Rezultate te kerkimit per termin: +HTC

Meta: total 88 / total_found 88 / time 0.030 / keyword[0] htc / docs[0] 88 / hits[0] 184 /
Samsung duhet të ndalojë prodhimin e mobilëve
  • 2014-11-20

Samsung duhet të ndalojë prodhimin e mobilëve

Samsung është duke rimenduar strategjinë e vet për smartfonët. Robert Yi, shef i marrëdhënieve të investitorëve të Samsung-ut ,kohëve të fundit u tha analistëve se kompania do të rris prodhimin e telefonave për 30%. Samsung ka lansuar 52 telefona unik vetëm në vitin 2014.Për dalli

Cili më i mirë, iPhone apo Android?
  • 2014-11-18

Cili më i mirë, iPhone apo Android?

Kyçja- Senzori i gishtit TouchID i iPhone anashkalon ekranin e bezdisshëm të kyçjes. Samsung ka një funksion të ngjashëm. Telefonët e tjerë Android kanë si mënyrë të kyçjes detektimin e fytyrës, gjë që është më pak e sigurtë dhe që nuk funksionon në ambiente më pak të ndri

`HTC` prezanton telefonin `Desire 820s`
  • 2014-11-06

`HTC` prezanton telefonin `Desire 820s`

Kompania "HTC" ka prezantuar telefonin inteligjent "Desire 820", në fillim të muajit shtator, në panairin "IFA 2014". Telefoni vinte me një procesor "Snapdragon 615 64-bit", së bashku me ekranin 5.5 inç me rezolucion 720 pikselë, 2GB RAM, kamera të pasme 13 megapikselë dhe kamera ballore

No Pic available
  • 2014-11-05

Apple me iPhone 6 në avantazh ndaj Samsung

Duket se Apple ka nisur të dominojë në luftën e drejtpërdrejtë me Samsungun, falë telefonave të rinj të lansuar, iPhone 6 dhe 6 Plus. Një listë prej 10 telefonave më të mirë të mençur, e publikuar nga “uSwitch&rd

Ja telefoni më i hollë i mençur në botë (tani për tani)
  • 2014-11-01

Ja telefoni më i hollë i mençur në botë (tani për tani)

Edhe pse mund të mendoni se iPhone 6 me një trashësi prej .27 inç, është shumë i hollë, kjo nuk e ndaloi prodhuesin kinez Oppo Electronics të tejkaloj me një celuar të ri R5 - tani më i holli në treg. Me një trashësi prej 19 inçësh, celulari R5 konsiderohet telefoni më i hollë i

Verizon, Motorola lansoi Droid Turbo-n
  • 2014-10-30

Verizon, Motorola lansoi Droid Turbo-n

Përderisa Motorola ka qenë e zënë me Moto X-in e tij të ri dhe gjashtë telefonat Nexus,këtë të marte u kthye në Nju-Jork për të lansuar Droid-in më të fundit në bashkëpunim me Verizon Wireless . I ashtuquajturi '' Droid Turbo'' pajisja më e re e kompanisë është dizajnuar me qël

E veshur ne lekure parakalon ne tapetin e kuq
  • 2014-10-23

E veshur ne lekure parakalon ne tapetin e kuq

brbrNicole Scherzinger ishte nje nga te famshmet e para qe u ngjit ne tapetin e kuq ne MOBO Awards e sponsorizuar nga HTC ne Londerbr Kengtarja 39 vjecare dukej shume sensuale e veshur me nje fustan te gjate lekure Nicole ka disa muaj qe eshte ndare nga i dashuri I saj Luis Hemilton por kjo ndarje d