Rezultate te kerkimit per termin: +Ikim

Meta: total 769 / total_found 769 / time 0.000 / keyword[0] ikim / docs[0] 769 / hits[0] 892 /
No Pic available
  • 2014-11-19

Durrës, 50-vjeçari vritet me 6 plumba në kokë, gjendet e braktisur makina e autorëve

DURRES – Gjendet e braktisur në Vorë makina e autorëve që ekzekutuan mbrëmjen e djeshme biznesmenin Leonard Murati. Burime nga policia bëjnë të ditur se automjeti tip Mercedez-Benz ngjyrë e zezë me targa Kruje është gjetur i braktisur në një lagje në Vorë. Policia po punon për

Biznesmeni vritet me 6 plumba në kokë, gjendet makina e autorëve
  • 2014-11-19

Biznesmeni vritet me 6 plumba në kokë, gjendet makina e autorëve

Makina e autorëve që ekzekutuan mbrëmjen e djeshme biznesmenin Leonard Murati, gjendet e braktisur në Vorë. Policia bën të ditur se automjeti tip Mercedez-Benz ngjyrë e zezë me targa Kruje është gjetur i braktisur në një lagje në Vorë. Ndërkohë, policia po punon për të gjetur gju

Godina e Gjeologjise studentet  dhe pedagoget debat me Ramen
  • 2014-11-13

Godina e Gjeologjise studentet dhe pedagoget debat me Ramen

e Enjte 13 Nentor 20141219 pm p classwp-caption-text Edi Rama gjate takimit me studentet dhe pedagoget e fakultetitbrbrSikunder kishin paralajmeruar studentet dhe pedagoget e Fakultetit te Gjeologji-Miniera ne kryeqytet kane protestuar dje perpara Kryeministrise brAta kane kunde

No Pic available
  • 2014-11-12

Protesta e Gjeologji-Minierave, Rama: Nuk ju nxjerrim nga fakulteti, mos bëni propagandë!

TIRANË- Studentët e Fakultetit të Gjeologji-Minierave e kanë zhvendosur para kryeministrisë protestën e tyre për godinën, e cila është parashikuar ti kalojë një institucioni tjetër. Teksa kërkonin që godina e këtij fakulteti të mos tjetërsohej, studentët janë takuar me kryeminist

No Pic available
  • 2014-11-12

Studentët e Gjeologji-Minierës:Nuk lejojmë të shkatërroni fakultetin, Rama: Mos bëni propagandë!- VIDEO

TIRANË- Studentët e Fakultetit të Gjeologji-Minierave e kanë zhvendosur para kryeministrisë protestën e tyre për godinën, e cila është parashikuar ti kalojë një institucioni tjetër. Teksa kërkonin që godina e këtij fakulteti të mos tjetërsohej, studentët janë takuar me kryeminist

Rama u përgjigjet studentëve të Gjeologji-Miniera
  • 2014-11-12

Rama u përgjigjet studentëve të Gjeologji-Miniera

Tiranë - Prej disa ditësh, studentët dhe pedagogët e Fakultetit të Gjeologji-Minierave protestojnë kundër një vendimit të qeverisë për transferimin e tyre. Qeveria synon që ambientet që ata zhvillojnë aktualisht mësim t'i transferohen Gjykatës së Lartë. Studentët protestuan sot e

Studentët e Gjeologjisë, protestë para Kryeministrisë: Nuk lejojmë të shkatërroni Fakultetin
  • 2014-11-12

Studentët e Gjeologjisë, protestë para Kryeministrisë: Nuk lejojmë të shkatërroni Fakultetin

Berisha: Konfiskimi i godinës së Fakultetit të Gjeologjisë dhe Minierave nga Rama është konfiskim i autonomisë universitare Studentët e Fakultetit të Gjeologji-Minierave e kanë zhvendosur para kryeministrisë protestën e tyre për godinën, e cila është parashikuar t'i kalojë një