Rezultate te kerkimit per termin: +Flonja +Kodheli

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] flonja / docs[0] 47 / hits[0] 60 / keyword[1] kodheli / docs[1] 4393 / hits[1] 10568 /
Blerim Destani përgatit foto sesion me... (Video + Foto)
  • 2014-10-07

Blerim Destani përgatit foto sesion me... (Video + Foto)

Aktori tanimë i njohur për publikun shqiptarë dhe atë evropian ditë më parë ka para lajmuar se do të realizoj një foto sesion. Në rrjetin social Facebook, Destani ka bërë publike një video ku shihet duke e realizuar foto sesionin me f

Kinemaja shqiptare prezantohet në Montreal Film Festival
  • 2014-08-09

Kinemaja shqiptare prezantohet në Montreal Film Festival

Tre filmat konkurrues Amsterdam Express, Amaneti dhe Heroi, janë premiera të këtij viti në kinematografinë shqiptare Tri prodhime kinematografike shqiptare do të prezantohen për herë të parë në Montreal World Film Festival, një nga eventet më të njohura për botën e kinemasë, nj

Filmi Bota fiton cmim
  • 2014-07-13

Filmi Bota fiton cmim

brbrFilmi Bota me regji dhe skenar te Iris Elezit dhe Thomas Logorecit ka fituar cmim ne kompeticionin East of the west te organizuar ne eki Ky produksion i Era film eshte i bashkefinacuar me qendren kombetare te kultures dhe ne bashkepunim edhe me Ministrine e Kultures italine Ai eshte gjithashtu f

Bota, premierë botërore në Çeki
  • 2014-07-07

Bota, premierë botërore në Çeki

Bota, filmi me regji dhe skenar të Elezi dhe Thomas Logoreci pati premierën botërore të shtunën në Karlovy Vary Festival Filmi Bota me regji dhe skenar të Ilir Elezit dhe Thomas Logorecit ka pasur premierën botërore të shtunën në Festivalin e njohur të filmit në Karlovy Vary-t që

No Pic available
  • 2014-06-18

Iris Elezi: Si punova me TinkaKurtin, aktoren e 97 flmave

Të tjera rreth shkrimit QKK MIBAC Artur Gorishti Tinka Kurti Guljelm Radoja TIRANE- Një fllad i ri duket se po fryn për kinemanë shqiptare. Pamja e qeshur e aktores Tinka Kurti të bën ta besosh këtë ndjesi. Sapo ja

Seks, drogë dhe dashuri
  • 2014-03-27

Seks, drogë dhe dashuri

Amsterdam Express, filmi më i ri i regjisorit Fatmir Koçi, sot premierë në Kinema Millenium Kontradiktat e njeriut që do bukur e vërtetësisht, por për të pasur gjithçka është i rrethuar nga krimi. Kjo është fjalia që regjisori Fatmir Koçi zgjedh për të shpjeguar fabulën e filmi

Destani: Adrenalinë e veçantë mes drogës, armëve dhe seksit
  • 2014-03-16

Destani: Adrenalinë e veçantë mes drogës, armëve dhe seksit

 Ka përjetuar parajsën dhe ferrin në Holandë, vendi ku është xhiruar filmi më i ri i Fatmir Koçit. Aktori i njohur Blerim Destani luan protagonistin kryesor në “Amsterdam Express”, filmi që do të shfaqë premierën m&e