Rezultate te kerkimit per termin: +Qipron

Meta: total 1000 / total_found 1010 / time 0.000 / keyword[0] qipron / docs[0] 1010 / hits[0] 1333 /
No Pic available
  • 2014-11-21

Qiproja e Veriut shënoi 31 vjetorin e shpalljes së pavarësise. Vendi njihet vetëm nga Turqia

QIPRO-Republika turke e Qipros së Veriut festoi më 15 nëntor të këtij viti 31 vjetorin e shpalljes së njëanshme të pavarësise. Në një ceremoni të organizuar në Lefkosa shoqëruar nga një paradë ushtarake, të pranish&

No Pic available
  • 2014-10-22

Të gjithë duan Kobanin, çfarë ka të veçantë qyteza në kufirin turko-sirian?!

Deri para pak javësh, shumë pak njerëz kishin dëgjuar të flitej për qytezën e vogël në kufirin turko-sirian. Por me rënien e Kobanit, ISIS do të kontrollonte pothuajse të gjithë vijën kufitare mes Turqisë dhe Sirisë, një fitore strategjike që mund të sjellë shqetësime të mëdha

Analizat, Zyra e Shëndetësisë nëShkup: S'ka Ebola në Maqedoni
  • 2014-10-12

Analizat, Zyra e Shëndetësisë nëShkup: S'ka Ebola në Maqedoni

Të tjera rreth shkrimit OKB:Ebola po shtrihet në gjithë botën Tirana, masa në kufi me Maqedoninë VIDEO Virusi Ebola ngjall panik në Europë dyshime për Qipron dhe Pragën Virusi Ebola, eksperti: ISIS mund ta përhap në perëndim, ka rrezik Rreziku nga Ebola, Maroku: Duhet të shtyhet

No Pic available
  • 2014-10-11

Shkup, britaniku vdiq nga Ebola?Sot pasdite rezultatet e analizave 

Të tjera rreth shkrimit OKB:Ebola po shtrihet në gjithë botën Shqipëria, masa në kufi me Maqedoninë Virusi Ebola ngjall panik në Europë dyshime për Qipron dhe Pragën Virusi Ebola, eksperti: ISIS mund ta përhap në perëndim, ka rrezik Rreziku nga Ebola, Maroku: Duhet të shtyhet 

No Pic available
  • 2014-10-10

Virusi Ebola ngjall panik në Europëdyshime për Qipron dhe Pragën

Virusi vdekjeprurës i Ebolës ka përhapur panik në të gjithë Europën. Mediat e huaja flasin për një rast të dyshuar, një student 26 vjeçar në veri të ishullit të Qipros. I riu kishte në fillim temperaturë dhe u sht

No Pic available
  • 2014-10-10

Ebola afër Shqipërisë?Maqedonia'Mos bëni panik, presim analizat'

Të tjera rreth shkrimit Shkup, vdes britaniku, dyshohet Ebola Ebola, dyshime për Qipron dhe Pragën VIDEO SHKUP - Një britanik i dyshuar se mund të jetë prekur nga virusi vdekjeprurës i Ebolës ka ndërruar jetë nj

Mafia e re e Evropës
  • 2014-10-02

Mafia e re e Evropës

Sipas një studimi të ri, kriminaliteti i organizuar "realizon" shuma miliardëshe treshifrore në Evropë. Pjesa më e madhe e parave përfundojnë në ekonominë e ligjshme. E prekur është edhe Gjermania. Ndoshta jo pa shkak një un