Rezultate te kerkimit per termin: +Keta

Meta: total 1000 / total_found 11920 / time 0.005 / keyword[0] keta / docs[0] 11920 / hits[0] 15870 /
Reformizmi perballe protestave
  • 2014-11-23

Reformizmi perballe protestave

Transmetuar me 22112014 - 1633 Nga Artur Zhejibr br Drejtor i gazetes Mapobr br Partia Demokratike sot do te protestoje kunder Qeverise Rama dhe deshtimeve te saja Madje deklarohet se nuk eshte kjo Parti qe i organizon keto protesta por thjesht po i bas

Abuzim me leje ndertimi te Shkembi i Kavajes denohen 5 zyrtare vendore
  • 2014-11-23

Abuzim me leje ndertimi te Shkembi i Kavajes denohen 5 zyrtare vendore

Gjykata e Rrethit ne Durres ka publikuar sot vendimin e marre dje nga trupa gjykuese per te shpallur fajtore dhe denuar me burgim 5 ish-zyrtare te komunes Rrashbull te akuzuar per shperdorim detyre ne dhenien e lejeve te ndertimit ne zonen e ndaluar te plazhit te Shkembit te Kavajesbr br Gjykimi n

Zbulohen ne furgon te braktisur ne Devoll 27 klandestine nga Siria
  • 2014-11-23

Zbulohen ne furgon te braktisur ne Devoll 27 klandestine nga Siria

Nje ndjekje policore ne aksin rrugor Kapshtice-Bilisht ka perfunduar ne braktisjen e furgonit nga shoferi trafikant dhe zbulimin brenda tij te plot 27 njerezve qe te gjithe klandestine te ardhur nga Siriabr br Policia e Korces tha se keta klandestine kishin si destinacion qytetin e Tiranes por me

Hiqi duart Kryeminister
  • 2014-11-22

Hiqi duart Kryeminister

e Shtune 22 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  I kerkoj ndjese lexuesit qe kete shkrim nuk kam pasur mundesi ta shkruaj ne kohe reale me ngjarjen Por ngjarja eshte e tille qe nuk vjetrohet lehte nuk te shqitet lehte nga mendja Ne

Dhjete arsye pse sot duhet protestuar
  • 2014-11-22

Dhjete arsye pse sot duhet protestuar

e Shtune 22 Nentor 20141130 am brbrBISLIM AHMETAJbrbr  Pa dyshim qe ka edhe me shume se dhjete arsye per te protestuar kunder kesaj qeverie por sipas meje keto jane themelore dhe kane rendesi kapitale per jeten per lirine per demokracine SSSAbrASSSe pari dhe me kryesorja pse

Populli foli zbato kontraten ose largohu
  • 2014-11-22

Populli foli zbato kontraten ose largohu

Transmetuar me 22112014 - 1511 Nuk do ndalemi nuk do mposhtemi nuk do te lodhemi nuk do pushojme se luftuari per lirite e dhunuara per te drejtat e shkelura te qytetareve shqiptare Mos te te genjeje mendja se mund tia hedhesh duke u marre me zerin tim Zeri

Gjykata e Tiranes mbushet me te pandehurit e Bankes se Shqiperise
  • 2014-11-21

Gjykata e Tiranes mbushet me te pandehurit e Bankes se Shqiperise

Kane dale para gjykates se Rrethit Tirane 15 te akuzuarit per skandalin e vjedhjes se Bankes se Shqiperise E pranishme ne salle ka qene dhe ish-inspektorja e pergjithshme e Bankes se Shqiperise Elivar Golemi liruar vetem 2 jave me pare nga gjykata e Lartebr br Te 15 ish-punonjesit e bankes qendror