Rezultate te kerkimit per termin: +Mediat

Meta: total 1000 / total_found 68215 / time 0.030 / keyword[0] mediat / docs[0] 68215 / hits[0] 81320 /
No Pic available
  • 2014-11-25

Drogë nga Shqipëria në Itali, shkatërrohet banda me 22 persona

Itali-Policia italiane ka shkatërruar një bandë të trafikut ndërkombëtar të drogës mes Shqipërisë dhe Italisë, duke vënë në pranga 22 persona. Mediat italiane raportojnë se operacioni u zhvillua nga policia e Torinos, në zonën e Piemontit dhe të Siçilisë ku janë sekuestruar edhe

Shqiptari plagos 15 vete ne  lokal zbulohet nga kamera
  • 2014-11-25

Shqiptari plagos 15 vete ne lokal zbulohet nga kamera

e Hene 24 Nentor 20141318 pm p classwp-caption-text Arber Bako i akuzuari per ngjarjenbrbrPolicia greke ka identifikuar si autor te plagosjes se 15 personave ne nje lokal nate ne Athine 31-vjecarin shqiptar Arber BakobrAutori i kesaj ngjarjeje te rende qe ndodhi ne te gdhire te

Drogë nga Shqipëria në Itali, shkatërrohet rrjeti i trafikut me 22 persona
  • 2014-11-25

Drogë nga Shqipëria në Itali, shkatërrohet rrjeti i trafikut me 22 persona

Një rrjet trafiku ndërkombëtar droge nga Shqipëria në Itali është shkatërruar nga karabinierët e Torinos në Itali, që kanë vënë në pranga 22 persona. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave arrestimet janë kryer në mbarë vendin, nga Sicilia në jug deri në raj

Debati me dyer te mbyllura Brace kritika per ministrat
  • 2014-11-25

Debati me dyer te mbyllura Brace kritika per ministrat

e Marte 25 Nentor 20141110 am p classwp-caption-text Dje gjate mbledhjes se komisionit te ekonomisebrbrPritja per raportim e ministrit te Energjise dhe Industrise ne Komisionin e Ekonomise e ka irrituar jo pak kryetarin Erjon Brace brEnde pa nxjerre jashte mediat gjate diskutimi

Basha 9 kushte per Ramen ose protesta
  • 2014-11-25

Basha 9 kushte per Ramen ose protesta

e Marte 25 Nentor 20141128 am p classwp-caption-text Kreu i PD Lulzim BashabrbrPartia Demokratike do te vijoje protestat ne rast se Rama nuk do te heqe dore nga rritja e taksave dhe cmimit te energjise elektrike brDy dite pas protestes dhe jehones se pjesemarrjes se saj kreu i P

Mbi protesten e opozites
  • 2014-11-25

Mbi protesten e opozites

e Marte 25 Nentor 20141216 pm FATOS LUBONJAbrbr   Protesta e opozites diten e shtune ishte nje ngjarje qe mund ta krahasosh me nje prizem shumefaqesh 8211 nder te cilat disa edhe kontradiktore me njera-tjetren 8211 qe duhen lexuar me kujdes nga e gjithe shoqeria shqiptare

Incidentet 30 mije euro  dem ne Elbasan Arena
  • 2014-11-25

Incidentet 30 mije euro dem ne Elbasan Arena

e Marte 25 Nentor 20141256 pm Stadiumi i Kombetares 8220Elbasan Arena8221 u 8220sakatua8221 per here te pare qe nga inaugurimi i tij ne sfiden qe Kombetarja jone zhvilloi me Danimarken me 11 tetor 2014 brU desh te vinte data 23 nentor pikerisht ne takimin e Kategorise Superiore