Rezultate te kerkimit per termin: +Sekreti

Meta: total 1000 / total_found 1822 / time 0.001 / keyword[0] sekreti / docs[0] 1822 / hits[0] 2162 /
Protesta  surprize dhe  reagimi i Rames
  • 2014-11-26

Protesta surprize dhe reagimi i Rames

e Merkure 26 Nentor 20141219 pm PRE ZOGAJbrbr   Protesta opozitare e se shtunes ka befasuar mjaft vezhgues analiste politike te cdo krahu politikane vendas dhe diplomate te huaj qytetare te ndryshem Dhe jo pa shkak jo pa te drejte Ajo ishte nje proteste shume e madhe nder

No Pic available
  • 2014-11-20

Krijuesi i Instagram: E kisha pasion fotografinë

SHBA- Ishte 30 vjeç kur krijoi aplikacionin e fotove Instagram, prej të cilit fitoi famën dhe marrëveshjen me Facebook. Quhet Kevin Systrom dhe ka nisur karrierën e tij si inxhinier software. Së bashku me kolegun e tij Mike Krieger, ai e lançoi Instagramin n&eu

Si ta lexojme De Raden
  • 2014-11-17

Si ta lexojme De Raden

e Hene 17 Nentor 20141248 pm LILI SULAbrbr   Letersia ashtu si qyteterimet ka themeluesit e saj qe shpesh cilesohen si me te rendesishmit e me te medhenjte Ideja e themeluesit na con te koncepti i autoreve klasike apo kanonike qe koha i ka shenjteruar si konstante te bukur

Vera e kuqe: bën keq apo mirë?
  • 2014-11-17

Vera e kuqe: bën keq apo mirë?

Besojmë se keni lexuar dhe dëgjuar shpesh në lidhje me ndikimin e pirjes së verës te shëndeti. Por shpeshherë jeni gjendur përballë informacioneve të kundërta me njëra-tjetrën! Ja atëherë se çfarë duhet të dini me siguri për konsumimin e kësaj pijeje… Të dashuruarit pa

Nje hap para si nacionalist dy hapa prapa si profesionist
  • 2014-11-15

Nje hap para si nacionalist dy hapa prapa si profesionist

e Shtune 15 Nentor 20141135 am p classwp-caption-text Prec ZogajSSSAbrASSPRE ZOGAJSSSAbrASS  Ne fragmentin Kosove- Serbi epoka e re e marredhenieve shqiptaro-serbe ka filluar me dialogun ne Bruksel midis dy qeverive respektive me ndermjetesimin e Bashkimit Europian dhe mbe

No Pic available
  • 2014-11-14

Brenga e Ballkanit dhe ballkanasit e brengosur…!

E nderuar grua që e zbulove Ballkanin, malet e egra si një brengë. U mbushën 70 vite që ju nuk jetoni më. Mund të ndodhë që diku dhe nga disa të mbuloheni me heshtje, nisur nga amnezia pse jo edhe nga një ngasje e qëllimit. Ne shqiptarë

No Pic available
  • 2014-11-12

Sheila Haxhiraj: Më kanë quajtur pornostare, fotot e mia krejt normale

TIRANE - Këngëtarja Sheila Haxhiraj është komentuar gjithnjë në media për pamjen sensuale. Ditët e fundit një shkrim në lidhje me zhveshjen e saj e ka irrituar jo pak brunen simpatike. Në intervistën e dhënë për "VIP Pages",