Rezultate te kerkimit per termin: +Keta

Meta: total 1000 / total_found 11944 / time 0.005 / keyword[0] keta / docs[0] 11944 / hits[0] 15903 /
Pronari i Rira sha nen arrest me burg per skeme piramidale
  • 2014-11-26

Pronari i Rira sha nen arrest me burg per skeme piramidale

Pas nje hetimi te Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Elbasan gjykata ka vendosur masen e sigurise arrest me burg per shtetasin Xhevat Rira administrator i subjektit tregtar Rira sha Vendimi i gjykates eshte ekzekutuar nga ana e forcave te Policise se Shtetit paraditen e sotme raporton noaalbr br Xhev

Dyshimet per Kryeministrin LDK kercenon koalicionin
  • 2014-11-26

Dyshimet per Kryeministrin LDK kercenon koalicionin

e Marte 25 Nentor 20141252 pm Koalicioni i ri mes PDK-se se Hashim Thacit dhe LDK-se se Isa Mustafes po shfaq krisje pa nisur ende rrugetimin qeverises brMbetet e paqarte se kush do te jete drejtuesi i qeverise se re Tashme LDK e ka mesuar se PDK-ja e Thacit nuk do te liroje udh

Meta Se identifikojme  Luften me Enver Hoxhen
  • 2014-11-26

Meta Se identifikojme Luften me Enver Hoxhen

e Merkure 26 Nentor 20141209 pm p classwp-caption-text Kryetari i Parlamentit Ilir MetabrbrKreu i Kuvendit flet per 70-vjetorin e clirimit Pse festojmebrbrKomandat i pare Spiro Moisiu Enveri u be i njohur pas LuftesbrbrKryetari i Parlamentit Ilir Meta deklaroi dje se verejtjet e

Protesta  surprize dhe  reagimi i Rames
  • 2014-11-26

Protesta surprize dhe reagimi i Rames

e Merkure 26 Nentor 20141219 pm PRE ZOGAJbrbr   Protesta opozitare e se shtunes ka befasuar mjaft vezhgues analiste politike te cdo krahu politikane vendas dhe diplomate te huaj qytetare te ndryshem Dhe jo pa shkak jo pa te drejte Ajo ishte nje proteste shume e madhe nder

Te vertetat e misionit anglo-amerikan ne Shqiperi
  • 2014-11-26

Te vertetat e misionit anglo-amerikan ne Shqiperi

e Merkure 26 Nentor 20141248 pm p classwp-caption-text Gjeneral-Major Mehmet Shehu i shoqeruar nga Gjeneral-Major Spiro Moisiu dhe Koco Tashko me kurriz duke pritur kryetarin e misionit ushtarak britanik ne Shqiperi Harry Hodgson dhe ndihmesit e tij Foto e bere ne aeroportin e L

6 mije aplikime per mesues
  • 2014-11-26

6 mije aplikime per mesues

brbrVetem nje dite nga perfundimi i afatit per aplikimin on line Mesues per Shqiperine jane regjistruar rreth 6000 mesues punekerkues ku interesi me i larte eshte shfaqur ne qytetet e medha si Tirana Elbasani Durresi dhe Korca Vetem keta arsimtare do ti nenshtrohen testimit per ushtrimin e profesion

Junker prezanton planin e ri
  • 2014-11-26

Junker prezanton planin e ri

brbrPresidenti i Komisionit Europian Zhan Klod Junkjer prezantoi ne Parlament detajet e nje plani investimesh me vlere 315 miliarde Euro me ane te te cilave synon te rimekembe ekonomine e Europes KE parashikon zbatimin e ketij plani ne nje afat pese vjecar Ne zemer te ketij projekti qendron nje fond