Rezultate te kerkimit per termin: +Homazhe

Meta: total 1000 / total_found 3352 / time 0.001 / keyword[0] homazhe / docs[0] 3352 / hits[0] 5336 /
No Pic available
  • 2014-11-21

Dukesha e Albes, vdekja dhe jeta e çuditshme

Dukesha e 18 e Albës, e cila ndërroi jetë të enjten në moshën 88 vjecare , ishte një nga aristokratet më të pasura në Europë dhe pronare e një numri të pabesueshëm pallatesh dhe veprash arti me vlerë marramendëse. Maria del Rosario Cayetana Alfonsa Victoria Eugenia Francisca Fitz-Jam

Lamtumira me duartrokitje
  • 2014-11-19

Lamtumira me duartrokitje

e Merkure 19 Nentor 20141142 am p classwp-caption-text Dje gjate homazhevebrbrCeremonia u zhvillua ne hollin e Radio Televizionit Shqiptar Nuk munguan as politikanetbrbrMamaqi ne lot Ta falenderojme per dashurine qe na dhabrbrSyzet e erreta nuk e fshihnin dot pikellimin e qindra

Edi Rama publikon foto me Enver Hoxhen ne sfond per 70-vjetor
  • 2014-11-18

Edi Rama publikon foto me Enver Hoxhen ne sfond per 70-vjetor

Transmetuar me 17112014 - 2349 Kryeministri Edi Rama publikoi sot ne mbremje disa foto ku mes tyre dallohen edhe ato te cilat ne sfond kane pamjet e diktatorit komunist Enver Hoxhabr br Lavdi atyre qe dhane jeten per clirimin e kryeqytetit titullohet album

Portretet e Enverit ne ceremoni Rama Te paftuarit u futen si diversante
  • 2014-11-18

Portretet e Enverit ne ceremoni Rama Te paftuarit u futen si diversante

Transmetuar me 17112014 - 2349 Kryeministri Edi Rama publikoi sot ne mbremje disa foto ku mes tyre dallohen edhe ato te cilat ne sfond kane pamjet e diktatorit komunist Enver Hoxhabr br Lavdi atyre qe dhane jeten per clirimin e kryeqytetit titullohet al

Lamtumira per Dr Florin ne hollin e RTSH-se
  • 2014-11-18

Lamtumira per Dr Florin ne hollin e RTSH-se

SSSAbrASS brbrTIRANE - Sot i japim lamtumiren e fundit kengetarit te njohur nga te gjithe si Doktor Flori i cili humbi jeten ne oret e para te paradites se djeshme Familjare te aferm artiste miq dhe fansa te Doktor Florit do bejne homazhe per te gjate paradites se sotmebrbr brbrHomazhet do te mbah

No Pic available
  • 2014-11-18

‘Doktor Flori’ përcillet sot në banesën e fundit, homazhe në hollin e TVSH

TIRANE - Tirana u zgjua edhe sot me hidhërimin për humbjen e njërit prej djemve të saj. Kantautori Florian Kondi, ose siç e njihnin të gjithë, Doktor Flori do të përcillet sot për në banesën e fundit. Në hollin e Radio Televizionit Shqiptar po zhvillohen homazhe për të nderuar kantaut