Rezultate te kerkimit per termin: +Kurbinit

Meta: total 1000 / total_found 1791 / time 0.002 / keyword[0] kurbinit / docs[0] 1791 / hits[0] 2743 /
No Pic available
  • 2014-11-21

Përmbytjet në Lezhë, nis verifikimi i dëmeve në terren

Lezhë- Ndonëse reshjet janë ndërprerë situata vijon të jetë problematike në qarkun e Lezhës, pas përmbytjeve masive të së mërkurës. Uji vazhdon të jetë prezent në 87 shtëpi dhe 2800 hektarë tokë bujqësore, ndërsa 4 familje në Mirditë janë evakuar për shkak të vërshimit t

Qamet-Qeveria
  • 2014-11-20

Qamet-Qeveria

Qameti s'po pret largimin e Edvinit, por po vjen bashkë me regjimin e Edvinit. Rritja e taksave dhe sjellja prej një administrate-bande po shoqërohen me bllokimin e çfarëdolloj fondi për investime publike, kanalizime e fonde emergjence. Në përmbytjen e parë të vjeshtës, bilanci ë

Tmerri ne Lac si humben  jeten nen uje dy arsimtaret
  • 2014-11-20

Tmerri ne Lac si humben jeten nen uje dy arsimtaret

e Enjte 20 Nentor 20141140 am p classwp-caption-text Gjon Kola Dorentina KolabrbrBanoret e Lacit nuk e kane marre veten nga fatkeqesite e mbremjes se te martes kur 3 veta humben jeten nga permbytjet brArsimtaret e ketij qyteti Gjon e Dorentina Kola babe e bije si dhe nje djale 2

No Pic available
  • 2014-11-20

Kodheli Permbytjet faji i qeverise se kaluar

brbrSituata ne zonat e permbytura sot duket me e normalizuar por kane filluar te dalin ne pah pasojat e vershimit te ujerave Uji eshte terhequr nga qendra e qytetit po ne disa fshatra ka ende probleme Forcat e policise dhe ato te ushtrise vazhdojne te jene te angazhuara per tu ardhur ne ndihme banor

No Pic available
  • 2014-11-19

Përmbytjet nga shirat, 3 persona të vdekur, mblidhet grupi koordinator në kryeministri

3 persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq në të gjithë vendin. Mësohet se babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit pasi makina me të cilën udhëtonin e ka marrë rrjedha e ujit, ndërsa në Kurbin si pasojë e shembjes së një ure ka humbur jetën 22 vjeçari. Në L

No Pic available
  • 2014-11-19

Përmbytjet nga shirat, 3 persona të vdekur, mblidhet grupi koordinator në Kryeministri

TIRANE - Tre persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq në të gjithë vendin. Mësohet se babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit, pasi makinën me të cilën udhëtonin e ka marrë rrjedha e ujit, ndërsa në Kurbin si pasojë e shembjes së një ure ka humbur jetën një

No Pic available
  • 2014-11-19

Bilanc tragjik pas përmbytjeve në Laç, vdesin babë e bijë dhe një i ri

Laç- Stuhia e reshjeve që përfshiu mbrëmë të gjithë territorin e vendit ka lënë pas një bilanc tragjik me tre viktima vetëm në Laç. Babë e bijë humbën jetën në qendër të Laçit kur rrjedha e shirave nxorri nga rruga makinën me të cilën ata udhëtonin, duke e përmbysur atë n