Rezultate te kerkimit per termin: +Kembrixhit

Meta: total 350 / total_found 350 / time 0.000 / keyword[0] kembrixhit / docs[0] 350 / hits[0] 443 /
Kate tregon barkun
  • 2014-10-24

Kate tregon barkun

brbrDukesha e Kembrixhit e cila eshte rreth 13 javeshe shtatezane ka nisur ta nxjerre me ne pah shtatzaznine e saj Ne daljen e trete zyrtare qe nga berja publike e shtatzanise Kate eshte shfaqur me nje gjate nje mbremje bamiresie te mbajtur ne LAnima me e bukur se kurre Ajo kishte veshur nje fustan

Mami Kate ne super forme
  • 2014-10-21

Mami Kate ne super forme

brbrDukesha e Kembrixhit ka bere sot daljen e pare publike pas zerave se ajo eshte shtatezane dhe po pret femijen e saj te dyte Ajo parakaloi pergjate Pallatit Bukingam ne saje te vizites se presidentit te Singapurit Kate e cila eshte rreth 13 javeshe shtatezane me femijen e saj te dyte prej disa k

Kate Middleton nuk po perballon dot shtatzenine
  • 2014-10-13

Kate Middleton nuk po perballon dot shtatzenine

0 brbr brbrGjendja shendetesore e Dukeshes se Kembrixhit nuk eshte aq e mire kohet e funditbrbr brbrShkaku i keqesimit te shendetit te saj eshte bere shtatzenia e dyte e 32-vjecares te cilen me sa duket nuk po e perballon me shume suksesbrbr brbrBurime nga familja mbreterore kane bere me dije per m

No Pic available
  • 2014-10-11

Dukesha Kate sëmuret rëndë, shkon tek prindërit e saj

Shtatëzënia e dytë e Kate Middleton, Dukeshës së Kembrixhit nuk po shkon aspak mirë. Dukesha ka pasur probleme gjatë gjithë kohës me shëndetin e saj, aq sa mediat kanë shkuar deri aty sa të thonë se Kate nuk duhet të lind më fëmijë. Kate është ndjerë sërish keq së fundmi ku

No Pic available
  • 2014-10-02

Princi George bezdiset nga një fotograf

LONDER- Avokatët e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit i kanë kërkuar një fotografi që “të pushojë së bezdisuri” Princin George dhe dadon e tij. Pallati mbretëror ka thënë se ata janë detyruar të ndërmarrin

Kate pret vajze dhe do te quhet Elizabeth
  • 2014-09-26

Kate pret vajze dhe do te quhet Elizabeth

0 brbr brbrKete here Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton do te sjelle ne jete nje vajzebrbr brbrSipas tabloidit IBTimes Kate dhe Princi William jane ne pritje te nje vajze dhe nuk do te kene asnje dileme per emrin pasi vajza do te quhet Elizabeth njesoj si gjyshja e Princitbrbr brbrNje burim i afer

No Pic available
  • 2014-09-19

Dukesha Kate probleme me shtatzaninë, anulon vizitën në Maltë

ANGLI- Dukesha e Kembrixhit, i cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, nuk do të udhëtojë këtë fundjavë në Maltë sepse ajo "vazhdon të vuajë nga efektet e Hyperemesis Gravidarum", tha një burim i Ke