Rezultate te kerkimit per termin: +Serbet +Jo

Meta: total 1000 / total_found 2522 / time 0.001 / keyword[0] serbet / docs[0] 2522 / hits[0] 4161 /
Terbohen serbet nga shqiponja e femijeve
  • 2014-11-21

Terbohen serbet nga shqiponja e femijeve

Mjafton gjesti i tre femijeve per te terbuar serish mediat serbe qe mesa duket provokohen dhe nga tre vogelushe qe shoqerojne skuadren serbe ne fushe ne ndeshjen miqesore te Kretes mes Greqise dhe Serbise te luajtur me 18 nentorbr br E perditshmja serbe Blic publikon ne faqet e saj nje foto te tre

Femijet bejne shqiponjen  cmenden serbet dhe greket
  • 2014-11-21

Femijet bejne shqiponjen cmenden serbet dhe greket

e Premte 21 Nentor 20141236 pm Ngjarja gjate miqesores te se martes Greqi-SerbibrbrShenja e shqiponjes qe eshte simbol i flamurit shqiptar eshte kthyer ne nje makth te vertet per serbet Pas ngjarjeve te 14 tetorit gjate sfides mes Serbise dhe Shqiperise situatat ne lidhje me sim

Rashiti: Nuk jam kundër marrëveshjes PDK-LDK, por...
  • 2014-11-21

Rashiti: Nuk jam kundër marrëveshjes PDK-LDK, por...

Analisti, Naim Rashiti përmes një postimi në Favebook është shprehur se nuk është kundër marrëveshjes PDK-LDK, mirëpo ka rezervat e tij rreth mënyrës se si është arritur kjo marrëveshje. Ja çfarë ka shkruar Rashi

Kroacia ne hetim per racizem UEFA  8220harroi8221 serbet
  • 2014-11-20

Kroacia ne hetim per racizem UEFA 8220harroi8221 serbet

e Merkure 19 Nentor 20141317 pm Paradoksale qesharake e tmerrshme sa e padrejte po aq edhe intriguese Kjo eshte UEFA kur perballe ka nje vend te vogel si Shqiperia por tjeter gje kur ka ne mes interesa si me serbet Po pasi zyrtaret e ndeshjes Serbi-Shqiperi per cudi nuk pane pan

Veterane apo mbetje te diktatures
  • 2014-11-18

Veterane apo mbetje te diktatures

e Marte 18 Nentor 20141217 pm AGRON GJEKMARKAJbrbr  Te gjithe ata qe kane marre pjese ne Luften Nacional- lirimtare pavaresisht nga bindjet e tyre meritojne nderimin e shoqerise se sotme Shume me teper te renet Pjesemarrja ne ate lufte me shume se rezultat ka qene qendrimbrÂ

Ultranacionalisti Sheshel mbledh serbet ne shesh Do ta perzeme Qeverine
  • 2014-11-16

Ultranacionalisti Sheshel mbledh serbet ne shesh Do ta perzeme Qeverine

Transmetuar me 15112014 - 1744 Nga protesta e sotme ultranacionaliste serbe ne Beograd Rreth tremije njerez jane mbledhur sot ne qender te Beogradit ne nje proteste antiqeveritare te organizuar nga ultranacionalisti serb Vojisllav She

Serbia iken Dick Advocaat
  • 2014-11-16

Serbia iken Dick Advocaat

Dick Advocaat nuk eshte me trajner i Serbise E perditeshmja Kurir ben te ditur se Federata Serbe e Futbollit nderpreu ne menyre konsensuale bashkepunimin me trajnerin e perfaqesueses serbebr br Drejtuesit e federates gjeten akordin me Advocaat per largimin nga stoli i Serbise menjehere pas disfate