janë pyetur dëshmitarët Flamur Vezaj, Sokrat Bode

Pezullohen 5 policë, iu dhanë dajak klientëve në lokal
  • 2012-06-21

Pezullohen 5 policë, iu dhanë dajak klientëve në lokal

Flamur Vezaj Me kërkesë të prokurorisë, togat e zeza, pezulluan nga detyra pesë punonjës të Komisariatit nr.2 të Policisë, për ushtrim dhune, pasi kanë rrahur dhe goditur me shkopinj metalikë gjashtë persona mesnatën e 18 shkurtit 2012. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare pranë inst

21 janari, dëshmitarët tregojnë si u vra Hekuran Deda
  • 2012-06-21

21 janari, dëshmitarët tregojnë si u vra Hekuran Deda

Protesta e "21 janarit" Seanca e djeshme gjyqësore në ngarkim të të pandehurve të akuzuar për vrasjet e demonstruesve të 21 janarit 2011, vazhdoi me deklarimet e dëshmitarëve të akuzës, Sokrat Gode, Hynsi Peposhi dhe gazetarit Flamur Vezaj. Të tre këta dëshmitarë, ishin thir

No Pic available
  • 2012-06-20

Trafik klandestinësh, Bolivi- Shqipëri- BE

Aeroporti i Rinasit Dashamir Biçaku Flamur Vezaj   TIRANE- Prokuroria dhe zyra e e Hetimit të Trafiqeve në Drejtorinë e Policisë së Tiranës kanë arritur të zbardhin një rrjet të trafikut të klandestinëve nga Amerika Latine drejt vendeve të BE-së, duke përdorur si pikë tranziti