Rezultate te kerkimit per termin: +Lazio

Meta: total 1000 / total_found 1441 / time 0.001 / keyword[0] lazio / docs[0] 1441 / hits[0] 2204 /
No Pic available
  • 2014-11-21

Premtimi i Canës: “Shtrëngoj dhëmbët, kundër Juves do jem”

ITALI- I rrethuar nga mediat Lorik Cana pritet gjithë interes në qëndrën stërvitore të Lazio-s. Kapiteni I përfaqsueses është njëriu më I kërkuar nga mediat pas asaj që ndodhi në miqsorën Itali-Shqipëri. Në vigjile

Ish futbollisti i njohur, e sheh vdekjen me sy (VIDEO)
  • 2014-11-14

Ish futbollisti i njohur, e sheh vdekjen me sy (VIDEO)

Ish futbollisti i njohur argjentinas, Claudio Lopez, që ka luajtur në Lazio dhe Valencia, ka pësuar një aksident të rëndë në garat Entre Rios Rally, duke humbur kontrollin e makinës që drejtonte, Chevrolet. Pas humbjes së kontrollit, makina e L

Lazio: Lajmet për Canën, janë të pavërteta
  • 2014-11-02

Lazio: Lajmet për Canën, janë të pavërteta

Lazio përgënjeshtron lajmin e aksidentit të Lorik Cana-s. Klubi bardhekaltër ka reaguar menjëherë përmes një komunikate për shtyp pas lajmeve të përhapura se mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare kishte pësuar një aksident e ndodh

No Pic available
  • 2014-10-31

Igli Tare: Kombëtarja të vlerësohet si skuadër, jo individë të veçantë

Igli Tare ka theksuar se meritat për atë që ndodhi në Beograd nuk duhet t’iu atribuohen individëve, por grupit. Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka folur për ekipin e Gazeta Ditës në vazhdën e intervistave që kjo e fundit zhvilloi në

S’janë shqiptarët, s’ka fitore për Lazion
  • 2014-10-31

S’janë shqiptarët, s’ka fitore për Lazion

Skuadra nga kryeqyteti italian, Lazio, nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë nga udhëtimi në Verona, ku luajti përballë skuadrës që mbanë këtë emër. Ndeshja e zhvilluar në Marc Antonio Bentegodi, përfun

Cana i befasuar me fjalët e mbesës së Sali Berishës
  • 2014-10-29

Cana i befasuar me fjalët e mbesës së Sali Berishës

14 ditë pas dhunimit të lojtarëve shqiptarë në stadiumin e Beogradit dhe 4 ditë pas vendimit skandaloz të UEFA-s, DITA sjell sot për lexuesit e saj, një intervistë me kapitenin Lorik Cana. Intervista do pasohet nga një intervistë e dyt&eum

Zhbllokohet Interi, ndalet Milani
  • 2014-10-27

Zhbllokohet Interi, ndalet Milani

Interi ka mposhtur me rezultatin 1-0 skuadrën e Cezenës, duke u rikthyer të fitorja pas disa rezultatesh zhgënjyese. Goli i vetëm i takimit u shënua nga Ikardi, i cili në minutën e 31-të nuk gaboi nga pika e bardhë e njëmbëdhjetëmetërshit. Pas 8 javësh të Serie A, zikaltërit gjende