Rezultate te kerkimit per termin: +Kavajes

Meta: total 1000 / total_found 1418 / time 0.000 / keyword[0] kavajes / docs[0] 1418 / hits[0] 2149 /
Abuzim me leje ndertimi te Shkembi i Kavajes denohen 5 zyrtare vendore
 • 2014-11-23

Abuzim me leje ndertimi te Shkembi i Kavajes denohen 5 zyrtare vendore

Gjykata e Rrethit ne Durres ka publikuar sot vendimin e marre dje nga trupa gjykuese per te shpallur fajtore dhe denuar me burgim 5 ish-zyrtare te komunes Rrashbull te akuzuar per shperdorim detyre ne dhenien e lejeve te ndertimit ne zonen e ndaluar te plazhit te Shkembit te Kavajesbr br Gjykimi n

Basha ne Kavaje Ne proteste per buken e gojes
 • 2014-11-21

Basha ne Kavaje Ne proteste per buken e gojes

e Premte 21 Nentor 20141127 am p classwp-caption-text Basha dje ne KavajebrbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha u kerkoi qytetareve te Kavajes ti bashkohen protestes se 22 nentorit te opozites kunder rritjes se cmimit te energjise dhe taksave Ne nje takim qe zhvilloi ne

Me bomben e Dervishit lava borxhin ndaj Mitros
 • 2014-11-20

Me bomben e Dervishit lava borxhin ndaj Mitros

e Merkure 19 Nentor 20141307 pm p classwp-caption-text ID e Julian SinanajbrbrVrasesi me pagese Julian Sinanaj ne deshmine voluminoze te dhene per Prokurorine e Krimeve te Renda ka treguar ne detaje pergatitjet qe kishte bere per te vrare biznesmenin P Bare ne dhjetor 2013 me po

Vrava ne gjume 25-vjecarin sepse ai donte motren time
 • 2014-11-20

Vrava ne gjume 25-vjecarin sepse ai donte motren time

e Merkure 19 Nentor 20141300 pm p classwp-caption-text Objekti ku ndodhi ngjarjabrbr8220Me ngacmonte motren prandaj e vrava Shkelzenin Ne si familje nuk ishim dakord me kete lidhje por ai nuk hoqi dore duke me detyruar qe te veproja ne kete menyre8221brKeshtu e ka nisur rrefimin

Tirana 8220noton8221 ne 50 cm uje zhduket 20-vjecarja ne Lac
 • 2014-11-20

Tirana 8220noton8221 ne 50 cm uje zhduket 20-vjecarja ne Lac

e Merkure 19 Nentor 20141006 am Vdes babai i se rese Ne kryeqytet permbyten shtepi e biznesebrbrStuhia e mbremshme me reshje te dendura e bresher permbyti  thuajse te gjithe vendin ndersa shkaktoi viktima e kaos ne qarkullim brNgjarja me e rende ndodhi ne Lac ku mjeti u rremb

Sabiha Kasimati Mehmet  Shehut ne hetuesi Jeni kriminele do e paguani
 • 2014-11-20

Sabiha Kasimati Mehmet Shehut ne hetuesi Jeni kriminele do e paguani

e Enjte 20 Nentor 20141147 am p classwp-caption-text Sabiha KasimatibrbrProf dr Uran Asllani tregon jeten e panjohur te Sabiha Kasimatit 1912-1951brbr8220Kam qene kunder ketij pushteti sepse ai nuk pajtohej me ideologjine e botekuptimin tim evolucionist8221brbrInstituti i Shkenc

Basha ne Kavaje Me 22 nentor proteste per pune dhe dinjitet FOTO VIDEO
 • 2014-11-20

Basha ne Kavaje Me 22 nentor proteste per pune dhe dinjitet FOTO VIDEO

Transmetuar me 20112014 - 1837 Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha takoi sot banoret e Kavajes dhe beri thirrje qe ata dhe gjithe shqiptaret te hidhen ne proteste per pune dhe dinjitetbr br Te shtunen te bashkohemi ne sheshin Skenderbej kunder rrit