Rezultate te kerkimit per termin: +Parimi

Meta: total 1000 / total_found 3972 / time 0.004 / keyword[0] parimi / docs[0] 3972 / hits[0] 4982 /
Naco Ndryshime per zgjedhjen e anetareve te KLD Arvizu Jo politizim drejtesise
  • 2014-10-31

Naco Ndryshime per zgjedhjen e anetareve te KLD Arvizu Jo politizim drejtesise

Transmetuar me 31102014 - 1046 Tirane 31 tetor 2014 NOAal- Ne nje tryeze te organizuar per reformen ne drejtesi Ministri i Drejtesise Nasip Naco shprehu domosdoshmerine e nje reforme te thelle dhe gjithperfshirese duke e cilesuar reformimin si domosdoshmeri

Naco Reforma ne drejtesi domosdoshmeri Arvizu 6 keshilla
  • 2014-10-31

Naco Reforma ne drejtesi domosdoshmeri Arvizu 6 keshilla

Transmetuar me 31102014 - 1046 Tirane 31 tetor 2014 NOAal- Ne nje tryeze te organizuar per reformen ne drejtesi Ministri i Drejtesise Nasip Naco shprehu domosdoshmerine e nje reforme te thelle dhe gjithperfshirese duke e cilesuar reformimin si domosdoshmeri

Drejtesia reforme ne cdo hallke
  • 2014-10-31

Drejtesia reforme ne cdo hallke

brbrAsnje nga institucionet e drejtesise nuk do ti shpetoje reformes dhe per te arritur kete do te duhen edhe ndryshimet kushtetuese Kjo eshte bere te ditur sot nga Ministri i Drejtesise Nasip Naco ne tryezen e organizuar nga ministria e drejtesise Naco ka qene konkret me ndryshimet qe do te perfshi

Naço: Reforma të fillojë ngaKLD! Arvizu: Ja receta jonë
  • 2014-10-31

Naço: Reforma të fillojë ngaKLD! Arvizu: Ja receta jonë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Në 31 Tetor tryeza për drejtësinë Naço: Opozita të japë kontributin! Tryeza e Nishanit, edhe Gjin Gjoni jep ide për reformimin e drejtësisë! Reforma, Rama: Do ua nxijmë jetën gjyqtarëve të korruptuar Reforma, Rama: Do ua nxijmë jetën gjyqtarëve t

No Pic available
  • 2014-10-30

Revolucioni i qetë financiar europian

Banka Qendrore Europiane së fundmi ka nxjerrë rezultate për bankat e eurozonës para shpalljes së unionit banker europian. Por Jean-Claude Juncker, presidenti i Komisionit Europian i emëruar së fundmi, i ka dhënë prioritet gjatë mandatit të tij 5 vjeçar krijimit të një bashkimi tre

Zidan pezullohet tre muaj, sepse drejtoi ekip pa licencë trajneri
  • 2014-10-28

Zidan pezullohet tre muaj, sepse drejtoi ekip pa licencë trajneri

Spanjë Francezi nuk mund të ulet në pankinën e Kastijas, skuadrës së dytë të Real Madrid Federata Spanjolle e Futbollit nuk ka falur legjendën Zinedin Zidan, i cili është pezulluar për tre muaj, pasi ka drejtuar në kampionatin e këtij vendi skuadrën e Kastijas pa pasur licencën përk

No Pic available
  • 2014-10-27

PD: Qeveria ka ulur kuotat e masteritMAS:Janë më tepër se të regjistruarit

TIRANË - Partia Demokratike ka deklaruar ditën e sotme se Qeveria ka ulur me 40 për qind kuotat për masterat profesionalë dhe me 30 për qind kuotat për masterat shkencorë. Ndërkohë që Ministria e Arsimit dhe Sportit ka reaguar duke sqaruar se e