Rezultate te kerkimit per termin: +News

Meta: total 1000 / total_found 10543 / time 0.005 / keyword[0] news / docs[0] 10543 / hits[0] 13835 /
Babë e bir shfrytëzojnë një 17-vjeçare si prostitutë luksi, takime me politikanë dhe biznesmenë
  • 2014-11-28

Babë e bir shfrytëzojnë një 17-vjeçare si prostitutë luksi, takime me politikanë dhe biznesmenë

Policia e Tiranës ka arrestuar pesë persona, mes të cilëve edhe një 17-vjeçare, për prostitucion. Sipas policisë, një  prej të arrestuarve, Emri Dashi, 21 vjeç, shfrytëzonte të miturën me iniciale P.B, të cilën e kishte të dashur. Sipas hetuesve, Dashi e shfrytëzonte 17 vjeçar

Niko Hobdari, asi nën mëngë i Edi Ramës për guvernator?
  • 2014-11-28

Niko Hobdari, asi nën mëngë i Edi Ramës për guvernator?

Për muaj të tërë maxhoranca ka lëshuar tym me emra të ndryshëm si kandidatë potencial për të zëvendësuar Ardian Fullanin në krye të BSH-së, por emri më i përfolur që Edi Rama preferon për këtë post është një zyrtar që punon për FMN-në. Asi nën mëngë i radhës është

Sa shqiptarë jetojnë në botë?
  • 2014-11-28

Sa shqiptarë jetojnë në botë?

Pavarësisht regjistrimeve zyrtare të popullsisë që bëhen në Shqipëri dhe Kosovë, asnjëherë nuk dihet sa shqiptarë ka në botë për shkak të shpërnguljeve të vazhdueshme ndër vite. Megjithatë mund të th

Zbulohet skandali seks ne zyrat e shtetit ne Lushnje
  • 2014-11-27

Zbulohet skandali seks ne zyrat e shtetit ne Lushnje

Mesueseve te Lushnjes u kerkoheshin favore seksuale ne kembim te emerimit ne detyrebr br Mesueseve te Lushnjes u kerkoheshin edhe favore seksuale per te qendruar ne pune Nje nga ish punonjeset e Drejtorise Arsimore tregoi se favoret seksuale ne kembim te emerimeve ne detyre ishin nje praktike e za

Kërcënohet me jetë vajza e deputetit Dashamir Peza
  • 2014-11-27

Kërcënohet me jetë vajza e deputetit Dashamir Peza

Vajza e deputetit të Partisë Socialiste, Dashamir Peza, është kërcënuar nga një person, që më pas u shoqërua nga policia. Burime pranë uniformave blu bënë me dije se 31 vjecarja Amantia Peza u kërcënua me jetë nga Fatmir Shuli, raporton ABC News. Sipas policisë, 45- vjeçari e ka