Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha +Sot

Meta: total 1000 / total_found 28141 / time 0.048 / keyword[0] sali / docs[0] 69900 / hits[0] 115628 / keyword[1] berisha / docs[1] 125004 / hits[1] 402525 / keyword[2] sot / docs[2] 286812 / hits[2] 487173 /
Berisha-Ramës: Edhe Enveri të ngrihet nga varri s'të ndihmon dot
  • 2014-11-23

Berisha-Ramës: Edhe Enveri të ngrihet nga varri s'të ndihmon dot

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha i referohet sërish pjesëmarrjes së madhe të qytetarëve në protestën e djeshme. Në një status në faqen e tij në rrjetin social Facebook ai shkruan se populli e ndryu në bunker kreu e qever

No Pic available
  • 2014-11-22

Sot protesta e PD-së, marshimi nis nga sheshi "Skënderbej", ja detajet

TIRANE - Protesta e sotme e demokratëve do të jetë një marshim që nis nga sheshi "Skënderbej" për t'u mbledhur të gjithë bashkë në sheshin përpara Kryeministrisë. E organizuar nga sindikatat e pavarura dhe e mbështetur fort nga PD-ja dhe aleatët e tyre, protesta nis në orën 12:00 ng

Pritet protesta e PD-së, marshimi nis nga sheshi
  • 2014-11-22

Pritet protesta e PD-së, marshimi nis nga sheshi "Skënderbej", ja detajet

TIRANE - Protesta e sotme e demokratëve do të nisë në orën 12:00 me një marshim nga sheshi "Skënderbej" për të vijuar më pas në bulevardin përpara Kryeministrisë. Qytetarë të shumtë janë mbledhur në sheshin “Skënderbej”, në pritje për të nisur marshimin, për të k

Protesta, Basha: 200 mijë shqiptarë në shesh. Kjo qeveri është fatkeqësi, po godet pas shpine
  • 2014-11-22

Protesta, Basha: 200 mijë shqiptarë në shesh. Kjo qeveri është fatkeqësi, po godet pas shpine

TIRANE - Përpara protestuesve të shumtë që kishin mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kryetari i opozitës Lulzim Basha i siguroi qytetarët se opozita nuk do të lejojë që qeveria t’i gjunjëzojë ata. Kreu i demokratëve i bëri thirrje kryeministrit Rama që të d

No Pic available
  • 2014-11-22

Berisha: Mbi 250 mijë qytetarë në shesh, protesta më e madhe që ka njohur Tirana

TIRANE - Në përfundim të protestës përpara Kryeministrisë, ish-kryeministri Sali Berisha shprehet i bindur se në shesh ishin sot mbi 250 mijë qytetarë. Në një reagim në rrjetin social “Facebook”, Berisha thekson se kjo ishte pro

Berisha: Mbi 250 mijë qytetarë në protestë, zemërimi popullor në zenit
  • 2014-11-22

Berisha: Mbi 250 mijë qytetarë në protestë, zemërimi popullor në zenit

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur menjëherë pas përfundimit të protestës se në shesh ishin më shumë se 250 mijë njerëz. Në rrjetin social "Facebook", Berisha shkruan se kjo ishte protesta më e madh që Tirana ka njohur. "Mbi 250 mijë qytetarë në protestën më të madhe

Populli është sovran, qeveritë rrëzohen
  • 2014-11-22

Populli është sovran, qeveritë rrëzohen

Arroganca e një qeverie që kujton se ka marrë lejen për të falimentuar qindra mijë familje shqiptare e për të çuar buzë urisë qindra mijë bashkatdhetarë, merr sot përgjigjen e parë publike. Ata që ndihen më keq se para një viti, që shohin thundrën e qeverisë dhe indiferenc