Rezultate te kerkimit per termin: +Klosi

Meta: total 1000 / total_found 3679 / time 0.002 / keyword[0] klosi / docs[0] 3679 / hits[0] 8452 /
Skandal në Ballsh, ish-ministri i diktaturës “Qytetar Nderi”. Topalli: Lojë e Ramës
  • 2014-11-21

Skandal në Ballsh, ish-ministri i diktaturës “Qytetar Nderi”. Topalli: Lojë e Ramës

TIRANE-Skandal në Ballsh, nderohet me titull Feçor Shehu, tmerri i kohës së diktaturës. Këshilli Bashkiak i këtij qyteti i ka dhënë titullin pas vdekjes ish-kreut të Sigurimit të Shtetit dhe ministrit të Brendshëm në vitet 1970- 1982, duke i hapur rrugë një debati për figurën e tij

Rama ne Kuvajt firmosen kater marreveshje per turizmin dhe ujin
  • 2014-11-20

Rama ne Kuvajt firmosen kater marreveshje per turizmin dhe ujin

e Enjte 20 Nentor 20141113 am p classwp-caption-text Kryeministri Rama gjate vizites ne KuvajtbrbrKryeministri Rama u prit dje nga Princi i Kurores Sheikh Naeaf Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah si dhe kryetari i Parlamentit te Kuvajtit Kreu i qeverise shqiptare ndodhet ne Kuvajt per n

Lamtumira me duartrokitje
  • 2014-11-19

Lamtumira me duartrokitje

e Merkure 19 Nentor 20141142 am p classwp-caption-text Dje gjate homazhevebrbrCeremonia u zhvillua ne hollin e Radio Televizionit Shqiptar Nuk munguan as politikanetbrbrMamaqi ne lot Ta falenderojme per dashurine qe na dhabrbrSyzet e erreta nuk e fshihnin dot pikellimin e qindra

No Pic available
  • 2014-11-14

Buxheti ’15, deputetët e PS-LSI ‘shuplakë’ qeverisë: Jemi kundër

TIRANE-Deputetët socialistë kanë shprehur dje hapur pakënaqësitë e tyre me ndarjen e fondeve që qeveria i ka akorduar pushtetit vendor, përmes buxhetit të vitit të ardhshëm. Deputeti i Durrësit, Blendi Klosi dhe ai i Tiranës, Xhemal Qe

Buxheti Fino kunder Canit Jeni si Bode dhe ish-kryeministri
  • 2014-11-14

Buxheti Fino kunder Canit Jeni si Bode dhe ish-kryeministri

e Premte 14 Nentor 20141144 am p classwp-caption-text Bashkim FinobrbrDeputetet e Partise Socialiste ne Komisionin e Ligjeve kane kundershtuar dje buxhetin e propozuar nga qeveria mbi fondet e pushtetit vendor Deputeti Bashkim Fino ka nenvizuar se duke pare draftin veren se nuk

No Pic available
  • 2014-11-13

Komisioni i Ligjeve, Cani dhe Klosi debate për formulën e ndarjes së buxhetit

TIRANË-Diskutimi i projektbuxhetit për vitin 2015 është shoqëruar me debate mes ministrit të Financave Shkëlqim Cani dhe deputetit Blendi Klosi. Ky i fundit ka kërkuar sqarime nga ministri i Financave se përse sasia më lartë e buxhetit i kalon Dibrës. “Sipas kujt logjike sasia më

No Pic available
  • 2014-11-13

"Ligjet", Cani e Klosi debate për ndarjen e buxhetit. Ndoka-Tahirit: Policia po keqpërdoret

TIRANË-Diskutimi i projektbuxhetit për vitin 2015 është shoqëruar me debate mes ministrit të Financave Shkëlqim Cani dhe deputetit Blendi Klosi. Ky i fundit ka kërkuar sqarime nga ministri i Financave se përse sasia më lartë e buxhetit i kalon Dibrës. “Sipas kujt logjike sasia më