Rezultate te kerkimit per termin: +Reporter

Meta: total 1000 / total_found 2123 / time 0.002 / keyword[0] reporter / docs[0] 2123 / hits[0] 2974 /
FOTOT/ E burgosura më e shquar e Rusisë
  • 2014-11-15

FOTOT/ E burgosura më e shquar e Rusisë

Flokë të shkurtra ngjyrë kafe të erët, vështrim serioz përmes kangjellave. Në t-shirt-in e saj është stamposur një cfurk me tri dhëmbë, stema shtetërore e Ukrainës. Kështu shfaqet Nadija Savçenko para gjykatësve rusë në Moskë, së fundi të premten e kaluar. Përshtypja që l

No Pic available
  • 2014-11-14

Bandat ruse të Nju-Jorkut

Kur gazetari Alexandre Grant ka nisur të mbulojë krimin 25 vjet më parë, gangsterët që janë arratisur nga Bashkimi Sovjetik dhe kanë bredhur në lagjet rusishtfolëse të Nju Jorkut, kanë kërcënuar imigrantët me zhvatje. Kjo skenë është zhdukur në masë të madhe dhe Grant tho

Bota premiere shqiptare ne kinema Millenium
  • 2014-11-12

Bota premiere shqiptare ne kinema Millenium

e Merkure 12 Nentor 20141234 pm Pas suksesit te tij ne eki France Finlande dhe Gjermani filmi Bota do te shfaqet edhe per publikun shqiptar Premiera shqiptare do te jete neser ne kinema Millenium Filmi i Iris Elezit dhe Thomas Logorecit pati premieren boterore ne festivalin e Ka

De Niro dhe Lawrence, së bashku në filmin e ri
  • 2014-11-12

De Niro dhe Lawrence, së bashku në filmin e ri

Aktori i mirënjohur amerikan, Robert De Niro, planifikon të kthehet në ekranin e madh krahas aktores Jennifer Lawrence, në filmin "Joy" të regjisorit David O. Russell. Filmi do të shtjellojë jetën e Joy Mangano-s, gruaja që shpiku shtupën e dyshemeve, Miracle Mop. Kjo treshe e artistëve,

Bandat ruse të Nju Jorkut
  • 2014-11-11

Bandat ruse të Nju Jorkut

Kur gazetari Alexandre Grant ka nisur të mbulojë krimin 25 vjet më parë, gangsterët që janë arratisur nga Bashkimi Sovjetik dhe kanë bredhur në lagjet rusishtfolëse të Nju Jorkut, kanë kërcënuar imigrantët me zhvatje. Kjo sk

Sofia Loren: Presione në Hollywood, për të ribërë hundën
  • 2014-11-08

Sofia Loren: Presione në Hollywood, për të ribërë hundën

Transmetuar më 08.11.2014 - 10:11 Aktorja e famshme Sofia Loren e konsideruar si një prej femrave më të bukura të kinemasë, duket se ka hasur një sërë presionesh në karrierën e saj, për t’iu nënshtruar kirurgji

Nje tjeter i burgosur seksi
  • 2014-11-07

Nje tjeter i burgosur seksi

brbrA ju kujtohet i burgosuri Jeremy Meeks qe u cilesua si krimineli me seksi ne bote Ndoshta mund tiu duket pak e cuditshme kur te mesoni se nje tjeter i burgosur ka nje ngjashmeri te papare me te parin dhe eshte cilesuar po aq i bukur Sean Kory ka rrica syte i ka te gjelber dhe u arrestua naten e