Rezultate te kerkimit per termin: +Nenen

Meta: total 1000 / total_found 1015 / time 0.001 / keyword[0] nenen / docs[0] 1015 / hits[0] 1308 /
Hajde majken
  • 2014-10-30

Hajde majken

e Enjte 30 Tetor 20141218 pm YLLI DYLGJERIbrbr   Ishte 15 tetori i vitit 1999 Punoja ne gazeten Koha Jone Me porosi te sekretares amerikane te Shtetit znj Madeleine Albright nje delegacion i larte i qeverise shqiptare duhet te shkonte ne Kosoven e cliruar nga NATO per tu t

8220Djali vrau nenen 92 vjece se nuk e beri trashegimtar8221
  • 2014-10-29

8220Djali vrau nenen 92 vjece se nuk e beri trashegimtar8221

e Merkure 29 Tetor 20140920 am p classwp-caption-text Viktima Bukurie AlikoSSSAbrASSDjali dhe nusja e vrane 92-vjecaren pas grindjeve qe kishin per trashegimine Te aferm te Bukurije Alikos e cila nderroi jete ne rrethana ende te paqarta me 10 tetor ne Gjirokaster fajesojne te

92-vjecarja u vra nga djali se e perjashtoi nga trashegimia
  • 2014-10-29

92-vjecarja u vra nga djali se e perjashtoi nga trashegimia

brbrPak dite pas vdekjes se nje 92-vjecareje nga Gjirokastra pas nje sherri me djalin e saj fakte te reja dalin ne drite pas disa deshmive nga te aferm te viktimesbrbr brbrTe aferm te familjes Aliko kane zbuluar se shkaku qe ka shtyre djalin dhe bashkeshorten e tij qe te dhunojne nenen e tyre kane

Sherr me nusen Vret nenen fsheh  krimin per dy jave
  • 2014-10-28

Sherr me nusen Vret nenen fsheh krimin per dy jave

e Marte 28 Tetor 20140856 am Konfliktet ne familje djali 66-vjecar dhe e shoqja vrasin nenen 92 vjece  dhe e deklarojne te vdekur nga pleqeria Pranga edhe mjekesbrbrPolicia Ne pranga dhe mjekja plotesoi raportin per vdekje natyrale Shkak konfliktet ne familjebrbrFsheh per dy

Spac 1985 bisedat e te  burgosurve per krijimin  e Partise Demokratike Vdekja e Enverit si e rrahen Dom Simonin ne Spac
  • 2014-10-28

Spac 1985 bisedat e te burgosurve per krijimin e Partise Demokratike Vdekja e Enverit si e rrahen Dom Simonin ne Spac

e Hene 27 Tetor 20141337 pm p classwp-caption-text Nuredin Skrapari duke folur per PanoramabrbrFlet Nuredin Skrapari inxhinieri i Grupit sabotator te naftes8221   brbrSi u perjetua vdekja e Enver Hoxhes ne burg euforia dhe skepticizmi i te denuarve politike per te ardhmenb

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane
  • 2014-10-27

Arrestohet 33 vjecari ne Tirane dhune mbi nenen dhe babane

Tirane 27 tetor 2014 NOAal- Efektivet e policise se kryeqytetit vune ne pranga nje 33 vjecar te akuzuar per dhune ne familjebr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi ne flagrance i Gerald Kamberaj banues ne rrugen Siri Kodra Tiranebr br Gjate pasdites se djeshme ne banesen

Vrasin nenen dhe e raportojne si vdekje natyrale
  • 2014-10-27

Vrasin nenen dhe e raportojne si vdekje natyrale

brbrNje ngjarje makaber eshte zbuluar se fundi ne Gjirokaster me protagoniste dy persona 59 dhe 66 vjec qe dyshohen se kane dhunuar gjer ne vdekje nen e tyre 92 vjecbrbr brbrDy personat me inicialet D A dhe SH A 59 dhe 66 vjec kane vrare nen e tyre dhe ne bashkepunim me nje mjeke e kane raportuar a