Rezultate te kerkimit per termin: +Foxnews

Meta: total 38 / total_found 38 / time 0.000 / keyword[0] foxnews / docs[0] 38 / hits[0] 64 /
Mediat në SHBA: Më vonë u shfaq të valonte flamuri shqiptar
  • 2014-10-15

Mediat në SHBA: Më vonë u shfaq të valonte flamuri shqiptar

Edhe shtypi amerikan, ai i shkruar dhe elektronik, sjellë reportazhe nga ndeshja tashmë epike midis Shqipërisë dhe Serbisë, për të theksuar se ‘tensioni edhe para ndeshjes ishte i lartë meqë Shqipëria bënte udhëtimin e parë n&eum

No Pic available
  • 2014-09-24

ISIS, Jahjaga: Kosova nuk do tëjetë korridor për terroristët

Të tjera rreth shkrimit video.foxnews.com Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka folur rreth kërcënimit global që paraqet organizata terroriste ISIS. Ajo ka thënë se Kosova, si të gji

No Pic available
  • 2014-09-23

Jahjaga: Kosova s'do bëhet "korridor" për ISIS-in

PRISHTINE- Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në një intervistë për televizionin amerikan FoxNews, ka folur rreth kërcënimit global që paraqet organizata terroriste ISIS. Ajo ka thënë se Kosova, si të gjitha vendet e botës nuk mund t&e

Jahjaga: Kosova s'do të bëhet "korridor" për ISIS-in (Video)
  • 2014-09-23

Jahjaga: Kosova s'do të bëhet "korridor" për ISIS-in (Video)

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në një intervistë për televizionin amerikan FoxNews, ka folur rreth kërcënimit global që paraqet organizata terroriste ISIS. Ajo ka thënë se Kosova, si të gjitha vendet e botës nuk mund të jet&eu

No Pic available
  • 2014-08-26

Ndodhin mrekullitë... makina kalonsipër fëmijës, por pa e dëmtuar

KINE- Mund të ngjajë e pabesueshme por edhe e vërtetë. Një fëmijë në Kinë arrin t’i shpëtojë mrekullisht rrezikut për t’u përplasur nga një makinë. Në një video të publikuar nga “FoxNews”, duket qartazi momenti kur një makinë kalon mbi një djalë të vog

VIP-a që nuk kanë asnjë talent
  • 2014-02-09

VIP-a që nuk kanë asnjë talent

Transmetuar më 08.02.2014 - 20:21 Në botën e madhe të show-bizit ka plotë personazhe të cilat kanë arritur aty ku janë falë aftësive të tyre vokale, aktruese apo talenteve të veçanta. Krahas tyre, ka edhe nga ata,

VIP-a që nuk kanë asnjë talent
  • 2014-02-09

VIP-a që nuk kanë asnjë talent

 Në botën e madhe të show-bizit ka plotë personazhe të cilat kanë arritur aty ku janë falë aftësive të tyre vokale, aktruese apo talenteve të veçanta. Krahas tyre, ka edhe nga ata, të cilët nuk kanë bërë asnj