Rezultate te kerkimit per termin: +Sekreti

Meta: total 1000 / total_found 1821 / time 0.001 / keyword[0] sekreti / docs[0] 1821 / hits[0] 2161 /
No Pic available
  • 2014-11-20

Krijuesi i Instagram: E kisha pasion fotografinë

SHBA- Ishte 30 vjeç kur krijoi aplikacionin e fotove Instagram, prej të cilit fitoi famën dhe marrëveshjen me Facebook. Quhet Kevin Systrom dhe ka nisur karrierën e tij si inxhinier software. Së bashku me kolegun e tij Mike Krieger, ai e lançoi Instagramin n&eu

Si ta lexojme De Raden
  • 2014-11-17

Si ta lexojme De Raden

e Hene 17 Nentor 20141248 pm LILI SULAbrbr   Letersia ashtu si qyteterimet ka themeluesit e saj qe shpesh cilesohen si me te rendesishmit e me te medhenjte Ideja e themeluesit na con te koncepti i autoreve klasike apo kanonike qe koha i ka shenjteruar si konstante te bukur

Vera e kuqe: bën keq apo mirë?
  • 2014-11-17

Vera e kuqe: bën keq apo mirë?

Besojmë se keni lexuar dhe dëgjuar shpesh në lidhje me ndikimin e pirjes së verës te shëndeti. Por shpeshherë jeni gjendur përballë informacioneve të kundërta me njëra-tjetrën! Ja atëherë se çfarë duhet të dini me siguri për konsumimin e kësaj pijeje… Të dashuruarit pa

Nje hap para si nacionalist dy hapa prapa si profesionist
  • 2014-11-15

Nje hap para si nacionalist dy hapa prapa si profesionist

e Shtune 15 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  Ne fragmentin Kosove- Serbi epoka e re e marredhenieve shqiptaro-serbe ka filluar me dialogun ne Bruksel midis dy qeverive respektive me ndermjetesimin e Bashkimit Europian dhe mbe

No Pic available
  • 2014-11-14

Brenga e Ballkanit dhe ballkanasit e brengosur…!

E nderuar grua që e zbulove Ballkanin, malet e egra si një brengë. U mbushën 70 vite që ju nuk jetoni më. Mund të ndodhë që diku dhe nga disa të mbuloheni me heshtje, nisur nga amnezia pse jo edhe nga një ngasje e qëllimit. Ne shqiptarë

No Pic available
  • 2014-11-12

Sheila Haxhiraj: Më kanë quajtur pornostare, fotot e mia krejt normale

TIRANE - Këngëtarja Sheila Haxhiraj është komentuar gjithnjë në media për pamjen sensuale. Ditët e fundit një shkrim në lidhje me zhveshjen e saj e ka irrituar jo pak brunen simpatike. Në intervistën e dhënë për "VIP Pages",

Sheila: Më kanë quajtur pornostare
  • 2014-11-12

Sheila: Më kanë quajtur pornostare

ëngëtarja Sheila Haxhiraj është komentuar gjithnjë në media për pamjen sensuale. Ditët e fundit një shkrim në lidhje me zhveshjen e saj e ka irrituar jo pak brunen simpatike. Në intervistën e dhënë për "VIP Pages",