Rezultate te kerkimit per termin: +Premtimit

Meta: total 1000 / total_found 1643 / time 0.001 / keyword[0] premtimit / docs[0] 1643 / hits[0] 1730 /
No Pic available
  • 2014-11-25

Ndryshimet e fundit në buxhet, LSI kërkon në komision fondin e biznesit

Tirane- Pak orë para se ti japë vulën përfundimtare komisioni i ekonomisë ka marë kërkesat e fundit nga deputetët për ndryshime në buxhetin e vitit 2015. LSI edhe një herë kërkoi t’i qëndrohet premtimit për biznesin fason, ndërkohë që përgjigja e kryetarit të Komsionit të

Basha 9 kushte per Ramen ose protesta
  • 2014-11-25

Basha 9 kushte per Ramen ose protesta

e Marte 25 Nentor 20141128 am p classwp-caption-text Kreu i PD Lulzim BashabrbrPartia Demokratike do te vijoje protestat ne rast se Rama nuk do te heqe dore nga rritja e taksave dhe cmimit te energjise elektrike brDy dite pas protestes dhe jehones se pjesemarrjes se saj kreu i P

Jashari: Nuk garantojmë që protesta do të jetë e qetë
  • 2014-11-25

Jashari: Nuk garantojmë që protesta do të jetë e qetë

Kryetari i Shoqatës së Familjeve të Dëshmorëve të luftës së UÇK-së, Xhavit Jashari, në një intervistë për KALLXO.com, tha se fëmijët e kategorive të dala nga lufta e UÇK-së janë më të pr

Protesta civile e opozites pa fyerje per Ramen e qeverine
  • 2014-11-23

Protesta civile e opozites pa fyerje per Ramen e qeverine

e Diele 23 Nentor 20140815 am Dublohet me burra kordoni i policeve femra para Kryeministrise humbin flamujt e PD-sebrbrp classwp-caption-text Protesta e opozites para kryeministrisebrbrE djeshmja ishte protesta e trete e opozites qe pas zgjedhjeve te 2013-sbrNdryshonte ndjeshem

No Pic available
  • 2014-11-22

Lushnjë, 3000 euro për një vend mësuese, arrestohet Drejtoresha e Arsimit

LUSHNJË-Policia e qytetit të Lushnjës arrestoi ditën e sotme Drejtoreshën e Arsimit, djalin e saj dhe një mësues fiskulture të akuzuar për korrupsion. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga janë vënë Drejtoresha e Arsimit, Liza Tabaku, djali i saj Xhanluka Tabaku si dhe mësue

E ardhmja e Ballkanit Perendimor ne BE do te duhet shume pune
  • 2014-11-21

E ardhmja e Ballkanit Perendimor ne BE do te duhet shume pune

Transmetuar me 21112014 - 1810 Presidenti i ri i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker Plot 25 vjet pas renies se Murit te Berlinit vendet e Ballkanit perendimor vazhdojne rrugen e veshtire te tranzicionit drejt nje integrimi te plo

Majko propozon faljen e  kamatevonesave te energjise Rama Sfalim askend le te zgjedhin qeveri tjeter
  • 2014-11-18

Majko propozon faljen e kamatevonesave te energjise Rama Sfalim askend le te zgjedhin qeveri tjeter

e Marte 18 Nentor 20141130 am p classwp-caption-text Pandeli MajkobrbrDeputeti i PS-se Pandeli Majko eshte perplasur dje ne Parlament me Kryeministrin Edi Rama per projektbuxhetin e vitit 2015 brMajko propozoi ne Kuvend te falen kamatevonesat per shtresat ne nevoje duke permendu