Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha +Sot

Meta: total 1000 / total_found 28150 / time 0.037 / keyword[0] sali / docs[0] 69924 / hits[0] 115661 / keyword[1] berisha / docs[1] 125044 / hits[1] 402617 / keyword[2] sot / docs[2] 287134 / hits[2] 487723 /
PD 31 amendamente per uljen e taksave dhe cmimeve
  • 2014-11-27

PD 31 amendamente per uljen e taksave dhe cmimeve

Deputetet e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike prezantuan 31 amendamente per projektbuxhetin e vitit 2015 Keto amendamente kerkojne uljen e taksave per shqiptaret mosrritjen e cmimit te energjise uljen e cmimit te karburanteve dhe mosrritjen e takses se qarkullimit kompensimin e ish te perndj

PD, 31 amendamente për buxhetin e vitit të ardhshëm
  • 2014-11-27

PD, 31 amendamente për buxhetin e vitit të ardhshëm

Tiranë - Deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike prezantuan 31 amendamente për projektbuxhetin e vitit 2015. Këto amendamente kërkojnë uljen e taksave për shqiptarët, mosrritjen e çmimit të energjisë, uljen e çmimit të karburanteve dhe mosrritjen e taksës së qarkullim

Sali Berishës krahason Edi Ramën me Hitlerin
  • 2014-11-26

Sali Berishës krahason Edi Ramën me Hitlerin

Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha shquhet për gjuhën e tij vulgare që përdorë në Parlament, por edhe në rrjetet sociale. Por, sot duket se ai ia ka nxjerr fundin me rivalin e tij politik, Edi Ramën. Berisha ka bërë një fotomontazh duke e krahasuar Ramën me Hitlerin. Pavarësi

Largimi i Ramës, një emergjence kombëtare
  • 2014-11-26

Largimi i Ramës, një emergjence kombëtare

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sjelljen jo të përgjegjshme të kryeministrit dhe kabinetit të tij, të cilët po ndërmarrin antireforma që po i varfërojnë masivisht shqiptarët. Para deputetëve të opozitës, ai ka kujtuar se papunësia po mbërrin nivelin e 40 përqindë

Berisha: Rama bëri me muze shtetëror Enver Hoxhën, ta shporrim atë dhe bastardët e Bllokut
  • 2014-11-25

Berisha: Rama bëri me muze shtetëror Enver Hoxhën, ta shporrim atë dhe bastardët e Bllokut

"Art-Muzeu kushtoi 1 milionë euro, sendet personale të diktatorit i ofroi Nexhmije Hoxha" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në një status në rrjetin social, Facebook se bunkeri anti-atomik, i hapur me investimin e drejtpërdrejtë të Edi Ramës, është një muze për diktatorin

No Pic available
  • 2014-11-25

Muzeu i Bunkerit apo Muzeu i Enverit

Është mjaft për t'u çuditur se pikërisht ditën e protestës mbarë popullore të shqiptarëve me 22 Nëntor para kryeministrisë, Edi Rama nëqoftëse do të ishte i përgjegjshëm si kryeministër, duhej të qëndronte të paktën në zyrën e tij dhe të dëgjonte zërin e qytetarëve

Berisha Rames As Enveri ste shpeton dot
  • 2014-11-24

Berisha Rames As Enveri ste shpeton dot

p stylecolor 000000 font-family Arial Helvetica Garuda sans-serif font-size 14px line-height 18pxHapja e bunkerit te ndertuar ne periudhen e komunizmit nuk ka mbetur as jashte vemendjen se ish-kryeministrit Sali Berisha edhe pse ai ka shfrytezuar kete moment per te sulmuar pasardhesit e tij Edi Rama