Rezultate te kerkimit per termin: +Selmanit

Meta: total 256 / total_found 256 / time 0.000 / keyword[0] selmanit / docs[0] 256 / hits[0] 388 /
Ikin hetuesit e 3 deputeteve Ndoka Ndreu e Veliaj
  • 2014-10-01

Ikin hetuesit e 3 deputeteve Ndoka Ndreu e Veliaj

brbrNdersa pritet qe ne Gjykaten e Larte te nise procesi per 3 deputetet nen akuze Prokuroria largon prokuroret qe hetuan ceshtjen duke i transferuar ose duke i komanduar ne detyra te tjera Keshtu Artur Selmani i cili hetoi dosjen ndaj dy deputeteve socialiste Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu eshte tran

I jepet lamtumira e fundit maturantit Blend Selmani
  • 2014-10-01

I jepet lamtumira e fundit maturantit Blend Selmani

Trupi i pajetë i maturantit Blend Selmani nga Gjilani, nga sot e tutje do të pushojë në Varrezat e Qytetit të Gjilanit, ku edhe të enjten u varros nën përcjelljen e mijëra qytetarëve. Blend Selmani kishte humbur jetën tragjikisht në Shqip&e

Ja si vdiq maturanti nga Gjilani (video)
  • 2014-09-30

Ja si vdiq maturanti nga Gjilani (video)

Shkoi në ekskursion në Shqipëri si maturant, por një veti që kishte në gjumë, Blend Selmanit ia mori jetën. Dyshohet se 17 vjeçari ra nga ballkoni i një hoteli në Durrës duke ecur në gjumë. Bekim Kryeziu, profesor i historis&eu

I iken policise Agjenti sekret i SHISH vret pronarin e servisit
  • 2014-08-18

I iken policise Agjenti sekret i SHISH vret pronarin e servisit

e Diele 17 Gusht 20141015 am p classwp-caption-text Servisi ku u vra 33-vjecari dje ne TiraneSSSAbrASSUPDATE- Konflikti i nisur per nje gome automjeti perfundoi me vrasjen e nje 33-vjecari pronar i nje servisi makinash te Fusha e Aviacionit ne kryeqytetbrbr Florian Selman

Agjenti i SHISH vret pronarin e servisit për një gomë makine
  • 2014-08-17

Agjenti i SHISH vret pronarin e servisit për një gomë makine

Tiranë Xhevahir Mzhika u rrah nga dy vëllezërit, u kthye me armë dhe vrau njërin prej tyre Krimi Vrasja ka ndodhur dje paradite në oborrin e një servisi te Fusha e Aviacionit, ku agjenti i SHISH qëlloi me pistoletë 33-vjeçarin Florian Selmani Motivi Sipas policisë, Floriani dhe vëllai i

Vrasje në Tiranë, efektivi i SHISH ekzekuton gomistin
  • 2014-08-16

Vrasje në Tiranë, efektivi i SHISH ekzekuton gomistin

Një vrasje u shënua në orët e paradites tek zona e njohur si Fusha e Aviacionit në Tiranë. Florian Selmani 33 vjeç ka qenë duke punuar si çdo ditë në biznesin e tij,në zonën e ish-Fushës së Aviacionit në kryeqytet, kur rreth orës 11:00 (16 gushtit) është qëlluar dy herë me p

Serbi sherr për ‘Intelektualët’ dhe ‘Skifterat’
  • 2014-08-04

Serbi sherr për ‘Intelektualët’ dhe ‘Skifterat’

Skuadra e Dritës ditë më parë bëri të ditur për Arenën se ka marrë në prova një futbollist serb. Bëhej fjalë për Aleksander Mitroviq sulmesin 19-vjeçar me nënshtetësi kosovare, i cili iu bashkua skuadrës s&eu