Rezultate te kerkimit per termin: +Luftes

Meta: total 1000 / total_found 6821 / time 0.003 / keyword[0] luftes / docs[0] 6821 / hits[0] 9969 /
Dhjete arsye pse sot duhet protestuar
  • 2014-11-22

Dhjete arsye pse sot duhet protestuar

e Shtune 22 Nentor 20141130 am brbrBISLIM AHMETAJbrbr  Pa dyshim qe ka edhe me shume se dhjete arsye per te protestuar kunder kesaj qeverie por sipas meje keto jane themelore dhe kane rendesi kapitale per jeten per lirine per demokracine SSSAbrASSSe pari dhe me kryesorja pse

70-vjetori i Clirimit te Lezhes Meta  Distancohemi nga portretet e Enverit
  • 2014-11-21

70-vjetori i Clirimit te Lezhes Meta Distancohemi nga portretet e Enverit

SSSAbrASS SSSAbrASS brbrLEZHE - Kryetari i Kuvendit Ilir Meta mori pjese ne aktivitetin e zhvilluar ne Lezhe me rastin e 70-vjetorit te Clirimit te ketij qyteti dhe te organizuar nga Bashkia Lezhebrbr brbrFillimisht kryeparlamentari vendosi nje kurore me lule dhe u perkul me nderim para monumenti

Pellumbi Arvizu gaboi qe e quajti Enverin monster ne lufte ishte aleat i amerikaneve
  • 2014-11-21

Pellumbi Arvizu gaboi qe e quajti Enverin monster ne lufte ishte aleat i amerikaneve

Transmetuar me 21112014 - 1159 Kur flet Servet Pellumbi behet lajm i pare ne media I terhequr nga politika aktive por nje veshgues i holle i saj i cilesuar si profesori i socialisetve ai e ka cilesuar te rrezikshme per te ardhmen e PS faktin qe Edi Rama ka

Debati i historianeve per deshmoret Me pak se 4 mije
  • 2014-11-21

Debati i historianeve per deshmoret Me pak se 4 mije

e Premte 21 Nentor 20141230 pm p classwp-caption-text Konferenca e djeshme e Institutit te HistorisebrbrBeqir Meta Numri i te reneve ne Luften II Boterore ceshtje studimibrbrKareco sjell dokumente qe pjeseton me 7 shifren e 28 mijevebrbrJane 28 mije apo 4 mije deshmoret e rene g

Skandal ne Ballsh Fecor Shehu shpallet Qytetar Nderi
  • 2014-11-21

Skandal ne Ballsh Fecor Shehu shpallet Qytetar Nderi

e Premte 21 Nentor 20141038 am p classwp-caption-text Fecor Shehu gjate seancave gjyqesoreSSSAbrASSSkandal ne Ballsh nderohet me titull Fecor Shehu tmerri i kohes se diktatures 8220Panorama8221 shkruan sot se Keshilli Bashkiak i ketij qyteti i ka dhene titullin pas vdekjes ishkr

Goditje krimit te organizuar
  • 2014-11-21

Goditje krimit te organizuar

brbrKreret e institucioneve dhe agjencive te sigurise rane dakord kete te premte per nje forme te re bashkepunimi per te mos i lene me ne harrese dosjet e medha te krimit te organizuar dhe korrupsionit Per here te pare me iniciativen e Ministrit te Brendshem Tahiri dhe kryeprokurorit Llalla eshte ve

Pse per PDK-ne Ramushi ben dhe Isa jo
  • 2014-11-20

Pse per PDK-ne Ramushi ben dhe Isa jo

Transmetuar me 19112014 - 2010 Berat Buzhala Nga Berat Buzhalabr br Duke e perzgjedhur Ramushin per Kryeminister PDK do ti jepte nje godite te jashtezakonshme Lidhjes Demokratike te Kosoves Kjo do te shenonte fundin politik te Isa M