Rezultate te kerkimit per termin: +JANAR

Meta: total 1000 / total_found 43711 / time 0.019 / keyword[0] janar / docs[0] 43711 / hits[0] 59729 /
No Pic available
  • 2014-11-20

Bayerni kërkon shkëmbimin Shaqiri - Herrera

Bayern Munich raportohet se është i gatshëm ta largojë Xherdan Shaqirin drejt Manchester Unitedit në janar duke kërkuar si shkëmbim për shërbimet e shqiptarit, mesfushorin spanjoll Ander Herreran. Momentalisht, trajneri i gjermanëve, Pep Guardiola, &

No Pic available
  • 2014-11-20

PD: Çmimi i energjisë shkon në 12.3 lek/kWh, që në janar faturë "e kripur"

TIRANË – Sipas Partisë Demokratike, çmimi i energjisë elektrike është rritur me 70% duke shkuar në 12.3 lekë për kilovatorë, ç’ka do të bëjë që jo shumë larg, por që në janar, qytetarë

Reforma ne janar ndahen pensionet e para
  • 2014-11-20

Reforma ne janar ndahen pensionet e para

e Enjte 20 Nentor 20141059 am Te gjithe ata qe dalin ne pension nga data 1 janar e vitit te ardhshem do te perfitojne nga reforma e re e pensioneve qe do te reflektohet direkt te nje pension me i mire Ministri i Mireqenies Sociale Erion Veliaj tha se gjate gjithe ketij viti jane

Sinanaj Parate qe fitova nga vrasjet i nisa ne Greqi
  • 2014-11-20

Sinanaj Parate qe fitova nga vrasjet i nisa ne Greqi

e Enjte 20 Nentor 20141127 am p classwp-caption-text Sende te sekuestruara ndaj SinanajbrbrNe pjesen e fundit te deshmise se tij i akuzuari si vrases me pagese Julian Sinanaj tregon ne detaje menyren se si e pergatiti bomben e vendosur ne makinen e prefektit te Vlores Besnik Der

Buxheti deputetet e PD ne Cerrik Vetem protesta do e shkunde qeverine
  • 2014-11-20

Buxheti deputetet e PD ne Cerrik Vetem protesta do e shkunde qeverine

Transmetuar me 20112014 - 1227 Gjate takimit Elbasan 20 nentor 2014 NOAal- Deputetet e Partise Demokratike analizuan buxhetin e qeverise ne Cerrik duke thene se ne kete vend papunesia eshte mbi 40br br Deputetet demokrate te Komisio

Qeveria e Republikës së Kosovës mbajti mbledhjen e saj të rregullt
  • 2014-11-20

Qeveria e Republikës së Kosovës mbajti mbledhjen e saj të rregullt

Prishtinë, 19 nëntor 2014Nën udhëheqjen e kryeministrit Hashim Thaçi, Qeveria e Republikës së Kosovës mbajti mbledhjen e saj të rregullt në të cilën mori vendime dhe miratoi rregullore nga përgjegjësitë e saja kushtetuese dhe ligjore.Kryeministri Thaçi në hyrje të mbledhjes theksoi